Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAŁA OO

TORBIEL JAJNIKA c.d ....

Polecane posty

Gość gab sonik
tabletki na podtrzymanie bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
ale jakie? normalnie jak Mariolka powinnas dostac luteine czyli progesteron. od progesteronu powinna sie zmniejszyc wiec sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy jak mi wykryli przez usg brzucha twor torbielowaty o grubej scianie w rogu macicy to tez mozna leczyc tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
ten duphaston to tez progesteron wiec powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
napjwazniejsze to odstawic cukier kawe i mieso ale tez koniecznie myslec pozytywnie. wyobrazaj sobie ze nie masz juz torbieli. bol pokazuje ze cos jest nie tak. znika bol to znika problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
mi doktor powiedzial ze torbiel nie przeszkadza ani ciazy ani akcji porodowej. zalezy jaki jest duzy. wiec jezeli sie zmniejszy do 4cm nie bedziesz musiala miec op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
nie wiem. do 4 cm torbieli nie usuwa sie. nie ma takiej potrzeby. czemu cesarke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
czyli ta torbiel tez jest powiazana z tymi problemami. dobrze ze jestes na diecie. powinnas jest duzo warzyw i owocow. pic duzo swiezych sokow a po ciazy totalnie oczyscic organizm. gdy tego nie zrobisz to problemy beda sie nasilac. i bedziesz caly czas na cos tam chorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczyszczanie organizmu miałam w czerwcu , bo po woreczku cały czas chodze do dietetyka zeby dieta była własciwa,w ciazy niestety od wczystkiego mnie odrzuciło i ciagle wymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
pelne oczyszczenie organizmu trwa od 9 miesiecy do 27 miesiecy. wiec za krotko sie oczyszczalas i nie zdazylas dojsc do siebie. podczas oczyszczania 'normalne' sa objawy takie jak pryszcze, torbiele, rozne bole, co mija po oczyszczeniu. wiec p ciazy jeszcze raz powinnas przejsc oczyszczanie. nie wiem jakie ziola sa dozwolone w ciazy wiec nie bede nic pisac ale twoja torbiel nie jest choroba a jedynie objawem zanieczyszczonego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
czasu sie oczyszczalas? i jak dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
to zdecydanie za krotko. oczyszczanie polega na jedzeniu ogromnych ilosci warzyw i owocow. na niejedzeniu miesa i nabialu. na piciu sokow. jedzeniu kasz itd. nie wolno jesc przetworzonej zywnosci. nalezy zrobic oczyszczanie watroby na przyklad metoda huldy clark. nalezy robic lewatywy z wody z cytryna lub kawy. nalezy jesc chlorelle, glinke zielona i pisz herbate z pokrzywy przez 9 miesiecy do 27 miesiecy. non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
nie:) bo to jest dieta ktora zapewnia organizmowy wszystkie skladniki odzywcze i eliminuje toksyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
dlatego napisalam ze niewolno jest nabialu i miesa. jezeli nie tolerujesz nabialu to prawdopodobinie masz to od urodzenia. jezeli jadlas nabial wczesniej to byc moze jest to przyczyna wszystkich twoich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
jezeli nie trawisz nabialu to odklada sie on latami w organizmie zatruwajac go. odklada sie na watrobie, zaflegmia cale cialo powodujac wieczny katar, pryszcze itd. rowniez i torbiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab sonik
hehe no to nie wiem czemu tak masz. w takim razie znaczy ze trawilas laktoze do czasu operacji:) sa ludzie ktorzy nie maja enzymu laktazy ktory trawi laktoze i to jest zrodlem alergii na mleko ktora jest powodem wielu problemow. w twoim przypadku to na pewno nie alergia na mleko jezeli masz tak dopiero od czasu operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×