Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

ja bylam w 6-ym miesiacu jak bralam slub tak ze mialam i duzy brzuch i spore cycki. ale ja szylam sukienke u krawcowej. odbieralam ja tydzien przed slubem. a moglam i dwa dni przed nim. byla idealna. i co najwazniejsze duuuzo tansza niz gotowa w sklepie. tak ze ja problemu nie widze emilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylkoże ja nie chce szyć, ja chce wypozyczyc sukienke, a i tak nosze dzuzy rozmiar więc jak bym przytyła troche to kure byłby problem z wypozyczeniem sukienki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile bedzie cie kosztowac wypozyczenie? i co wchodzi wslad tego wypozyczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
800zł sukienka chyba i jaka chce i jaka tylko mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaaaaaaaa
szczerze to powdziwiam te 20latki chcace zajsc w ciaze i tez szczerze im sie dziwie........ ja urodzilam majac 20 lat, kocham mojego synka i meza i moge pow ze jestem szczesliwa, ale mysle ze rodzac dziecko np 3-4 lata pozniej moze bylabym bardziej szczesliwa, ulozylibysmy sobie zycie, zalozyli wlasne gniazdko, skonczylabym na spokojnie szkole, a nie miotajac sie pomiedzy uczelnia a opieka nad dzieckiem......... zycie pewnie byloby latwiejsze, nie byloby tyle obowiazkow na raz,a teraz moglabym urodzic wymarzone dziecko i zajac sie tylko nim.......... nie zaluje jednak ze juz go mam, kocham go ponad zycie, tylko mysle ze byloby lepiej dla nas gdyby urodzil sie pozniej (to byla wpdka) mialabym wiecej czasu tylko dla niego, a nie spedzalabym czasu na uczelni, nie martwilabym sie ze nie mamy jeszcze wlasnego domu, ktory mamy juz teraz, a wczesniej ciezko na niego pracowalismy, oczywiscie nieco kosztem czasu dla naszej iskierki.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz 20 lat, a starania rozpoczynam po slubie czyli 19.09.2009 i wtedy bede miec 21lat, a szkołe tez już będę mieć skończoną :) Także ja nie widze żadnych przeciwskazań :D Szaleć mi się nie chce,bo jak mam szaleć jak mam już narzeczonego, a z nim sobie szlaeje nawet w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalam 1310 za sukienke,bolerko,podwiazke i ozdobe do wlosow. wszystko nowe. i powiem ci ze byla taka jak sobie ja wymazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie nie wiem czy tylko sukienka bo zapomniałam się spytac hehe:P Więc teraz Ci nie powiem , a po sukienke ide w maju:) ja chce diademik taki skromny to kosztuje on 60zl no i we włoski bo chce mieć rozpuszczone i tylko z przednich wlosów jakis koczek mały i tam taklie kwiatki z cyrkoniami chce:) a co do bolerka i welonu to nie wiem hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a poza tym ja nie bede miala jak szyć, chyba że zaczełabym w kwietniu, bo mnie od połowy czerwca do początku września w PL nie będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo emti!!! mlode mamusie tez moga byc szczesliwe!!! jesli sie nie ma tego co sie chce,trzeba sie cieszyc z tego co sie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie:D ja tam wiem ,że chcę się spelnić w roli mamy i zony:) Szkołe będę miała skończoną, mam nadzieje że egzamin zdam:) I wszytsko dobrze się ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja ide spaciu bo musze o 6.00 wstać :) Jutro napisze co mi lekarz powiedział, mam nadzieje że się dostane:) Trzymajcie kciuki:* *********************************** ********* DOBRANOC ********* ***********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzumaj emilko. pieniadze i kariera nie sa najwazniejsze. zeby byc szczesliwym potrzeba kochajacej sie rodziny a nie grubego portwela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki,pewnie już wszystkie śpicie:( szczerze to ja też mykam,weszłam tylko na chwilkę poczytać co tam u Was...a widzę,że sporo się dzieje:) Ja chciałam Wam powiedzieć,że w ogóle nie rozumiem moich koleżanek,które wielce się dziwią,że w tym wieku chcę mieć dzidzię...a co w tym dziwnego? Tak jak wspomniała EMTI,ja też mam faceta,który za bardzo nie pozwala mi szaleć,więc i tak większość czasu siedzę w domu albo na uczelni...więc tak sobie pomyślałam,a no co ja mam czekać?jak bym teraz zaczęła starania to i tak urodziłabym jakbym miała skończone 22 lata,także chyba nie jest tak źle ze mną:) trochę szkoła mnie ogranicza...ale jakoś dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że jeszcze Kingusia 13 dotrzymuje mi towarzystwa:) chociaż chyba już poszłaś luli kochana....dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie nie. ja tak szybko spac nie chodze. jakos nie chce mi sie spac. szukam na internecie sposobu na schudniecie. musze zrzucic z 10kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale ja mialam sen, az przez chcwile pomyslalam ze to jawa :P śniło mi sie że mialam juz taki wieeelki 9cio miesięczny brzuch, robili mi usg, ja płci nie chcialam znac jeszcze ale przeczuwalam chłpoca a zaraz potem miałam poród hehe i urodziłam synka :) hehe a dzisiaj powinnam okresu dostac. ciekawe, moze jednak to ze bralam bardzo nieregularnie tabletki nie sprawilo ze wpadlam, miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie nic ostatnio nie sni. kiedys,kiedys snilo mi sie ze urodzila nam sie corka i klucilam sie z mezem nad imieniem. ale to bylo dawno. tak wogle witam wszystkie panienki na tym topiku. co z tymi kontami na nk? moze jeszcze ktoras chce dolaczyc do naszych znajomych? emti-swietne zdjecia wczoraj dodalas. angliotto-a ty kiedy dodasz jakes zdjecie?? z mila checia poogladam sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mam problem z laptopikiem,wiec poki co tylko w pracy bede mogla z wami popisac:) ale dzis u nas slonce,az sie chce zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wieczorem posprzeczalam z moim:( nawet nie wiem o co tak naprawde,jak zwykle:)ale musialam chyba przez noc mu wybaczyc bo obudzilam sie niespodziewanie w niego wtulona,wiec,hmm dziwne rzeczy sie dzieja:p ja tez chcialabym zobaczyc snieg ale w londynie to raczej niemozliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki! jak już piszemy o pogodzie to u mnie jakieś plamy śniegu,pogoda ni w ząb ni w oko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Laski.
U mnie mnóstwo śniegu i cały czas sypie. Do tego zimno. Ale nie powiem miło sie patrzy za okno. Oby taka pogoda byłą na święta. Gorzej samochodem się jeździ :( Miłego dnia zyczę wszystkim staraczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×