Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Ja wiem ale np mogę polecić Ci pracę kierowcy zawodowego (jak się dobrze zakręcic to kasa nie mała) jednak do tego trzeba mieć "to coś" tak samo jeśli chodzi o zawód górnika który u Nas jest popularny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bardzo
wlasnie w tym problem ze on na zawodowego nie chce isc... w ogole widze ze niechetnie zmienilby prace... nie robi nic w tym kierunku.. wiem ze ja mam mniej niz on ze mam marny staz ale szukam dzien w dzien jakis ofert jak trzeba chodze pytam i nic.. tylko ze facetowi troszke latwej znalezc prace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też Bardzo-wiem ze teraz to ciezko wyglada ale napewno dacie sobie rade.pamietaj ze zawsze po tych trudnych chwilach przychodza te latwiejsze:) nie martw sie juz.zrelaksuj sie troszke.widze ze bardzo sie tym martwisz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka to normalnie nasz gwiazda na forum,hihihi:) dobrze ze mam juz przegladanie tych zdjec za soba,wieki mi to zajelo,hahaha:) ale warto bylo,takiej miloscie sie czesto nie spotyka:) gratulacje dla was kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam gwiazda hehe, nie no gwiazda nie ale dziekuje za komentarzyki:) hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co do naszej miłości to mam nadzieje że nigdy nie minie hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bardzo
angioletto- tak martwie sie od paru miseicy nie mialam usmiechu na twarzy... wiem moze to glupie ale strasznie sie tym przejmuje nie widze dobrze naszej przyszlosci, mam okropne doly, placze, chodze smutna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bardzo
koniec stycznia... jest mala szansa ze mnie tam zatrudnia ale nieco ponad tys zl bym zarobila... ale fakt to jest panstwowka wiec premie, bony idt... a jak nie to czegos bede szukac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bardzo,nie martw sie tak kochna,zobacz placzesz a tak naprawde masz cos najcenniejszego na swiecie-swojego partnera. cokolwiek bys teraz nie robila,ilekolwiek lez bys nie wylala to i tak nic nie zmienisz.bo poprostu bedzie dobrze,wszytsko sie ulozy,zobaczysz!!! to moj e-mail,pisz o kazdej porze,odpisze ak tylko bede mogla angioletto23@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie więc może uda Ci się znaleźć fajna i dobrze płatna prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno kobitki-TO BYL ROK PRZESTĘPNY wiec wiadomo ze pechowy,byle do nowego roku:):):) zobaczycie.uwierzcie mi na slowo,wszystko sie poprawi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bardzo
cos nie wierze ze sie poprawi... ma byc gorszy niz ten.. kryzys itd.. ehh wiem widze wszytsko w czarnych barwach ale nie potrafie inaczej.. angioletto dziekuje kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liwio szczera prawda.emilka naprade robi sie gwiazda naszego topiku. az jej zaczynam zazdroscic :P emti komentarzyk ci dodalam. odpisz mi szybciutko!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Emti ja to bym radzila Tobie nazwe nicku zmienic,hihih na gwiazda:D:D:D powaznie,normalnie jak na wyspy przyjedziesz to wpadnij do londynu,zrobisz show:D:D:D jestes sliczna,masz slicznego faceta,10000000 zdjec i bardzo sie kochacie,czego chciec wiecej?!?!?! pewnie ze nasza gwiazdeczka jestes!!!! ale ja i tak wszystkie was lubie kobitki:) moje babolki kochane,kazda inna a wszystkie tak samo poprawiające humor:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no dobrze niech będzie hehe:D ojoj:) A co do Londynu no to kiedys wpadniemy z moim hehe na wakacje jakos bo teraz nie ma sensu bo za zimno na zwiedzanie hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bardzo- a gdzie mieszkasz??? bo mam zamiar tam wpasc do ciebie i dac ci pare klapsow!!! co to ma byc??? jesli jestes zdrowa,masz u boku kochajaca cie osobe to wszystko sie ulozy!!!! zycie to nie bajka,a im wiecej bedziecie mieli problemow tym przez wiecej przebrniecie razem i tym wiecej milosci bedzie miedzy wami!!!!!!!! zobaczysz ze jeszcze wyjdzie slonko,tylko tzreba sie usmiechac nawet gdy same kłody pod nogi lecą.no,juz usmiechnij sie. wysylam ci 100 usciskow,1000 buziakow i 10000 zyczen do wyboru:) dziewczyny no powiedzcie jej cos,no?? bidulka sie męczy a wystarczy poprostu isc dalej do przodu i nie ogladac sie za siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przylanczam do wypowiedzi angioletto:) będzie dobrze główka do góry bo nie chciAŁabym byc na Twopim miejscy jak wszytskie bysmy się do Ciebie wybrały hehe:D No i głowa do góry, zawsze możesz to przyjść i się wygadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapraszam,zapraszam:):):) np na wiosenne zwiedzanie parku przy palacu krolowek:D:D:D co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa ona one przesadzaja:P wejdz sobie na www.photoblog.pl/emiilka88 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzamy,gwiazda nam na forum rosnie!!!! witaj szczesliwa ona:) co u ciebie? tak gwiazdeczko,to zaproszenie to do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo chetnie skorzystam:d fajnie byłoby zwiedzac Londyn z kimś kto już go dobrze zna:D To nie ma co napewno wpadniemy hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×