Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

A EMTI szczerze mówiąc to tak sobie:( Od rana zabiegana jestem. Już o 6.00 byłam na nogach. Musiałam zaniesc pare rzeczy do pracy, potem szkoła, obiad i połowe dnia nitatki przepisywałam ehh Teraz tyle co sie zrelaksowałam bo mój kuchany mi goraca kompiel przygotował zrobił herbatki i mam chwilke żeby na kafeteri sobie posiedzc z wami :):) A @ nadal nie ma.... A co tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to dziwne ,że tego okresu nie masz, a ile Ty już po odstawieniu tabletek jesteś? JA jak odstawiłam w lutym to odtsałam po 28 dniach,czyli normalnie, ale ciekawe jak teraz bedzie.... No to kurcze biedna jestes tak rano wstawać hehe :D JA uwielbiam dlugo spać:D No a u mnie byłam wkinie na"Świadectwie" o Janie Pawle II no i na mieście po sklepach pochodzić, no a poza tym to siedziałam w domku;p hehe NO i te moje wczorajsze objawy dalej sa... a jak dostałam te plamienie 07.11 to tez sie wczesniej tak czułam...ale teraz przewiduje 05.12 okres... także się zobaczy :D Może ja mam coś z nerkami albo jakieś zapalenie jajników;/ juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstawiłam tabletki ponad 3 miesiące temu i mam po ich bardzo rozregulowany okres ;/ A czy się teraz ze swoim zabespieczasz jak odstwiłaś tabletki a dzidzie planujesz dopiero w 2009 ?:) Aż mi samej jest siebie żel że musze tak wcześnie wstawac bo tez tak jak ty lubie pospac :) ale jutro juz piatek i weekend :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz mój jest w Anglii on poleciał tam 19.10. i wtedy brałam ostatnie opakowanie tabletek...a teraz lece tam na świete to będziemy się zabezpieczać prezerwatywami :D Jakoś będzie hehe :d A jak wpadniemy no to trudno hehe :D Będziemy się cieszyć :D hehe A ja ęde w Anglii od 15.12 do 10.01 a potem 03.02.09do 25.02.09 bede no a później to już nie mam pojęcia hehe :D Będziemy polegać na durexaxh i już :D Damy rade jakoś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na durexch mozna polegac hehehe też przez jakiś czas na nich polegałam i jakoś mnie nie zawiodły;) Tęsknisz za swoim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
hej ja mam 18 lat i jestem w ciazy dopiero sie dowiedzialam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo masakra właśnie znim pize na gg i mu sie żale ,że za nim tęsknie i chcę się do niego przytulić, a nie moge... no ale jeszcze 25dni...ajjj jakoś to wytrzymam musze...ale to trudne bo byliśmy 4miesiące razem cały czas i teraz taka długa przerwa... i w ogóle to pierwsze nasze takie długie rozstanie od roku, bo jak do liceum chodziłam no to normą było ,że go 2 miesiące nie widziałam... ale od czerwca na zawsze razem;p i pewnie nie raz będę go miała jeszcze dosyć hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adaaaaa- i jak się czujesz? Jesteś szczęśliwa, czy załamana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wie może którać czy to jest możliwe żeby kilka dni po zapłodnieniu mogły wstąpiś objawy jak w ciąży by się było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polegalam na dyrexach,ale nam sie trafila gumeczka ferelna i pekla. no ale mam teraz cudowne dziecko!!! macie moze nk lub grono?? moze bysmy zobaczyly z kim piszemy?? czy wolicie tak w ciemno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adaaa-gratulacje!!! nie jedna z tego topiku chciala by byc na twoim miejscu i nosic pod serduszkiem dzidzie. byc moze jest to mozliwe zeby organizm dawal znaki ze cos sie z nim dzieje. mnie meczyl apetyt od samego poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu masz moj emilka_emcia@o2.pl miedzy emilka a emcia jest _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
jestem szesliwa nawet ale wiecie mam 18 lat w maju mature ale dam rade jutro musze isc do ginekologa bo dopiero nie dawno robilam test i od razu 2 kreski tak jak podejrzewalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adaaa spokojnie dasz rade:P mam kilka koleżanek , które były w ciąży w twoim wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
co mi da w 100 % pewnosc tej ciazy ? zrobilam test quick vue i od razy pojawily sie 2 krechy isc od razu do gina czy jeszcze nie ? mam metlik w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adaaaaaa ja osobiście radziłabym ci iść bo tak ci powie co i jak a tak będziesz się martwiła a zamartwianie źle wpływa na ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam 18 lat jak urodzilam. i jakos daje rade. ty tez dasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
pojde jutro zrobie moze bete w poniedzialek do ginekkologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początki zawsze są trudne ale zawsze jak już maleństwo się pojawia na świecie to wszystko się zmienia i zawsze się da radę bo taki mały szkrabek potrafi dać dużo szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
a jak w szkole ?? bede musiala cos zglaszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm w szkole raczej nie ale z jednej strony dobrze zgłosić bo wtedy każdy inaczej cię zrozumie i wogule będzie ci lżej tak mi się wydaje bynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×