Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Tukuś nie daj sie! pokaz ze jestes silna babka!!! natychmiast sie uśmiechnij,ale juz!!!!!:p WITAMY WITAMY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak prosze sie uśmiechać przez 15 minut!!! potem tak cie beda poliki bolaly ze nie da sie juz smucic:p wielkie buziaki dla ciebie i mnostwo energii wysylam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś głowka do góry:) Jak tam wieczór mija kochane;p Ja zniknęłam na pogaduchy z ciocią hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhoIsShe
Wspaniale się dziewczyny wspieracie,jestem strasznie szczęśliwa,że mogłam dołączyć do Waszego grona:)Tukuś dzięki za miłe słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzisiaj brzuchol boli tam na dole... taki spiety mam jakby... i kręgosłup od rana daje się we znaki... A Ty Tukuś jak się czujesz? Angioletto- jak tam ta sprawa z samochodem? wyjaśnione wszystko;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMTI ja sie tak sobie czuje głowa mnie boli, ale staram sie nie brac tabletek bo juz witaminy na dzidzie zazywam to sie tabletkami nie bede faszerowałą. a co tam u Ciebie EMTI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WhoIsShe - witam 🌼 a od kiedy zaczełaś starania? Jak masz jakiś problem to służe pomocą o ile będe na kafe:):*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnnie wszytsko ok:p no tylko brzuch daje się we znaki i kregosłup. A piersi na noc mnie pobolewaja... we wtorek spróbuje się dostać do lekarza:D Chcecie adres mojego fotobloga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam ze szkoły. Jestem wykończona, a rano dalej trzeba do pracy. Jest mi okropnie niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najdziwniejsze jest to ze mialam te niby plamienia od 07.11 do 10.11 a teraz okres na 05.12 sie szykuje... www.photoblog.pl/emiilka88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tos23 - trzmam kciuki z calych sil za Ciebie:* a kiedy okres masz dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emti,z samochodem juz ok dziekuje🌼 Tukuś nadal sie usmiechasz kochana? jakies ciekawe filmy dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bardzo dobrze:) no właśnie Tukuś USMIECH!!!:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłaś Tukuś na mojego bloga;p hehe jak cos to mozesz pokomentować :D Zapraszam inne dziewczyny też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze miałam 27 lub 28, cykl 30 dni, ale ostatnie dwa to były inaczej jeden 30 września, a drugi 1 listopada. Emti śliczne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMTI fajny photoblog:):) oczywiscie , że w przypływie czasu i fajnych tekstów pokomentuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam "nowa" =)) Jak masz jakies pytanka to luzymy pomoca =) EMTI, mam nadzieje ze mnie zle nie zrozumiesz to nie jest atak na Twoja Mame, ale sadze ze bardzo nieladnie sie zachowuje bo gra na Twoich emocjach, osobiscie uwazam ze jest to jedno z najgorszych zagran.. Pogadaj z Mama, wytlumacz albo po prostu powiedz ze Ty i Twoj facet to Twoja rodzina i nie zyczysz sobie zadnego wtrcania sie, kiedy bedziesz potrzebowala rade to poprosisz, a jesli ta sytuacja sie nie zmieni to w nowym roku sie wyprowadzicie. Bedzie Twoja Mama napewno oburzona ale nie daj sie wtedy sprowokowac i zobacz jak beda wygladaly kolejne dni. Relacje miedzy Toba a Twoja Mama sa niestety toksyczne i moga doprowadzic do popsucia Twojego zwiazku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia, zmiana cyklu moze miec rozne podloze, choroba, zmeczenie, stres a nawet to pogoda przy ktorej czlowiek raczej sie nie ozywia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Sabaku:* No to dziekuje za odwiedziny:P Tam można wejśc w arhiwum i jest jeszcze pelno zdjec hehe:P Ajj ale mnie teraz brzuch scicka... i prawy jajnik na zmiane z lewym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada snieg pada snieg.... ah swieta juz u mnie sa w pokoju hahahaha:) zrobilam przemeblowanie i siedze teraz z pudelkiem lodow:) takie to moje odchudzanie,no ale coz,trzeba sobie pomoc co jakis czas:) jak Radek wroci to dozna szoku i oczopląsu dostanie hahahahaha cos ze mna dzis nie tak:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×