Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Anabelka no jeszcze masz troszke czasu to narazie sie nie martw wywoływaniem:) EMTI widzisz , Twój partner też by już chciał no ale te 10 miesiecy szybko minie zobaczysz :):) a co do kogos milion pomysłów a ty nic , dlaczego tak mówisz? Nic nie wiesz o nas i o naszym życiu może Cię zaskocze ale już nie mieszkam z rodzicami, studiuje i pracuje mam także odpowiedzialnego partnera więc nie wiem o co ci chodzi, zajmij się lepiej swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrzejsza od Ciebie... ciebie
Zazdrość i głupota ludzka nie zna granic. Nie wiem, czy Ty nie chcesz, czy nie możesz mieć dzieci, a może chcesz, a nie możesz albo NIKT z Tobą nie chce mieć dziecka? To, że mamy po 20, czy 20 kilka lat nie oznacza, że jesteśmy dziećmi, jesteśmy dorosłymi ludźmi, którzy pracują, żyją na własny rachunek. A fatk, że ktoś mieszka w domu rodziców niczego nie zmienia. My z mężem mieszkamy u rodziców, bo rodzice tego chcą, nie gnieździmy się w miszkanku w bloku, ale w domu rodzinnym, więc warunki mamy. Rodzice bardzo się cieszą, że zostaną dziadkami. I nikt tu nie mówi o płodzeniu! Lepiej mieć dziecko w wieku 20 lat, niż nie mieć go WCALE albo jak już ma się na karku 30., gdzie ważniejsza jest kariera, a dziecko traktuje się jako dodatek do życia, który spędza całe dnie z opiekunkami i niańkami i nabawia się chorób, czuje się niekochane, odrzucone, staje się w przyszłości bezwzględne, bo nie wie co to miłość! Wielu rodziców przechodziło wszystko podobnie jak my. Moja mama została po raz pierwszy matką w wieku 29 lat i myślisz, że inaczej miała, też mieszkała z rodzicami zanim poszła na swoje, zanim zbudowali z tatą dom i nie narzeka, bo dziadkowie są po to, aby pomagać swoim dzieciom w wychowaniu wnuków, a że Tobie nie ma kto pomóc, INNA SPRAWA. Zazdrość aż spływa z Twoich ust. I wiedz, że na pewno żadna z nas nie ROBI sobie dziecka tylko dla kaprysu, każda z nas zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko potrzebuje warunków do godnego życia i je otrzyma. I wiedz, że mamona nie jest najważniejsza, jeśli dziecku nie da się miłości, bo później wyrasta taki ROZKAPRYSZONY KTOś jak TY, kto potrafi oceniać innych, brakuje mu miłości, bo nigdy jej nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrzejsza od Ciebie... ciebie
A tą OSOBĄ się nie przejmujcie, sledzę JĄ i widzę, że udziela się na wielu forach, wszędzie ma do wszystkich prenensję i żal. Na forum odnośnie wychowania dziecka bez ojca też napisała post pełen pretensji i goryczy. Przemawia przez nią rozpacz i samotność, ale przede wszystkim zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesc wam jestescie?:) mialam sie dopisac do tabelki wiec zaraz to zrobie wprawdzie planuje za 2 lata po slubie ale co tam:) Nick.............wiek......miasto.................stan. ..... ................... EMTI.............20........lubuskie.............staraczk a za 10 mies. kingusia13......19..tra.Mińsk Maz.-Siedlce...mama Kacperka Tukuś.............21.......dolny śląsk............teścik w sobote anabelkaaa......21.......mazowsze.............9 MC Aurela 89........19........dolny śląsk............7tc Amigagdynia86..........22.........szkocja...........8td< br /> szczęśliwa ona...20.......Podkarpacie........staraczka za 2 lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Pomimo że mnie się nie udało począć dzidziusia to i tak będę zaglądała na forum :) Gratuluje wszystkim którym sie udalo (Tukuś dasz sobie rade!!!!!) i zycze powodzenia wszystkim starajacym sie o bejbika :):):) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola898989
Nie wiem jak to u mnie bedzie wygladac ale mysle ze za jakies 2 lata cos powinno się robić w kierunku zalozenia wlasnej rodziny i nie mowie tu narazie o dziecku ale o zawarciu malzenstwa. :) narazie studiuje, a wy drogie dziewczyny uczycie się czy pracujecie a moze jedno i drugie? P.S a mam 19 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. gratuluje tukus. mam pytanie. szkoda jest mi wydac pieniadze na plyte z bajkami bo kosztuja od 20-30zl. chcialam sciagnac cos z internetu ale nie moge znalesc zadnej takej stronki. moze wy znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie samopoczucie- tragedia. Cały dzień mnie mdli, dobrze się czuję tylko jak leżę, a przeciez nie przeleżę całego dnia i tak w kółko.. ale przynajmniej wiem że z dzidziusiem wszystko ok Tukuś naprawdę jeszcze raz serdecznie Ci gratuluję. To teraz biegnij do lekarza zobaczyć swoją fasolkę:) i zrobić badania Kingusia 13 Najlepiej jest ściągnąć sobie i zainstalować program do ściągania filmów, bajek, muzyki itd np. ARES, bo tak na internecie ciężko znaleźć coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjy u76
