Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość Kobieta doświadczona
W zupełności się zgadzam z Tobą"Mała 255",życie wygląda inaczej,najgłośniej manifestują swoją wstrzemięźliwość Ci,którzy przy pierwszej lepszej okazji pokażą na co ich stać;)))pijąc pzy tym,upadlając się alkoholem,jak przykładowy Pan Prawiczek,dla którego alkohol nie upadlający ani dla niego,ani dla jego przyszłej prtnerki,z która będą upiją się za pewne razem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta doświadczona
przepraszam za ostatnie nieskładne zdanie,gotuję mężowi kolację,nie sprawdziłam ostatniego zdania;)))bo pobiegłam do kuchni:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grosse Madchen
Moja znajomosc zaczela sie od bardzo wielkiej chemii. Po paru piwkach wyladowalismy w parku pieszczac sie bardzo namietnie. Do sexu nie doszlo, ale piesczotki byly i to jakie. Jestesmy razem juz 7 lat, od 3 lat malzenstwo i spodziewam sie naszego baby:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta doświadczona
jeszcze ostatnia uwaga do prawiczka i jego świty,.....dzieci nie zniosłyby widoku pijanego ojca w domu i matki,która mu w tym wtóruje....raczej wolałyby widok kochających się rodziców,którzy do starości patrzą sobie głęboko w oczy z iskierką pożądania:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta doświadczona
Grosse madchen,super babka z Ciebie!!!:)))i maleństwo bedzie szczęśliwe mając szcześliwych rodziców!!!tak trzymaj!!!!o czyżby zamilkli nasi głosiciele górnolotnych poglądów::::))))heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grosse Madchen
I zaprzeczajac teorii Prawiczka moj maz byl i jest moim pierwszym partnerem seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grosse Madchen
Bylam goraca dziewica:))) A moj maz jest dumny, ze ma zone ktora nigdy nie ma bolu glowy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty bardzo ciekawski jestes jak juz wiesz takie zeczy o kolezankach , wiesz co nie wiem co mam ci napisac , troszke dziwny gosc jestes , taki skaplikowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię o facetach hipokryci - właśsnie ze względu na to co przyzyla autorka - facetowi bylo dobrze, ale się do tego nie przyzna i pewnie szybciej opowie gdzie może co zrobila niż wroci do niej. Ja nie czepiam się, żeby jej zrobic na zlosc, ale uswiadomic, że glaskanie po glowie nic nie pomoze. Co ma do tego moje prywatne życie? Jestem szczęśliwą i świadomą siebie kobietą, wkrótce mężatką. Nie czuję się lepsza, że nikomu nie robilam loda na 1 randce :) to kwestia własnej moralności każdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta doświadczona
wiesz wróżę Ci ,że przy pierwszej lepszej okazji,dorwie się do ciebie jakas wygłodniała samiczka,a Ty bedziesz taki podniecony w tym momencie,ze wszelkie twoje wysnute z palca teorie trfi szlag;));))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek ale kobieta doswiadczona to tez taka kobieta ktora sypia ze swoim partnerem,łączy namietny piekny sex oparty na uczuciu , nie mialam tu na mysli kobiety ktora n apierwszej randce robi loda w lazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja tak sledze czyutam i ze smiechu juz nie wyrabiam dzieki za umilenie czasu w pracy praawiczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta doświadczona
no to w jednym sie z toba zgodze,bo dla mnie anal jest takze obrzydliwy,ale nie potepiam innych,którym ta forma seksu doskonale moze pasować i sprawiać przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWICZEK zaraz nie wytrzymam ze smiechu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idz ze ty w pizdu juz z tego tematu jzu tyle tu zasmieciles i caly czas gadasz w kolko to samo jzu kazdy wie... gdzies asiorek psial zebys storzyl swoj wlasny temat i tam sie zalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grosse Madchen
Prawiczek, to, ze kobieta miala w zyciu jednego partnera przed toba nie oznacza, ze nie uprawiala namietnego sexu. Co ty myslisz, ze z ukochanym to tylko przy zgaszonym swietle a sex namietny to oznaka rozwiazlosci. Ja mam stalego partnera, meza i uprawiamy BARDZO NAMIETNY SEX. Nie jest nam obcy ani anal ani oral ani bardzo intymne pieszczoty i robimy to bo sie kochamy i pozadamy. A przy tum jestesmy kochajaca sie i wierna sobie para. Poza tym zadna dziewczyna nigdy ci sie nie przyzna do jak bardzo intymnych pieszczot doszla. Predzej cie rzuci za namolne pytania niz odpowie. Bo sa to sprawy osobiste. Jak chcesz czystej jak lza to idz do przedszkola lub pierwszej klasy szkoly podstawowej. Tylko, ze wtedy to ciebie oskarza o pedofilie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta doświadczona
