Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAŁA OO

TORBIEL JAJNIKA c.d ....

Polecane posty

a czy ja tutaj szukam lekarza czy ja coś takiego powiedziałam.Tak ja wszystko wierzę no akurat.A czy ja szukam pomocy przez interent moze sama szukasz.Pytac się niemozna tego nie mozna to do cholery ze tak powiem co można.Wiesz co sama zaczynasz.Ja napewno nie denerwuję.I się ode mnie odczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha 56 no właśnie piersi będą rosły dopóki biorę tą Dianę i dopiero jak odstawię to przestanie rosnąc.Czy po prostu będa brała Dianę 35 i przestanie rosnąc.Bo teraz mam stanik katerię b.Prawa pierw jest wieksza od lewej ale nawet lewa dogadnia prawej.Tylko tak szybko rosną że niebede wstanie nadążyc staników.Aja nielubię duzych piersi bo piersi też waża.Oglądałam telewizję i tam było o piersiach.Myślę że przestaną rosnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienkaaaaaaaaa pytałas wczoraj czy endometrioze mozna stwierdzic od razu podczas operacji nie czekając na wynik histo-pzt ..... Otóz TAK mozna pod warunkiem ze choroba jest w stadium zaawansowanym endometrioza jest bardzo charakterystyczna endo..to nie tylko torbiel to takze malutkie ogniska krwi rozsiane po całej jamie brzusznej i narządzie rodnym . ja mam III st endo i juz w godzinę po operacji lekarz powiedział mi o tym ...czekanie na histo-patologię było u mnie czystą formalnoscią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuigimer
Mała o czym świadczy torbiel grubościenna?I powiedz mi jak to z tymi hormonami co do godziny jesli chodzi tylko o torbiel?A przy okazji witam i ciesze sie z Twioch dobrych wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała a tak mi sie przypomniało.jak byłam w szpitalu to podczas usg( czytałam o lekarzu opinnie i ma same pochlebne) lekarz wypytał sie o cała sytuacje itd i powiedział,że nie widzi ognisk endomentrialnych nigdzie(na usg tez mam to napisane) ale jak to on powiedział,małe mogą się nie ujawnic tzn moga być niewidoczne....kobieta która lezała ze mna w spzitalu od lat ma endometrioze i powiedziała,ze na usg od razu widniały skupiska endo,...a znowu mój lekarz prowadzący jak mu top owiedziałam,że lekrz powiedział,że nie widzi ognisk z taką kpina powiedział\" bo przeciez nie widać na usg \" ...to chyba od \"oka lekarza\" zalezy i od dobrego sprzetu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuigimer
Tzn wiem jak sama nazwa wskazuje ze ma grube ścianki,chodzi mi o to jaki najczesciej to jest rodzaj torbieli jeśli ma właśnie grube ścianki.Oj,masło maślane mi wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuigimir - torbiel gruboscienna jest trudna do zdiagnozowania (chodzi mi o roszaj ) nie widac zawartosci płynu i koloru płynu jaki ona zawiera , a moze to byc naprawdę kazdy jeden rodzaj torbieli tylko ma bardziej wyraźnie wykształconą ścianą. Buzka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa pytałas jeszcze o hormony , stała pora ma wielkie znaczenie w utrzymaniu działania antykoncepcyjnego ja nie biorę ze względów any , ale takze staram się brac o jednej porze (biorę o 20.00 ) a jak wezmę 21 ,oo to tez nic się nie stanie :) Monisia popieram to co pisałas do Ona86 :) tez mam dosc !!! Laska jeszczee trochę i wykonczy się na tej dianie ......sorrry ona86 ale tak Cię odbieram ,codziennie masz nowy problem związany z tymi tabsami :( to juz staje się nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czyli zostawiam to juz bez komentarza,bo meliska musiałam sobie zaparzyc;)) I dobra wiadomość odnosnie endo..własnie ta kobieta ze spzitala urodziła zdrowego,pieknego synka 2 lata temu i nie miała problemów z zajsciem w ciąze;) a jest juz po 3 laparo i od lat (miala 20 lat jak zdiagnozowano!!) była na antykoncepcyjnych lekarz i tych typu depe provera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaaaaaaaa myslę ze ognisk endometrialnych nawet tych większych nie wykryje usg (nawet najnowoczesniejsze) !!!! Gdyby usg wykrywało tę chorobę ,byłoby super mnóstwo kobiet uniknęło by operacji ...... ale tak nie jest ,,,, napewno tak nie jest ! Endo diagnozuje się tylko przez histopatologię ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaaaaaaaa są kobiety które rodzą dzieci z endo i są tez takie które nigdy nie urodzą ,,,,, wszystko zalezy od tego gdzie usytuowana jest choroba czasem zajęta jest tylko jama brzyszna a narząd rodny prawie nietknięty ,,,,,, endo jest bardzo indywidualne u kazdej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja takiej wiedzy jak ty nie mam i te mnie zdzwio to co powiedziała ta dziewczyna,ze od razu widzial llekarz ogniska ...a i dziwi mnie tez to włąsnie,ze nie miaal problemówz z zajsciem, i w ogole jak rozmawialam o tym z tą dziewczyną ,to ona powiedziala,ze to nie jest wcale groźna choroba,ze jest wyolbrzymina itd itd...no to sa naprawde tej dziewczyny słowa....jak mówie ja sie na tym nie znam,ale czytalam juz o tym sporo ( i Ty Mała masz taaaaaaaaaaaka) wiedze na temat endo i masz inne podejscie i wiedze..i ja wierze jakos tobie:)) hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie miała rację .... choroba nie jest grozna ,nie jest smiertelna więc juz jest ok :) a jeszcze jak ma się lekarza który umie to leczyc