Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

a czemu po mowym roku dopiero? i czemu za 2 lata a nie szybciej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chodzi o to ze chcialibysmy cos zarobic na to wesele zeby rodzice wszyzstkiego nie finansowali a przede wszystkim musimy znalezc prace i chielibysmy razem zamieszkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dokładnietak jest ja np:od kiedy pamiętam nie lubiłam chłopaka o imieniu Rafał i dziecku nawet mi się nie śni żeby daC tak na imie. A co do sukienki ładna:). Mi się podobają właśnie sukienki bez ramiączek ale już wybrałam inną:) http://www.mlodaimoda.pl/index2.php?option=com_jce&task=popup&img=images/stories/san-patrick-2009/1-parabola/parabola2.jpg&title=Suknia_ślubna_San_Patrick_Parabola&w=573&h=736&mode=0&print=0&click=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj szczęśliwa ona:) po nocy dobrze:):) już też po śniadanku jestem:) i siedze sobie :) może jakiś spacerek a potem się chyba za nauke wezme :( a co tam u Ciebie ??:):)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrzejsza od Ciebie... ciebie
kjy u76 wyobraź sobie, że nie. Stać mnie na dziecko i wiem, że mogę sobie na nie pozwolić. Mam męża od dłuższego czasu, więc ma nas kto utrzymywać. Poza tym 20 latka nie chodzi do szkoły, jesli nie chce. Szkołę śrdenią kończy się w wieku 18- 19 lat, a później można iść do pracy! Nie każdy musi mieć studia dzienne, można iść na zaoczne albo mieć średnie wykształcenie. To chyba byłoby chore, gdyby całe społeczeństwo miało studia. Żal mi Ciebie i Twojej zazdrości. Czuję, że to Ty nie możesz mieć dziecka i stąd wylewasz swój żal na 20 letnie, szczęśliwe dziewczyny. Co ja osiągnęłam. Mam tytuł inżyniera w wieku 23 lat, studiuję na magisterce, mam męża, plany na przyszłość i wiem, że moje dziecko będzie miało miłość i uczucie, ale także, że będę w stanie zapewnić mu godne życie. A Tobie przydałby się lekarz, bo Twoje komentarze także kojarzą mi się z pewnym socjologicznym zjawiskiem... a Ty mylisz pojęcia wielce wykształcony CZŁOWIECZKU. Smieszne jest to, że robisz sobie dziecko w wieku 30+ lat, nie dlatego, że pragniesz mieć dziecko i kochać je, ale dlatego, że tak wypada, że musisz zostawić komuś swój majątek, a dziecko nie wie co to ciepło domu rodzinnego, co to miłość, co znaczy słowo: "mama" i "tata" natomiast doskonale zdaje sobie sprawę z tego co znaczy słowo: " pieniądze". To chore. Ty bardziej, że sztuką nie jest dziecko zrobić, ale je odpowiednio wychować. Czy Ty myślisz, że będziemy rozmnażali się jak króliki? Nie wydaje mi się. Jeśli ktoś chce mieć 2- 3 dzieciaczków, to wiadomo, że nie będzie robił ich jednego po drugim, bo tu też musi być jakaś odległość czasowa. Twój tok myślenia mniep przeraża. Zdecyduj się na jeden NICK na każdym z topików, bo żal d*** ściska, za przeproszeniem, podczas czytania Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę zgromadzić więcej informacji dot. pojęć używanych w socjologii. Poza tym chorym zjawiskiem jest właśnie podążanie za modą, za pieniądzem, karierą, gdzie nie starcza czasu na rodzinę i dziecko, a człowiek budzi się przed 40, kiedy już macierzyństwo graniczy z cudem. Jeśli masz zamiar kogoś w ten sposób potępiać to zapraszam Cię na inne forum, np. dla samotnych i zgorzkniałych, tam znajdziesz wiele osób, z którymi będziesz miała temat do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto się takim kimś przejmowac. Człowiek nie ma gdzie wyrzucac swoich żali dlatego wchodzi na tekie fora aby innym nastroje popsuc. Ciekawe jestem czy ten ktoś sam ma dzieci i ciepło rodzinne? Widocznie nie bo gdyby miał to nie miał by czasu takich głupot wypisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kongusia:) mam pytanko jak byłąś w pierwszych tygodniach ciąży to miałaś jakieś zachcianki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a mnie dzis bardzo brzuch bolal w pracy tak jakby dzidzia wolala mamo nie pracuj tak ciezko. Mimo ze juz nie dzwigam to powlekanie ciezkich kolder obciaza miesnie brzucha. Pracuje jako pokojowka w hotelu szkockim. Jestem pewna ze jesli lekarz powie mi ze koniec pracy bo poronisz zucam to z dnia na dzien. A jak sie czujecie kobitki z fasolka pod serduszkiem i straczki moje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mialam,mialam. dowiedzialam sie w 6-ym tygodniu o ciazy a przez ten czas przytylam 4kg. ogolnie w ciazy przytylam 18kg,wiec widac ze jadlam za dwoje. mialam take zachcianki ze kiedys z moim mezem o godzinie 23 jechalismy 25km na kebaba. wariaci. wiem. ale to normalne. jedz ile chcesz. schudniesz jak przestaniesz karmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)))) Ja właśnie wróciłam ze szkoły:) Bo zaocznie robie:P Jak tam Wam dzionek minął? A właśnie mam pytanie do amigagdynia86 - w którym miesiącu jesteś i jak tam z opieką lekarską w szkocji? Bo ja jak skończe szkołe wyjeżdzam do Anglii i tam będe mieszkać... a w noc poślubna zaczynamy starania i ciąże będę miała prowadzoną ale jak sie dowiem z testu że jestem w ciąży to od razu przylece nba wizytte do Polski.. a jak było u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś bo ja się własnie dzisiaj zdziwiłam bo bardzo mi się zachciało rolady truskawkowej i mój musiał latac po sklepach i szukac takiej:) biedny sie nalatał:):) amigagdynia hehe widac, że dzidziuś pracą Twoją zmęczony:):)ja lekką mam prace i sie ucze wiec bede to robiłą aż dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w Anglii narzeczonego i mamę :) A ja będe w miejscowości koło Liverpool\'u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×