Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilllli

Yoreczek na mikołajki - pomocy

Polecane posty

Gość lilllli

witajcie, czy ktos kupował psa na allegro? jakie macie doswiadczenia? mam upatrzoną aukcję - podpowiedzcie swoje doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllli
nikt się nie odezwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się odezwę
nie lubię tej namiastki psa, są bardzo hałaśliwe, za cholerę nie nauczą się czystości, srają i leja tam, gdzie mają ochotę i wogóle nie są urodziwe, taki trzesący sie szczurek :P kup se lepiej maltańczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllli
to ma by dla alergika, wiec nie wiem czy maltanczyk spełni te oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla alergika
to tylko maltanczyk bo nie gubi siersci co nie zmienia faktu, ze sa troche dzikie. lepiej wez kundla ze schroniska napewno bedzie marzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina z młyna
to ma byc piesek dla dziecka? w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllli
nie podobają mi sie maltanczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma yoreczka :)...nie słuchaj ze to głupie psy....nie sra i nie szcza w domu -jak to ktoś napisał....bardzo łatwo było go nauczyć czystości....jest to piesek jak najbardziej polecany dla alergików bo nie uczula bo zamiast siersci ma włosy....nie linieje...jak masz jakies pytanie to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się nie znam ale zwierzęta na allegro wystawiane są chyba na zasadzie graficznego ogłoszenia- przyjeżdżasz, oglądasz i kupujesz . a to koniecznie york musi być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot ze słomy
Tak czy siak, wazne, zebys odebrała psa osobiscie. Nie znam tej rasy ale nie podoba mi sie wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pieski o wiele ładniej wyglądaja gdy sa scięte na krótko...w długich włosach mi się nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zer0 przecinek zer0
yorki srają i szczają wszędzie, na dworze też :P a jak pójdziesz z nim w gości, to mieszkanie gospodarza obszczy bez skrupułów :P i bez przerwy drą mordę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój załatwia się TYLKO na dworze....jak nie nauczysz psa czystości to kazdej rasy będzie się załatwiał w domu.....a co do pójscia w gości to mój jeszcze nigdy nie nasikał u nikogo...gdrzecznie siedzi obok mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zer0 przecinek zer0
taa daję wiarę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcesz to nie wierz..twoja sprawa.....z tego co piszesz wnioskuje ze nie masz psa tej rasy a masz najwięcej do powiedzenia :O...no ale tu na forum to juz normalka ze zawsze najwiecej do powiedzenia maja ludzie których sprawa wogóle nie dotyczy..np.najwiecej na temat małzenstwa mają do powiedzenia stere panny :O:O...a ty takiego psa nie masz a tez się wymądrzasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllli
zdania podzielone a wiec napisze do zwolenników yorków: na co zwracac szczególną uwage przy zakupie psa czy psy na podanej aukcji są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zer0 przecinek zer0
fakt, ja nie mam ale mam znajomych i rodzinę, w sumie trzy yorki mają, jak do mnie przychodzą, to psy traktują moje mieszkanie jak kuwetę a właściciele udają, że tego nie widzą :P Uprzedzajac złośliwości dodam, ze jestem przesadną pedantką i w mieszkaniu mam czysto, a mieszkają z nami trzy koty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tak po zdjęciu to trudno stwierdzic czy piesek jest ok....przede wszystkim zwróc uwagę na jego budowe aby nie była za ''delikatniutki.. bo jak urosnie to moze byc'' szczurowaty'' no i zeby miał geste włosy bo jak bedzie miał cieniutkie to sciety będzie wyglądał strasznie a w długich włosach będzie wyglądał ''jak długowłosy szczurek''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie kupuj maltanczyka...nie ma nic gorszego niz białe psy...straaaasznie trudno utrzymac ich biały kolor...te psy przewaznie sa szare..tym bardziej w taką pogode jak teraz...kuzynka ma westa i strasznie sie stara utrzymac psa ''w bieli'' ale to nie takie proste...wystarczy jeden spacer i pies jesr szary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nigdy nie chciała kota...łazą po czym się da...srają i szczają w domu...no i co z tego ze do kuwety....zapach i tak zostanie....wszystko drapią....poza tym u kociarzy zawsze jest dziwny zapach w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie yorka
ani to ładne ani to mądre :P papillona kup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot ze słomy
Będziecie się teraz szarpac, czy lepszy jest kot, czy pies ? Ja miałam i kota, i psa, i to są po prostu całkiem rózne zwierzeta i tu nie ma co porównywac. Kot ma mniej intensywny zapach od psa, więc jak gdzieś "śmierdzi", to raczej u psiarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot ze słomy
A jakbym ja miała wybierac sobie psa do mieszkania, to bym wybrała mopsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
york nie ma zapachu...bo ma włosy zamiast siersci...kiedys miałam kundla i tez nie smierdział....a u kocirzy zawsze smierdziało....kot wydziela taki zapach jakis dziwny...kociarzom to nawet ubrania walą kotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zer0 przecinek zer0
kot załatwia się do kuwety z chłonnym żwirkiem pochłaniającym zapachy, którą sprzątam i żadnych smrodów w mieszkaniu nie ma, w przeciwiestwie do yorka, który wysra się na dywan, obsika meble :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot ze słomy
no jasne, york nie ma zapachu, a kot ma Stuknij sie w czajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest nauczony czystosci to nie załatwi się w domu....no i co z tego ze nie smierdzi u ciebie kupą..ale smierdzi kotem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no york nie ma zapachu....skoro tego nie wiesz to się nie udzielaj....a u kociarzy zawsze w domu jest dziwny zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×