jest super :) a gdy dopadnie Cię jak masz juz dzieciaczki to juz jest wielki sukces :) tak było własnie ze mną zyję sobie z endo tak jakbym jej nie miała ,,,, i tak pięknie będzie dopóki będę łykac tabsy ,,,gdy je odstawie wszystko wróci :( więc mogę się tylko modlic aby moje wyniki wątrobowe jak najdłuzej były ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o miała na mysi zajcie w ciąze,o powiedziała tak" masz ta endo to masz...zaden problem,normalnie z tym w ciaze zachodzisz" to sobie pomyslałam...no to chyba się troszke mylisz... oby Mała próby były jak najdłuzej ok:) a ja sie lekarza spytałam czy musze robic te próby to on do mnie mówi tak" a po co?? cos sie dzieje? tabletki antykoncepcyjne mozna brac od 5 lat bez prób"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam z kompy , byłam dzis cały dzien na wyjezdzie muszę trochę pomieszkac :D buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kontrolowane próby wątrobowe co pół roku i Usg piersi raz w roku takie są wymogi przy leczeniu hormonalnym ...... i upominaj się o to Moniko to wazne !!!!!! lekarze są okropni , olewają nas z deka ...niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała będe sie upominamc o swoje i walczyc jak lwica;D no to buzka pomieszkaj troszke a ja dzisiaj mam wychodne;) a co;) nie pamietam kiedy gdzies byłam,dzisiaj mam ochote i zamiar pobawić się:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 56
Nie będą Ci już więcej rosnąc piersi. Jak przestaniesz jeść te tabletki to wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha 56 no właśnie a mój ginekolog kazała mi brać jeszcze jedno opakowanie Dianę 35 i jak będę brała to drugie opakowanie t ocały cas będą rosnąc nieprzestaną rosnąc nawet jak się bierze te leki.Zanim wezmę drugie opakowanie to będa miała piersi duże jak pamela anderson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 56
nie będziesz i nie filozofuj. zdrowie ważniejsze niż takie problemy. jak chcesz być zdrowa i mieć dzieci to nie kombinuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha 56 Sama mówiłaś że dopóki się bierze ten lek to rosną a żeby przestały rosnąc to trzeba odstawić a mnie czeka jeszcze 2 opakowanie a do ginekologa mam na 16 grudnia a boje odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 56
ona 86 Przeczytaj dobrze co napisałam. Piersi nabiorą masy i będą jędrniejsze i mogą boleć i stąd to wrażenie że cały czas rosną. Ale pisze WRAŻENIE ŻE ROSNĄ. Nie ma tak że przez trzy miesiące będą rosły !!! Wtedy wszystkie kobiety które maja małe piersi jadły by tabletki antykoncepcyjne - poczytaj fora o tym, te kobiety to dopiero rozpaczają. Zresztą powiem Ci jedno. Masz widać za mało problemów, że myślisz to takich głupotach. Jesz te tabletki w celach leczniczych i jakieś skutki uboczne będą. Ciebie bolą piersi, inne mają śluzu masę i zakażenia grzybicze, inne są nerwowe, jeszcze inne niechęć do seksu, kto inny znowu większą chęć na seks. Suma sumarum jedz to i nie kombinuj. Co mają powiedzieć ludzie chorzy na raka biorący chemioterapię - to jest problem i tu są skutki uboczne a nie jakieś piersi większe czy mniejsze. Ja biorę luteinę to jest dopiero masakra, Czuje się jak w ciąży piersi mam tak spuchnięte że szok (wypadało by chodzić bez stanika) i ani jeden dzień się nad tym nie zastanawiałam ponieważ lek to lek i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 56
i bardzo dobrze że boisz się je odstawić bo masz je przestać jeść jak dobrze liczę 12.12 - wtedy ostatnia tabletka. Od 20.12 nowe 21 tabletek - chyba że lekarz każe coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czosnek pomugł mojej mamie 2,4 ząbki i po sprawie tylko polski bo ten chiński do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam to od wielu miesiecy ze czosnek i dieta dzila cuda wiec moze w koncu ktos zacznie go stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) własnie wziełam pierwszą tabletke yasmin....oby było dobrze;) czekam na poprawe,ale oby nie na skutki uboczne;) jak Wam kochane niedziela mija? ja wczoraj byłam na dyskotece:) było super,brakowało mi tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia wzięłas z ranca pierwszą tabletkę ? Najlepiej brac na noc ,przynajmniej na początku , mozna przespac niektóre skutki uboczne (mdłosci , wymioty ,bóle głowy) :) zyczę Ci więcej takich udanych wypadów dyskotekowych :) ale to juz chyba koniec w tym roku ....od jutra adwent :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...ale wziełam tak jak mam przerwe w pracy,bo nie chce jakos po całym dniu je brac...raz rano,raz połudie,raz po południeitd...o 12 mam rpzerwe,a jak ide na popoludnie to o 12 jeszcze jestem w domu,wiec tak mi pasuje;)) szczerze sie przyznam,ze sie doszukuje skutków ubocznych juz po jednej tabletce...;/ naczytalams ie za duzo o tym...:D a wypad był swietny naprawde:)))) nastepna dyskoteka juz w swieta,wiec w tym roku jeszcze bedzie,ale czy pójde to nie wiem. A mała można brac np tabletki przeciwbolowe jak sie bierze anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne mozesz brac przeciwbólowe róznego kalibru i antybiotyki , mozna nawet pic alkohol , biorąc tabletki masz zupełnie normalnie żyć tak jak do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×