Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

Hejka Pamelkawit nie martw się tak czasami bywa nie załamuj się:) Hejka ja dziś zjadłam ponad plan porcje frytek jestem wkurwi..,ale mówi się trudno jutro zjem troszkę mniej i się może wyrówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariątko dobrze że jesteś :) już myślałam że nikt tu nie zajrzy...na razie się nie poddaje ;) wczoraj nawet kolacji nie zjadłam a dziś jak rano płatki na mleku i czerwona herbata :) miam,miam . Wiem że upadki były i będą...ale może tym razem jednak wytrwam, Cały czas jestem na mż:) nie wiem czy zaczynać konkretną dietę bo boje się że po dwóch dniach jak zwykle polegnę!:( coś tam teraz reklamują aqua slim czy jakoś tak może to będę pila jako wspomagacz:) Dariątko słyszałaś o tym specyfiku? Buziaki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam ,ale ja tam nic nie biore i jakoś daje rade jedz do 1000 kalorii i nie ma huja żebyś nie schudła Dziś zjedzone sniadanie I płatki z mlekiem II truskawki obiad zupa jarzynowa podwieczorek loda big milka i na kolacje danio warzywny z grahamką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :-) Cieszę się ogromnie że jesteście. Ja też już się będę meldować regularnie, bo teraz to mi się weekend przedłużył ale już jestem :-) dariątko też mi się za tobą tęskniło i myślałam o tobie ja świetnie sobie radzisz :-) super!!! dietkę trzymam i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam Cię Pandziu dobrze że już jesteś :) Dziś śniadanie I płatki z mlekiem II koktajl z truskawek i danonek na obiad pomidorowa z ryżem podwieczorek loda twistera i na kolacje fantazja wiśniowa Narka spadam na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! na jak długo waga może się zatrzymac? moja stoi jak zaklęta:( co robic....co robic....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerąbane nic nie poradzisz tak już czasami jest a jak u ciebie z pójściem do wc Pogoda daremna ciągle pada dziś na sniadanie płatki II sok z buraków i jabłek,na obiad kapusta nowa gotowana i pierś z kurczaka na podwieczorek nektarynka ,kolacja płatki owsiane Narka idę sprzątać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, w końcu się uporałam z porządkami i mogę zaglądnąć. Dziś nie wiele zjadłam, kawałek kurczaka i sałatka z pomidora, wieczór będzie jajko na twardo :-) Dariątko - jak masz zamiar utrzymać wagę? Będziesz zwiększać kalorie czy dalej jeść jak jesz? Masz już wspaniały wynik, cieszę się z twojego sukcesu :-) pamelkawit - tak się często dzieje że jest zastój i waga stoi w miejscu ale to trzeba przeczekać i na pewno ruszy w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! mam nadzieje że w końcu ruszy ta moja waga ja się nie poddam o nie!!!!:) Dariątko jeśli chodzi o wc:) to biegam na szczęście regularnie...;) dziewczyny jak ja wam zazdroszczę i was podziwiam że tak dużo już schudłyście- przede mną jeszcze dłuuuuga droga:( ale chcę się w końcu raz a porządnie rozstac z tymi cholernymi kilosami brrrr...mam ich dośc. Nie mam siły już tego dżwigac, kręgosłup wysiadkę robi! dziś nie zjadłam dużo-raczej się pilnowałam, a byłam z małą na 3 godzinnym spacerku bo u nas dziś słoneczko cały dzień...:) buziaki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka co tam u was ?u mnie ciągle pada z dietką wszystko dobrze jeszcze 2 kiloski i stabilizacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ! u mnie pomalutku waga w dół:) Dariątko pięknie schudłaś:) GRATULUJE pogoda butelkowa....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zaglądam tu codziennie ale cisza....:( w związku z tym przeniosłam się na inny topik. dziewczyny gratuluje straconych kilogramów i trzymam kciuki za utrzymanie wagi!:) buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane jestem w ciązy przeszłam na dietke ciążową jest mi okropnie trudno bo mam niesamowity apetyt, ale muszę się pilnować żeby nie przytyć zbyt dużo przez te 9 miesięcy ,a co z wami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariątko GRATULUJĘ Teraz niestety dietkę musisz odstawić co nie oznacza że musisz przytyć. ja jak zaszłam w ciąże to ważyłam 88 kg a w dniu porodu 93. tak więc nie przytyłam dużo ( przynajmniej w ciąży :) ) cały czas walczę z kg. w ciągu miesiąca schudłam 3,2 kg! wiem bez rewelacji ale i tak jestem happy:) buziaki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamelkawit dziękuje ,powoli małymi kroczkami dasz rade trzymam kciuki,ja w ciąży przytyłam 30 więc muszę się przy tej pilnować bo szkoda tych straconych kg ale są fajne diety dla ciężarnych więc niema zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaaa
Pamiętam ten topic, może powalczymy dalej? Kto ma ochotę to przyłączać się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patig
może ja??!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja też się przyłączę bo topic na którym jestem niestety nie bardzo idzie. A ten też pamiętam nawet tam gdzieś jestem :-) Więc powalczymy, dziewczyny które dążą do 60 z około 90 zapraszam do wspólnej walki. Piszmy jak nam idzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na zdrowej diecie która zbliżona jest do proteinowej. Mam zamiar chudnąć 1-2 kilogramy tygodniowo bo tak bezpiecznie i zdrowo. No i jojo nie będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patig
ja też jestem gdzies tam w wypowiedziach, nie wiem ile ważę, nie mam w domu wagi, zważę sie dopiero jak pojadę do pracy, ważę około 80kg. A poza tym dzis właśnie rzuciłam palenie i wiem że muszę cos zrobic z jedzeniem bo przytyję jeszcze zamiast schudnąć, ale muszę cos zrobic z tym paleniem bo już nie daję rady - i finansowo i kondycyjnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patig
tak właśnie spojrzałam na daty! dokładnie rok temu zaczął życ ten wątek na forum! ciekawe co z dziewczynami które wtedy pisały - czy udało im sie schudnąć!!!??? odezwijcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny z 90 kilowym ciężarem, przyłączcie się a będzie raźniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila111222
cześć ale jaja ja też pamiętam ten topik, kurcze naprawde. jak się macie dziewczyny po roku czasu? ja nadal się odchudzam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Dołączam się do Was. Mam sporą nadwagę jak na mój niski wzrost...Ważę ok 83 kg , nie wiem dokładnie do wagi dorwę się w poniedziałek. Nie stawiam na diety cud ale na zdrową żywność i ćwiczenia :) Jestem bardzo zmotywowana, ale wiadomo w grupie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patig
Hej dziewczyny, ja dopiero we wtorek sie zważę, chociaż czuję, że schudłam trochę przez ostatnie kilka dni, ale to dlatego że naprawdę mało jem przez to że rzuciłam palenie w środę i nie chciałabym przez to przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja się ważę co tydzień w poniedziałek, też postawiłam na zdrowe jedzenie i ruch, chcę chudnąć 1-2 kg tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×