Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Gość co o tym myslicie co myslicie
wlasnie bardzo bysmy chcieli:D wiem ze jeden dzien nic nie znaczy ale tak sie zastanawiam czy moze sie udalo;) nie wiesz czy kawa wypita pare h przed testem wplywa na wynik? bo ja nie mam pojecia wlasnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o tym ,że skończyłam brac tabletki w piątek i jeszcze zanim wziełam ost tabletke(22.00) to rano dostalam już okres, a raczej takie plamienia, wyglądały jak upławy ale były czerwone, no i juz mi sie wczoraj skończyły. Cały czas pobolewają mnie jajniki... i nie wiem od czego, zaczeły mnie pobolewać właśnie jak dostałam okres.... i tak mi sie utrzymuja, nie jest to bóg wie jaki mocny ból, tak ćmi i najcześciej pojawia się wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nie mam pojęcia czy kawa mogła wpłynąć na wynik testu Ale jeśli nie dostaniesz okresu to zmierz sobie jutro rano temperaturę( w pochwie albo w odbycie) bo na ciąże zawsze jest wysoka Jeśli jesteś w ciąży powinna być ponad 37 No i mierz sobie codziennie, jak zacznie opadać to znaczy że zbliża się okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) No normalnie zaraz tutaj jajko zniose. Od dzisiaj rana jak powiedziałąm mojemu , żę mam podejrzenia, że jestem w ciąży on ciągle za mną chodzi i nic nie pozwala mi robic ehh i ciągle się pyta czy czegoś potrzebuje:):) Najbardziej uszczęsliwiony był jak siedziałąm i się uczyłam ehh ale sie wkreca:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myslicie co myslicie
dobrze tylko termometr muisze kupic;) mam wielka nadzieje ze sie udalo ale wydaje mi sie ze sie rozczaruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myslicie co myslicie
natalia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro testuje i nie wiem czego ale jestem strasznie poddenerwowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wicie moze co to moze byc w moim przypadku czy sie z takim czyms jeszcze nie spotkalyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMTI szczerze mówiąc to nie mam pojecia...Ja też jeszcze do niedawna brałam tabletki ale nie spotkałam się z takim czymś więc nie wiem jak Ci poradzic. Wydaje mi się , że najlepiej bedzie jak odwiedzisz lekarza to on rozwieje twoje niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola89898989
witam dziewczyny:) naprawde podziwiam was, że w tym wieku chcecie miec dziecko, sama mam 19 lat, kochanego chlopaka, ale chyba nie wyobrazam sobie siebie w roli mamy. Jestem na I roku studiow wiec jednak to jeszcze nie czas. Ale gdybym jednak wpadła to napewno po lamentach co teraz bedzie, za jakis czas oszalalabym ze szczescia :) Wam gratuluje i zycze wam duzo sily na przyszlość :) bede tu zaglądać oczywiscie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pozostaje lekarz tylko ze wizyte jak bym sie zarejestrowala mialabym dopiero na srodek grudnia....;/ a 15.12 lece do Anglii... niestety takie są kolejki w moim mieście;/ Tragedia... czeka się miesiąc na wizyte i w dodatku nie mozna iść do tego lekarza co się chce , tylko do tego ktory ma wolny termin;/ i co chwile ide do innego ginekologa ,bo tamten lepszy i milszy ma juz terminy na 2 miesiace zajete;/ A skąd ja mam wiedzieć czy bede miala jakies dolegliwości za 2 mc;/ Dolegliwości mam teraz i teraz chcialabym się dowiedziec co mi jest...Nienormalni, a na prywatna wizyte niestety pieniędzy nie mam (100zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola89898989
EMTI : a dlaczego tak drogo? u mnie ceny wahaja sie od 50 do 70 zł i przewaznie 70zł daje się za pierwsza wizitye pozniej 50. A jesli faktycznie nie masz wyboru to sprobuj skolowac tą kase. :( nie widze innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bede musiala mamie powiedziec;/ no u nas w mieście tyle kosztuje niestety wizyta u dobrego lekarza, a nie jakiegoś co sie da kase a i tak Cię traktuje jak bys była nikim...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola89898989
u nas 70 złoty się daje u naprawde fajnej pani ginekolog :) Wiec jesli chodzi o moje zdanie to nie sądze zeby cena gwarantowala to, że dany ginekolog jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola89898989
p.s albo zły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u ciebie w miescie tak jest, a ja wiem jak jest u mnie w mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to u mnie tak nie jest tak jak karola mówi u mnie tez wizyta wacha sie między 50 zł a 70 zł, a na NFZ też nie ma kolejek aż takich. Myśle, że jakbym jutro zadzwoniła aby sie zapisac to wizyta byłaby na środe góra piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej powiem tak szczerze że nie moge się połapac kto jest w ciązy, kto ma dzidzie a kto się stara , więc może ulożymy jakąś tabelke hmm proponuje taką Nick.............wiek......miasto...............stan................... *stan- jesli staraczka to napiscie staraczka i od kiedy. jeśli w ciąży to napiszcie , żę ciąża i kiedy poród no i jeśli mama to napiszcie , że mama i date porodó co myślicie o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fanie macie... u mnie jest naprawde problem... w miescie mamy 2 przychodnie z ginekologami... jedna z kolejakmi miesięcznymi, a druga w ktorej o 6 stoja babcie a o 7.00 otwieraja przychodnie, a rejesteracja jest od 7.30 no i tylko ustnie, telefonicznie nie da rady...wiec pozostaje mi wstac o 5.30 i iść stać do 7.30 a od 11 przyjmuje ginekolog... EMTI 20 woj. lubuskie staraczka dopiero za 10 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingusia13; 19lat; trasa Mińsk Maz-Siedlce; szczesliwa mamusia Kacperka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ten temacik nie chce się kręcic;p A jak tam Kingusia? Maleństwo pewnie daje się we znaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszczescie moj syn odziediczyl harakter po tatusiu i jest wmiare grzeczny. lobuzuje i wszystko rozwala,ale wkoncu co ma innego robic. spia teraz z tatusiem obok siebie,a ja szukam prezentu dla malego na gwiazdke i urodziny i swieczke na torcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to fajnie:) Ja juz nie moge się doczekać kiedy będę nosić taki skarb pod serduszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka16
staram sie o dziecko z mężę rok mamy dobre wyniki i jak mozna ciało przygotowac do ciazy? i jak mozna szybko zajsc w ciaze? czy sa jakies tabletki na wywołanie owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co sie tu naczytalam to dziewczyny Luteine biora iz zazwyczaj szybko po niej zachodza w ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×