Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie mammmmm

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

Polecane posty

Gość pytanie mammmmm

Jak dobrze zrobic łuk? Na łuku oblałam i boje sie że znowu nie wyjdzie........ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mammmmm
robiłam łuk w toalecie egzaminatorowi , ale powiedział ,że oblałam bo nie połknęłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wziąć dodatkowe lekcje
i ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest sposób
jakim sposobem go robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mammmmm
kiedy cofam przy drugim pachołku z prawej jeden obrot w prawo a potem odbicie kiedy ustawiam sie już na prostej chyba za mocno skrecilam bo uderzylam w ten pacholek tuż po zakręcie :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest sposób
ja też tak robię łuk i bez problemu. z tym, ze ja obracam kierownicą gdy już zbliżam się do 2 pachołka, tzn. jestem pomiędzy 1 a 2. nie czekam aż w srodku szyby bocznej pojawi się 2 pachołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfdgfd
jeg powoli i obserwuj a nie kombinujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zrezygnowałam z jazdy . Co prawda oblałam jeden egzamin , ale ja nawet parkować nie umiem po kursie i dodatkowych godzinach, więc na razie dałam sobie z tym spokój :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez poproszę
bo jak skrecasz w prawo to ni robisz jednego obrotu tylko 3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mammmmm
wiec za mocno skrecam? tak miałam na kursie i jeździlam po luku dość dobrze a na egzaminie slabo.......:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrezygnowałam po 3 egzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest sposób
za późno skrecasz. nie czekaj aż pojawi sie w srodku szyby 2 pachołek tylko skręć kierownicą o pełny obrót w momencie gdy zbliżasz sie do 2 pachołka. skręcasz za póżno dlatego wjeżdżasz na pachołek. spr moim sposobem, mnie wychodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skecasz w prawo robiąc powoli pół obrotu kierownicą. Cofasz, odkręcasz kierownicę o pół obrotu, kiedy zobaczysz w bocznym lusterku pachołek... Najlepiej niech Ci to dobry instruktor wytłumaczy, mi od razu powiedział co i jak... Na łuku oblać to obciach. Prawdzwa jazda zaczyna się na mieście i nie jest to łatwe.. :) Powodzenia, na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest sposób
nie uważam, ze oblac na łuku to obciach. ja zdawałam jak na razie tylko raz i oblalam na mieście:O ale u mnie w WORD-zie zdać plac to sukces, a ci co mają szanse wyjechać na miasto to już elita:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×