Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Hej dziewczyny. Świeta swieta i po swietach. Oczywiscie cale przepracowalam a dzisiaj do pracy nie poszlam bo potwornie slaba jestem i brzuch mnie boli. Pierwszy trymestr mam juz za soba i myslalam ze bedzie lepiej a tu ta zgaga i bole brzucha:( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedulko,mam nadzieje ze niebawem poczujesz sie lepiej;) u mnie tez bylo ciezko,przygotowywalam cdziennie jedzenie dla gosci i juz po 3 dniach mam dosyc.dzis my jedziemy do znajomych,tyle ze najpierw trzeba posprzatac,ahh niech juz wszystko wroci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. ja nie lubie swiat i bardzo sie ciesze ze juz jest po nich. chyba zarazilam sie od mojego szkraba,bo ledwo odycham i ledwo mowie. nie wiem czy w poniedzialek nie odwiedze pani doktorki. mam nadzieje ze z wami jest lepiej i zamiast przeziebienia macie bobaski w brzuszkach ;) pozdrawiam was serdecznie. buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingusia tak mi przykro,mam nadzieje ze juz niedlugo poczujesz sie lepiej,Ty i Twoje malenstwo.ja tez sie ciesze ze juz po swietach;) Karola,nie ukrywam ze baaaaardzo ci zazdroszcze,ale tak pozytywnie:Dbardzo sie ciesze,jak sie czujesz???napisz koniecznie co i jak;) Emilka!!!!Gdzie sie podziewasz kobieto!????!!! Zalozycielka topiku oczywiscie laby ma i ani jej sie sni na chwilke zajrzec,albo zafasolkowala juz i nie ma czasu dla nas hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,nie wiem dlaczego nikt nie zajzy tu nawet na chwile,a ja nie mam zamiaru sama utrzymywac tego topiku przy zyciu.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje. 5tydzien-oj,ile jeszcze przed Toba. zycze Ci by reszte czasu do porodu minelo Ci milo i bez zadnych problemow-pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja nie pisze bo nie miałam czasu, bo albo z rodzinką gadałam ,albo byłam poza domem. No i kożystam z tego że jestem z moim Skarbem i musze się nim nacieszyc:) angioletto:) nie denerwuj sie tak:* Dobrze ,że piszesz:) A co do świąt to ja ich w ogóle w tym roku nie czułam, miomo iż byłam z rodziną... ale jakoś takoś dziwnie było... W tamtym roku też byłam w Anglii na święta, ale wtedy czułam się lepiej , a teraz jakoś dziwnie. No i jeszcze sylwester... zawsze się cieszyłam, a teraz nawet nie wiem co będę robić, moja mama i siostra chcą iść na dyskoteke... a mi się jakoś nie chce, bo będzie taki tłok ,że masakra. W tamtym roku byłam w Paryżu na sylwka, 2 dni temu wjeżdzałam na wieże Eifla... to bylo niezwykłe, a teraz... No ale głowa do góry będzie ok bo będę z moim Kochaniem:))) Już mi smutno na samą myśl ,że za 2tyg wracam do Polski, ale wszytsko ma swoje dobre i złe strony. Bo już tęsknię za przyjaciółkami, dzisiaj jedna mi się nawet śniła i podobno przez sen gadałam i to co moja sis zrozumiałam, bo akurat dzisiaj u nas w pokoju spała, to było no coś Ty, aha, nono wiadomo no i się śmiałam, hehe. A co u Was? Karola- gratuluje fasolki i oby się dobrze rozwijała i obyś się dobrze czuła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki,przepraszam za ten nastroj ale ostatniozrobilam sie strasznie marudna:(mam malutki dolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprowadzilam kilka zmian,wpisujcie sie dziewczyny,aktualizujcie tabelke:)przepraszam jesli kogos pominelam lub cos zle wprowadzilam POCZEKALNIA 🌼 NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------7.1------------- -8.01--------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------5 Kingusia ---------------19---------24.10-------------??????------------- -? Madooonna-----------?-----------?------------------?---- ----------? NASZE BRZUCHATKI 🌼 NICK--------------WIEK--------TYDZ CIAZY-------TERMIN-----PLEC Karola------------21-------------5------------?????--------------??????? PRZYSZLE STARACZKI 🌼 NICK---------------------WIEK-------------START Emilka--------------------21---------------wrzesien2009 Szczesliwa Ona---------???---------------2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------7.1------------- -8.01--------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------5 Kingusia ---------------19---------24.10-------------??????---------- --- -? Madooonna-----------?-----------?------------------?---- ----------? NASZE BRZUCHATKI NICK--------------WIEK--------TYDZ CIAZY-------TERMIN-----PLEC Karola------------21-------------5------------?????----- ---------??????? PRZYSZLE STARACZKI NICK---------------------WIEK-------------START Emilka--------------------21---------------wrzesien2009 Szczesliwa Ona---------???---------------2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------7.1------------- -8.01--------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------5 Kingusia ---------------19---------24.10-------------??????---------- --- -? Madooonna-----------?-----------?------------------?---- ----------? NASZE BRZUCHATKI NICK--------------WIEK--------TYDZ CIAZY-------TERMIN-----PLEC Karola------------21-------------5------------?????----- ---------??????? PRZYSZLE STARACZKI NICK---------------------WIEK--------------------------------START Emilka--------------------21------------------------------wrzesien2009 Szczesliwa Ona---------???-----------------------------------2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczny co u Was? Gdzie się na sylwestra wybieracie? Bo ja nie mamzielonego pojecia gdzie bede... Teraz mój skarb pojechał ze swoją mamą na zakupy do Tesco ,a ja zupkę gotuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja właśnie skończyłam gotować zupke:) mniami pyszniutka wyszła:) A mój jeszcze na zakupach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że mi ktoś tu dopisał co nieco do tabelki ja mam jeszcze 20 lat:) dopiero 5 wrzesnia skończę 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sylwestra wybieram sie do pierzynowa. bedzie gral zespol sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tabelki zmieniac nie bede bo jak narazie wystarczy mi jeden urwisek pod dachem :) urodziny mam w czerwcu wiec wiek tez sie nie zmienil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dawnoe mnie tu nie było, ale to cale zamieszanie ze swietami , zakupami, gotowaniem, sprzataniem , pochłoneło mi cały wolny czas. Tyle jedzenie przygotowalam i sama nie wiem czemu bo jeszcze zostało troszke sałatki, ryby i uszek. No ale na brak ludzi nie narzekałąm . Na wigilie bylismy u moich rodziców , oczywiscie tez musialam cos przyniesc od siebie bo jak to :)W pierwszy dzien swiat u jego rodziców , wieczorem przyszli do nas kuzyni to moje jedzonko szło jak woda i w drugi dzien znajomi :) Teraz mamy z moim troszke czasu tylko dla siebie, wiec on lezy i czyta jakas ksiazke , a ja dorwałąm sie do internetu , a co tam u was :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Tukus:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D co u ciebie kochana????????wszystko dobrze??????? fajnie ze znowu jestes;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - w sylwestra pijemy za zdrowie facetów, którzy nas zdobyli, kolesi którzy nas stracili, debili którzy nas rzucili i farciarzy, którzy nas poznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×