no pewnie mamona nie jest najwazniejsza, powtarzaj to sobie zyjac na koszt innych, i pewnie po panstwowe pieniadze wyciagniesz lapki, nie??? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjy u76
oczywiscie nie slyszalyscie o socjologicznym zjawisku, ze w mlodym wieku i duzo dzieci maja ludzie prosci i prymitywni? ludzie inteligentni maja dzieci pozniej, i mniej to zrozumiale bo dzieci narobic kazdy glupi potrafi a osiagnac cos w zyciu oprocz bachora i meza juz nie kazdy :D a co wyscie osiagnely w wieku 20 lat? tak, tak, studiujecie na zaocznych pedagogike i pracujecie na kasie w biedronce, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co kjy u76 czuje, żę nie musze się tu tumczyc bo nie mam przed kim. Ale nie wiem dlaczego tak myślisz? Mam 21 lat studiuje ekonomie i i pracuje w sądzie w sekretariacie bo jestem po te ekonomicznym więc nie wiem czemu tak potępiasz?? Aurela no przynajmniej wiesdz , ze wszystko jest oki:) Ja narazie nie mam mdłości ani nic takiego. Karola myśle , ze już wyzej odpowiedziałam na Twoje pytanko:) kinguś nie wiem gdzie można takie bajki ściągnąc ale pewnie gdzieś są w internecie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szczęsliwa ona:) no jakoś trudno nam się zgrac w godzinach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) no u mnie jak najbardziej wszystko oki:) no na wizyte ide w środe ale troszke się denerwuje. Mój narzyczony to widzi i zabrał mnie dzisiaj na piękną kolacje:) a co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w porzadku co prawda nie staramy sie o dzdziusia jeszce ale juz mysle nad imionami.dla dziewczynki mam wybrane dla chlopca gorzej ale podoba mi sie Olek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak szczerze, że dobrze, że o nich myślisz bo ja to całkiem nie mam pomysłu.Będe to musiała przemyśles ale Olek jest ładne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,co myslicie o swoich tesciach? jake macie z nimi kontakty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ona- a jakie macie imie dla dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingusia ja dobrze dogaduje się z teściami ,aczkolwiek mama mojego chłopaka od dawna marzy o jakiejś dziewczynce w rodzince i boje się że będe w jej cieniu bo kobieta wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dam rade:):):) a co do imienia Nadia moja koleżanka dała tak córce, mnie też się podoba:) musze sie zastanowic nad tymi imionami porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mama mojego chłopaka od dawna marzy o jakiejś dziewczynce w rodzince i boje się że będe w jej cieniu bo kobieta wie co robi" czyli:P hehe A Nadia bardzo ładne imię:) Ja z moija teściową jak narazie mam dobry kontakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie od zawsze podobalo to imie Nadia inaczej nadzieja:) a co do tesciow w moim przypadku przyszlych to nie mam zastrzezen ale podobno dopiero po slubie wychodzi szydlo z worka hehe.ogolne sa w porzadku tylko tata narzeczonego dosyc wymagajacy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlatego ja tez napisalam ,że narazie mam dobry kontakt, ale jak to bedzie po slubie to nie mam pojecia hehe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to , że mama myśli , że robi wszystko najlepiej :) ale jest spoko:) jakiś tam większych zarzutów nie mam:) Teściowie jak teściowie ale mój narzyczony boi się jak koledzy zareagują bo co jak co ale skoncza sie imprezy iwypady. I to jest ten problem , żę mój jest znany z tgo , zę sporo ludzi go zna i np: dzisiaj zadzwonił kolega żeby iśc na piwko i po kategorycznej odmowie czyba sie obraził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×