Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

witam panienki. u mnie bez zmian. maly caly czas choruje,jutro ponownie do lekarza. do tego moj mezus sie rozklada. jutro czekaja mnie zakupy i kupienie choinki. ja tak czuje ze tukus nic nie pisze,bo wyszly dwie kreseczki i skacza z jej poloweczka ze szczescia i nie maja czasu ;) trzymam za nia kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z toba,pewnie juz sobie nogi polamali od tego skakania hahaha:) Kingusia,tak mi przykro,masz biedaku na glowie teraz chore malenstwo,meza i jeszcze swieta,ahh... wysylam ci troszke moich sil w takim razie,co troszke lepiej ci bedzie;) ja jutro ide na caaaaaly dzien do pracy wiec mnie nie bedezie,ale trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ok,jakas jestem rozdrazniona,obawiam sie jutrzejszego dnia.czeka mnie duzo stresujacej pracy .wiec tez nie moge zasnac.jakos dziwny mam ten cykl.wczoraj tak bardzo bolal mnie jajnik,ze jestem pewna ze to byla owulacja.ale troszke za wczesnie.w koncu to byl 15-sty dzien cyklu.a moje sa 32 dniowe,wiec owulke powinnam diec za jakies 3 dni.tak mi sie zdaje,hmm a dzis na dodatek bola mnie sutki.jakies to dziwne wogole. moze jestem przewrazliwiona przed swietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 28-31 dni mój cykl trwa ale zazwyczaj max 30 więc jutro się wyjaśni:) wtorek lub środa będę testować jeżeli będzie co....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny dawno nie zagladalam. Duzo pracy mialam i ogolnie pozadki przedswiateczne:). Sluchajcie ten czas tak szybko leci ze nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. To juz 13 tydzien. I brzuszek juz jest widoczny. Niestety u mnie rodzinne jest noszenie ogrooomnego brzucha troche sie boje i ciagle smaruje krenmami na rozstepy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle się nie czuję jakbym była w ciąży. Czuję sie normalnie. Żadnych objawów typowych. Nic kompletnie oprócz braku@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Niestety wyszłą jedna kreseczka , juz sama nie wiem co mam zrobic. Karola bardzo serdecznie gratuluje:* Uwazaj teraz na siebie i 3maj sie cieplutko :* Nie pisałąm bo mialam male problemy z laptopem, zacinał mi sie i nie miałałam sieły na nim siedziec. Jeszcze pokłuciłam sie z miom i jest bardzo napieta atmosfera i to przed samymi swietami ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukus,nie martw sie prosze;) ten cykl przedswiateczny nikomu raczej nie sprzyja.jest za duzo stresow i pracy.pamietaj ze do walentynek to na 100% juz bedziemy zafasolkowane:D a ja tez sie z moim posprzeczalam.siedzi teraz w drugim pokoju,ahh szkoda slow.ale wiem ze nam przejdzie do wigilii wiec az tak bardzo sie nie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsza jest ta cisza , bo ani ja ani on sie nie odezwie. Dziwak jeden , zawsze musi cos wymyslic co nikeomu nie wyjdzie na dobre;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwie sie tym , ze to juz kolejny miesiac a tu nic , a naprawde w dni płodne sie staramy. Jeszcze troszke i przejde sie do ginekologa i poprosze o jakies badania w tym kierunku, bo juz sama nie wiem co robic. Jeszcze teraz na dodatek tego mój mi nerwów przystwarza i takie to zycie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz codziennie pracuje,dzis mam jedyny dzien wolny ktory przeznaczam na gotowanie,wiec mam sporo na glowie.a on juz tydzien siedzi w domu.poprosilam go zeby sprzatnal mieszkanie.wrocilam wczorqaj z pracy a w kuchni balagan.ale sie wscieklam!!!! normalnie juz nie mam na niego sil.zawsze jakies nowe argumenty mi przedstawia.a ja potrzebuje steraz tylko swietego spokoju.mam juz dosc tych cholernych swiat zanim sie zaczely.nie moge sie doczekac kiedy wszystko wroci do normy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukus,ja tez do gina pojde w lutym jesli mi sie do tego czasu nie uda.ale troszke go oklamie.powiem ze juz sie staram ponad rok.wtedy od razu pozadnie sie mna zajmie,wysle na wszystkie badania.a jesli mu powiem ze dopiero 3 miesiace to powie mi pewnie milych straran i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez jak sie wybiore to powiem ze sti staram prawie rok, bo wiesz jak to jest zaraz mi powie, ze kobiety sie staraja po 2 lata a ja dopiero pare miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez juz mam wszystko gotowe. Tylko moj Lukasz jeszcze cos tam w kuchni pichci. Troszke sie niepokoje od dwoch dni jestem bardzo slaba i boli mnie brzuch. a przez cale swieta jeszcze do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,kochana tak mi przykro ze cie brzuszek boli,fajnie jednak ze tez masz juz wszystko gotowe.moje swieta tez w pracy spedze niestety.ale coz.takie zycie a dlaczego cie boli??? czyzby na fasolke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piekne,co u was? ja koncze powoli prace,mysle ze jeszcze godzinka i koniec;) nie moge sie doczekac. Kingusia dzieku za wszystkie przepisy.moj Radek to do dzisiaj ma wielkie galy ze tyle rzeczy ugotowalam i upieklam hahaha:) zrobilam nawet sama rybe po grecku hihih-dla mnie to moj maly sukcesik:D Tukus-jak sie czujesz kochana? zaczelas przytulanki?mam nadzieje ze juz tez masz wszystko porobione i niedlugo do stolu sobie usiadziesz:) Emilka nasza na wyspach sobie siedzi i nawet nie zajrzy,ale mam nadzieje ze jednak na chwilke jej sie to uda przed wigilia.wszystkiego dobrego!!!!! chce 26-a co u ciebie???jak atmosfera przed swietami??? u mnie napieta jak cholera,to znaczy ja jestem jakas poddenerwowana hihi i sie troszke denerwuje ze ciagle we dwoje jestesmy a nie we troje:( ale to nic.pamietajcie dziewczyny ze to nasze ostatnie swieta i ostatni sylwester sam na sam ze tak powiem:D za rok juz z mala fasolka bedziemy:D dziewczyny zycze wam udanego wieczoru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sianka pod obrusem i domu pachnącego choinką...kolęd przy Wieczerzy , morza miłości i udanych starań. Życzy Emilka:))) A ja zabiegana i nie mam czasu na internecie siedzieć, bo ciągle w kuchni jestem. Pomagam mamie a teraz juz luzik, fryzurke sobie zrobiłam i niedługo będę się ubierać i malować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki,jak wam swieta mijaja???? ja dzis bede miala gosci wiec juz przygotowalam wiekszosc potraw,ale jeszcze ciastomusze zrobic i kurczaka upiec,hehe duzo pracy:) nadal bola mnie piersi,szczegolnie mocno od strony pach,jestem w 21dc.jeszcze troszeczke wiec:)sluzu brak.a jak u was??? musimy ozywic topik dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Świeta swieta i po swietach. Oczywiscie cale przepracowalam a dzisiaj do pracy nie poszlam bo potwornie slaba jestem i brzuch mnie boli. Pierwszy trymestr mam juz za soba i myslalam ze bedzie lepiej a tu ta zgaga i bole brzucha:( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×