Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAŁA OO

TORBIEL JAJNIKA c.d ....

Polecane posty

Cześć dziewczynki :) Gabi nie wiem jeszcze. Płeć dziecka można określić gdzieś po 20 tygodniu dopiero (a może jeszcze później). a jeśli chodzi o operację. Wszystko to sprawa indywidualna. Ja bardzo dobrze wspominam swoją. Od wykrycia torbieli do operacji minęły niespełna 2 miesiące - torbiele na obu jajnikach (z czego jedna - podejrzenie nowotworu) Zostałam odesłana do innego miasta, bo w moim nie robi się zabiegów na jajkach. Nie miałam czasu na rozmyślania przed szpitalem - w środę byłam u lekarza, o 8 rano następnego dnia już w szpitalu. W piątek operacja, w sobotę już nie brałam leków przeciwbólowych, w niedzielę rano już chodziłam, w poniedziałek do domu :) tempo ekspresowe. Lekarz był zdziwiony, że tak szybko doszłam do siebie. Dziewczyny nie bać się operacji. To nie zawsze tragedia. Minęło 8 miesięcy od operacji .... a ja będę mamuśką ;) Monia wyślę Ci namiary na nk na pocztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola....twoje przedostatnie zdanie doprowadziło mnie do łez...:) tak się ciesze;-) już Cię znalazłam i wysłalam zaproszenie piekna kobieto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziag
kurczę człowiek jak przeczyta taką historię to od razy czuje się lepiej :) dziękuję no i oczywiście gratuluję zajścia w ciąże :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh stokrotko może i Ty niedługo będziesz mamusia czego Ci z całego serduszka życze;-) a Ciebie na naszej klasie można znaleźć? mała a cóż się dzieje??mam nadzieje,ze to tylko zimowa lekka chandra,albo brak czasu... ja znowu cierpie.za dobrze było póltora miesiaca jak mnie brzuch nie bolał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie zostawiłam sobie meiliżadnej z Was..;/ ehh gapa ze mnie,wiec która ma mój meil niech sie na niego odezwie..(mariolaaaa tylko Twoj amm bo dzisiaj pisalas do mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie,że pomyślałas;) widać,że masz głowe na karku:D:D:P Mariolaaa w moich znajomych na nk znajdziejsz gabsonika i Małą:):) szukaj a znajdziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka80
biore ten orgamentril i jak narazie wszystko ok...dobrze sie po nim czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
potrzebna modlitwa koniecznie Drodzy Przyjaciele,Jeśli jesteście przeciwnikami przerywania ciąży, to przynoszę złewieści. Dla tych którzy nie wiedzą, ustawa o wolności wyboru (ang.Freedom of Choice Act, FOCA) ma być podpisana [przez prezydenta USA], jeśli kongres USA przekaże ją 21/22 stycznia 2009. FOCA jest następnym chorym rozdziałem w historii przerywania ciąży. Jeśli stanie się prawem, to zniesie wszystkie ograniczenia na przerywanie ciąży, co spowoduje że: 1) Wszystkie szpitale, wliczając w to katolickie, będą zmuszone wykonać przerwanie ciąży na życzenie. Jeśli tak się stanie, to biskupi obiecują zamknąć wszystkie szpitale katolickie, czyli ponad 30% szpitali w Stanach Zjednoczonych. 2) Przerywanie ciąży przez częściowe urodzenie byłoby legalne i nie miałoby ograniczeń. 3) Wszyscy płatnicy podatków w USA finansowaliby przerywanie ciąży. 4) Zgoda rodziców nie będzie już wymagana [w przypadku ciąży nieletnich]. 5) Liczba aborcji wzrośnie o co najmniej 100,000 rocznie. I może najważniejsze: od teraz rząd będzie kontrolował temat aborcji [a nie prawo stanowe czy lokalne]. To może spowodować przyszłą poprawkę, która prawnie zmusiłaby kobiety do przerwania ciąży w pewnych sytuacjach (gwałt, dzieci z zespołem Downa, itd.) a nawet mogłaby kontrolować ile dzieci kobiecie wolno mieć. Nie trzeba mówić jak niepokojąca jest ta informacja, ale niestety prawdziwa. Jako katolicy, jako chrześcijanie, jako przeciwnicy niepotrzebnemu zabijaniu niewinnych dzieci, musimy działać razem.Musimy zatrzymać tę przerażającą ustawę zanim stanie się prawem. Plan jest taki: Odmawiajmy nowennę (9 dni modlitwy) wraz z postem, zaczynając 11stycznia. Dla katolików będzie to modlitwa różańcowa z intencją o zatrzymanie FOCA. Niekatolików zachęcam, aby wznosili najmocniejsze modlitwy z takimi samymi intencjami, również przez dziewięć kolejnych dni. Jest nadzieja że inicjatywa ta rozprzestrzeni się i stanie się globalnym wysiłkiem o maksymalnym wpływie. Mamy bardzo mało czasu,więc wszyscy musimy działać szybko. Trzeba robić trzy rzeczy: 1) Rozsyłać tę informację. 2) Robić to szybko. 3) Zaczynać nowennę 11 stycznia i modlić się dziewięć kolejnych dni.(proszę również pościć przynajmniej 2 dni w trakcie nowenny) Pamiętaj że z Bogiem wszystkie rzeczy są możliwe i moc modlitwy jest niezaprzeczalna. BŁAGAM WAS PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO MODLITWY WSTAWIENNICZEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiorek85
witam kobitki mala oo jestes na klasie ?? jak tak podaj namiar na katarzynka8520@op.pl :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc juz tu kiedys pisałam otóz czekała mnie operacja w ciazy na torbiele bo były ujuz takie duże tzn na poczatku ciazy rsły w oszalłamiajacym tempie ale stał sie cud i w koncu sie zmiejszaja, wyglada to bardzo optymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsik
Kasiorek masz sliczne dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiorek85
po mamuni heheheh dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsi
stokrotka a mnie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaokoksok
dziewczyny mam do was pytanie...moze pomozecie..do gin ide w srode dopiero a mnie to meczy. Pigulki biore ponad rok..po jakims czasie mialam plamienia wiec mialam zmienione na inne jednak to nic nie dalo..doktor zalecila przerwe...takowa zrobilam zaczelam znowu brac tabletki i przy 2 opakowaniu znowu mam plamienia...czy moze to byc spowodowane wlsnie np torbielami na jajniku?? cytologie mialam ok I gr... nadzerki przy podstawowym badaniu lekarz nie wkyryla bo nic mi nie mowila na ten temat...chce w srode isc do lekarza ale boje sie ze mnie wysle z recepta na nowe tabletki..czytam i szukam w necie co to moze byc..te moje plamienia. Czy moze ktoras z was tak miala?pozdrawiam i prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje drogie panie ja tez chce wasze profile na nk:)podaje swojego maila i czekam na odpowiedzi:)pozdrawiam ela-leg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Ella miło Cię widzieć;* ale mam zły dzien od rana...juz zdarzyłam sie pokłocić w domu,a to wszystko za sprawą mjjego rozdrażnienia przez ten brzuch..boli jak diabli...z dnia na dzien coraz bardziej...w piątek ide do gina i az sie boje co on znowu powie....;/ w pracy mi sie cieżko siedzi nawet,bo nie dość ,że boli to słuchajcie mam chyba brzuch wzdety,czy opuchnięty,bo mma spodnie za ciasne..tzn napewnoe nie przytyłam z dnia na dzień!nie wiem co sie dzieje;( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×