Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------5.12------------- -20---------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------? Kingusia ---------------??---------?????-------------???????--------- --????? Emti ------------------???? ---------?????------------?????? ---------- ???? Karola----------------????---------??????------------??????------------???? Szczęśliwa Ona----??????--------??????------------????--------------???? Młoda-----------------????---------?????-------------/????------------????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda-3
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------5.12------------- -20---------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------? Kingusia ---------------??---------?????-------------???????--------- --????? Emti ------------------???? ---------?????------------?????? ---------- ???? Karola----------------????---------??????------------??? ???------------???? Szczęśliwa Ona----??????--------??????------------????--------------??? ? Młoda-----------------19---------13.11-------------8------------????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------5.12------------- -20---------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------5 Kingusia ---------------??---------?????-------------???????--------- --????? Emti ------------------???? ---------?????------------?????? ---------- ???? Karola----------------????---------??????------------??? ???------------???? Szczęśliwa Ona----??????--------??????------------????--------------??? ? Młoda-----------------19---------13.11-------------8---- --------????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda-3
emm 3 no trohe to dziwne ale chce zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda-3
jestesmy 2 lata moze sie wydawac niektorym krotko jednak przebywamy ze soba "jak stare dobre malzenstwo" minusem jest to ze musial wyjechac do anglii na pol roku (bedac u mnie 2 razy w tym czasie)zeby zarobic. w kazdym razie byl teraz na tydzien no i po rozmowach ktore trwaly pol roku postanowilismy wykorzystac moment. za 2 tyg do nigo lece na swieta no i mam nadzieje ze z dobra nowina. w kazdym razie troche jestem przerazona ale nie moge sie doczekac kiedy jutro pojde do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w anglii:) skoro tak postanowiliscie to fajnie:D:D:D jutro teścik???? koniecznie daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda-3
dam pewnie=)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ja lece. Jutro praca , szkoła , a dzisiaj jeszcze z moim musimy sie troszke postarac :):) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długość cyklu w dniach/Owulacja zazwyczaj występuje w dniu 26 - 10-14 dzień cyklu 27 - 11-15 dzień cyklu 28 - 12-16 dzień cyklu 29 - 13-17 dzień cyklu 30 - 14-18 dzień cyklu 31 - 15-19 dzień cyklu 32 - 16-20 dzień cyklu 33 - 17-21 dzień cyklu 34 - 18-22 dzień cyklu 35 - 19-23 dzień cyklu 36 - 20-24 dzień cyklu 37 - 21-25dzień cyklu 38 - 22-26 dzień cyklu 39 - 23-27dzień cyklu Zatem jeżeli twój cykl ma 28 dni to rzeczywiście owulacja ma miejsce w pomiędzy 12 a 16 dniem cyklu, ale jeżeli cykle są 34 dniowe to owulacja może być nawet 21 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cykle 34-dniowe.myslicie ze to zbyt dlugie cykle? kiedys mialam problemy z tarczyca,ale kilka tyg temu badalam poziom hormonow i byl w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zobaczyłam zaproszenie wprawdzie dla innej forumowiczki, ale skożystałam ja i wpadłam do was:) Mam juz nieco ponad 20 lat, jedną córeczke i bardzo chce miec drugą dzidzie. Może mnie przygarniecie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak,przygarynamy wszystkie ''kropki'':D:D:D wpiszesz sie do tabelki??? dziewczyny tez musza sie powpisywac jak tu zajrza,ostatnio sa bardzo leniwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------5.12------------- -20---------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------5 Kingusia ---------------??---------?????-------------???????--------- --????? Emti ------------------???? ---------?????------------?????? ---------- ???? Karola----------------????---------??????------------??? ???------------???? Szczęśliwa Ona----??????--------??????------------????--------------??? ? Młoda-----------------19---------13.11-------------8---- --------???? madooonna-----------------26--------22.11------------?---- --------????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz robic tego dzisiaj:) mam nadzieje ze pomozesz mi ozywic troszke ten topik,cos tu ostatnio cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze,jak szybko. przepraszam że musze juz znikac ale wracam po tygodniowym urlopie do pracy i musze na sile zasnac zeby jutro jakos funkcjonowac:):) mam nadzieje ze jutro pogadamy.dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz na jednym topiku siedze, ale tam tylko we dwie sie teraz staramy, reszta juz zaciążyła:) a tak wspólnie łatwiej jakoś sie pracuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lentilka
Do Kingusi13 nie przejmuj sie, ja mam 28lat , moj maz 38, ile bym dala zeby byc 19letnia mama, moja mama miala 18lat jak mnie urodzila i dzisiaj duzo osob mi zazdrosci, ze mam tak mloda mame, ja w sumie sie ciesze, ze mnie miala tak mlodo, a co do nauki, to wszystko zalezy od silnego charakteru, ja POPIERAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana,masz 26 lat,ja za kilka miechow bede miala 25 i mysle ze nie jest z nami tak zle,co?:D:D:D jakos sie jeszcze trzymamy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :). Mam 21 lat. Od pol roku staramy sie z Mezem o dzidziusia. W kwietniu tego roku poronilam.. Mam nadzieje, ze przynajmniej tym razem sie nam udalo. Czekam na okres do 9.12, mam cykle 34-dniowe przytulalismy sie 23.11 a ostatni okres byl 6.11. NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------5.12------------- -20---------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------5 Kingusia ---------------??---------?????-------------???????--------- --????? Emti ------------------???? ---------?????------------?????? ---------- ???? Karola----------------????---------??????------------??? ???------------???? Szczęśliwa Ona----??????--------??????------------????--------------??? ? Młoda-----------------19---------13.11-------------8---- --------???? madooonna-----------------26--------22.11------------?-- -- --------???? Malinka_23-----------21------------06.11.............??---------------1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×