Tak???znowu wysnułeś z palca teorię o szczęśliwych związkach,nie popartą prawdą:)))i tu Cię zaskoczę,mój jedyny ukochany mąż,był prawiczkiem,a ja jestem jego pierwszą i jedyną kobietą,i tu Cię jeszcze bardziej zaskoczę,bardzo go za to szanuję i nawet to był jeden z czynników,którym mi bardzo zaaimponował,ale nie obnosił sie z tym tak jak ty ze swoimi głosnymi przekonaniami,....no i ja jestem jego pierwsza kobietą,którą pokochał i pierwszy raz w życiu pocałował na piątej randce:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R_C tak doradzaj"koezance"bp faktycznie sie pogubila , nalegaj by nie pila juz piwka:P , wczesniej wyczytalam ze juz jej ukochany zbiera kase na super truneczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobotomia zalecana
witam przeczytalam cały topik niemal; wszystkie wpisy asiorka, do połowy pozostałych "radzących"; temat rozwinął się wyśmienicie:) asiorek zaszalała i podziwiam ją za odwagę przyznania się choćby anonimowego; oceniać nie będę; ale dwa razy w życiu zdarzyło mi się pójść do łóżka z kimś, kto nie był moim facetem; inna rzecz,że jeden z nich po wszystkim został nim na kilka ładnych lat; drugi był dobrym, fajnym kolegą i rzecz działa się po alkoholu, chociaż w pełni świadomie i nie żałuję; po kilku latach to miłe wspomnieć taką chwilę szaleństwa - i to jakiego:D tyle wstępu; a teraz ja poproszę o opinię i rady "fachowców" :) długi czas temu wzajemne zauroczenie; myślę, że obojgu nam brakowalo śmiałości; ja obnosząca się miną księżniczki raczej nie zachęcałam do jakichkolwiek kroków, ale to była moja obrona przed okazaniem uczuć i emocji; drogi się porozchodziły; sentyment został; myślę, że obustronny - słówka rzucone o nim przez jego dobrych znajomych mimochodem, pytania co o nim myślę, chyba nie bez powodu???; kontakty są sporadyczne; przy ostatnim spotkaniu czułam gęste powietrze między nami; jednak jak zwykle - udawałam, że nie wiem o co chodzi; poza tym, nie byłam wtedy wolna; kusi mnie ogromnie przy następnej okazji wylądować z nim w łóżku i niech się dzieje co chce; ale jednak chcialabym czegoś więcej niż jednorazowej przygody; choć jeśli to byłaby ta jedna jedyna okazja na jakikolwiek bliższy kontakt??? a choćby i taki - lepszy taki niż żaden; co robić? co robić? z dwóch niewiadomych wolę pluć sobie w brodę, że puściłam się jak pierwsza lepsza niż, że tego nie zrobiłam; z dwóch pragnień - wolałabym z łóżkiem poczekać choć trochę, aż stanie się to naturalną koleją rzeczy w związku dwojga dorosłych ludzi; co robić? jeśli on nadal czuje jakiś sentyment, warto ryzykować i iść "za ciosem"? a jeśli jak zwykle - z obawy przed odrzuceniem, nie zrobi nic jednoznacznie? być tą, która poprosi o telefon? nigdy w życiu nie poderwałam świadomie żadnego faceta; to zawsze ja byłam podrywana; flirtować umiem z tymi, na których mi nie zalezy; przy kimś ważnym robi się ze mnie albo uciekająca kretynka, albo zimna sucz; no to teraz czekam na podpowiedzi i rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta doświadczona
dobra kończę dziewczyny,miło mi było wysłuchać Was:)pozdrawiam,spadam bo mężuś wraca;))papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobotomia zalecana
no i tak sobie poczekam na odpowiedzi:o prawiczkowe rozmowy górą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze nie jest dla niego , zdesperowany jest to fakt , ale moze sie troszke nawroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apollo 440
I co wreszcie wyszło? Bo nie chce mi się całego topiku czytać:O Powiem mi ktoś tak w skrócie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego miałby się nawracac - to jego zdanie, jego życie, jego wybór , nie chce doświadczonej - ok ma do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak juz wszyscy wiemy ze czekasz na milosc co do jego nawrocenia to watpie poki nie sprobuje czyms seks pachnie... jak mu pala stanie to zmeini zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek podobaja mi sie watosci jaki ewyznajesz , ale chyba troszke to wszystko wyolb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×