Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

niunia trudno mi napisac w "ktorym miejscu przesadza"czytajac to co pisze poprostu wyciagnelam takowe wnioski, ale to moje zdanie , zapytalam czy masz podobne.Moze dla ciebie jest to naturalne zachowanie,dla mnie trosze dziwne.ale tak jak pisal "prawiczki tak maja"moze go poprostu nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze takich prawiczkow jak ty prawie nei ma, koles powinien miec cos z faceta a nie byc taka ciota i na szczescie ze takich prawie nei ma ... magda ... niunia ma takie sam epoglaady jak prawiczek zrestza miedzy nimi romans juz kwitnie kto wie czy prawiczek nie dlugo nika nie zmienia (czyt. pare miesiecy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki e wrazenie ze zabardzo sie z tym obnosi , ale coz moje wrazenie moze byc mylne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to co pisze ma bardzo ideologiczne zabarwienie - wg wększości doświadczonych z was , zupełnie niepasujące do fizjologicznego seksu, ale przecież nie pisze , że seks jest be, oral jest be i że ogólnie obrzydliwe to - on pisze , że seks jest ok , ale z osobą z którą połączy go cos więcej niż (może to wulgarne ;) ) d*pa - pisał przecież , że fajnie by było z ukochaną osobą poszaleć w łóżku - moim zdaniem całkiem ok z niego facet - chociaz być może sposób w jaki wyraża swoje opinie może budzić pewne wątpliwości - trzeba go ciut bardziej poznać..:) - zaraz kopa dostaniemy stąd zapewne za zaśmiecanie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R_C - tak mam podobne poglądy - nie mogę?? Skrzywiona jestem?? Ja też przeżyć pierwszy raz z kimś dla mnie wyjątkowym - z kimś z kim być może zaplanuję przyszłość, albo z kimś w kim sie zakocham - nie z pierwszym lepszym - rozumiem , że porąbana jestem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie sadze ze jestes porabana oczywiscie ze szanuje to wiele dziewczyn tak chce przezyc swoj pierwszy raz i naparwde nei ma nic do tego to co mnei irytuje to gadanie parwiczka o tym jak bardzo chce miec dziewice a nei dziewice to be a jak mu sie nie trafi to jednak zacznie sie puszczac, czasami mam wrazenei ze parwiczek to jakis koles co poprostu siedzi sobie na kafe i robi jaja wqrwiajac wszystkich ludzi piszac takei rzeczy i ma polewe neizla bo wcale tak nei uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R_C hmm.... taka możliwość też istnieje - każdy może tu napisac co mu się tylko podoba i co tylko fantazja podpowie.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda :D:D:D no w sumie petting jest już jakąś formą intymności, jeżeli wolałby dziewczynę kompletnie niedoświadczoną to niech taką znajdzie (życzę mu tego) i będa się siebie razem uczyć... albo życie zweryfikuje jego poglądy (moje częściowo też) - różnie w życiu jest - w każdym razie ja to szanuje i cieszę się , że istnieją faceci nie zachowujący się i nie myślący jak seks maszynki - są rzeczy na które nigdy bym sobie nie pozwoliła - co do reszty - czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, Asiorku, co tu sie porobilo.... Tylko dla Ciebie i Twoich perypetii tu zagladam, bo reszta zrobila sie bardzo niesmaczna, a goscie postanowili myslec tylko o sobie, zapominajac bardzo niegrzecznie i samolubnie o zalozycielce tego- skadinad ekscytujacego- topiku. Do rzeczy- mam nadzieje, ze przelamiecie w koncu lody (bez skojarzen, prosze :-D ) i zaczniecie rozmawiac tak szczerze i normalnie jak to mialo miejsce przed goraczka alkoholowo-seksualna, hmm. Mysle, ze nie warto wracac do tamtej sprawy, na razie to jest Wam niepotrzebne do niczego, bo musicie pare spraw innego rzedu wyjasnic miedzy Wami. Z tego co piszesz widac, ze nie jestes mu obojetna, zdarzenia w/w nie wplynely poki co na jego opinie o Tobie, bo gdyby chcial tylko powtorki seksualnej ekscytacji, bylby bardziej zdecydowany w aranzowaniu nastepnego spotkania. Troche ciapa z niego, ale moze z Twoja pomoca uda mu sie wyjsc na ludzi ;-) Ufa Tobie i nie jestes mu obojetna, zlapaliscie wspolny jezyk, nic porozumienia, mam nadzieje, ze sie nie myle, ale wydaje mi sie, ze szuka kontaktu z Toba, ale nadal boi sie, ze mu odmowisz po tym, co zaszlo, bo mozesz go podejrzewac o namolnosc seksualna, zwlaszcza po Twoich tlumaczeniach nastepnego dnia po zdarzeniu. Wydaje mi sie, ze jak najbardziej mozesz postarac sie potraktowac go jak kumpla, ktory jednak moze znaczyc cos wiecej, lekka aluzja, bardzo delikatna, ale zartobliwa, na ten temat, moze mu pomoc wysondowac Twoje emocje. Bo on na pewno nie jest ich pewien, gwarantuje! Z(artobliwa dlatego, zebys mogla przekornie wycofac sie z tego, gdyby cos poszlo nie po Twojej mysli-np. \"Ja tak powiedzialam???? Niemozliwe, musiales zle mnie zrozumiec!!!\" i do tego szelmowski usmiech- dziala, naprawde, a pokaze ze umiesz zdystansowac sie do tego, co zaszlo) Zrobilas wspanialy ruch i doskonale wyczulas moment ze swoja propozycja! Brawo! Ale teraz niepotrzebnie myslisz o temacie pieniedzy- powiedzial Ci szczerze co go gryzie (wyglada na to, ze jest honorowy w tym temacie), nie proponuj mu ze wyreczysz go w tym, ale gdy juz dojdzie do spotkania popieram Twoje zdanie- kazdy moze placic za siebie, bo w koncu nie chodzi Ci o to, zeby \"wydoic\" goscia, bo musi Cie kupowac. Nie jestes taka i nie oceniam Cie w taki sposob. Nie musi Ciebie kupowac, nie jestes na sprzedaz. To jest mezczyzna, forsa ma znaczenie dla niego, bo czuje sie dzieki niej pewniej. Czyli- nie jest byle szmajda z niego, bo troszczy sie o to, zeby zadbac o kobiete, o ktora sie stara. Wiem i rozumiem Twoj punkt widzenia, ale postaraj sie zrozumiec faceta. Mam nadzieje, ze moze moj punkt widzenia na to zajscie pomoze Tobie choc troszke, zreszta nie jestem jedyna ktora popiera Ciebie, bo jestes warta tego, by bronic Cie przed horda napastnikow. Madra z Ciebie dziewczyna i dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorek - dziękuję za książkę. ;* :) Prawik... Anal jest be, no dobra... Niech będzie ale nie nazywaj tego brzydkimi rzeczami... To, co ktoś lubi, to jego sprawa. To tak jak by Tobie powiedzieli, że zjeżdżanie na ręcznym jest brzydkie... Przesada... To naprawdę bywa irytujące. Niunia ma te same poglądy - ale nie obnosi się z nimi na każdym topiku... Teraz się dowiedziałam co i jak. Asiu... Swoje wycierpiałaś, na tym wystarczy. :) Trzymam kciuki, mam nadzieję, że Tobie chociaż wyjdzie, ściskam cieplutko. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam
ja do autorki ,. tez mi by było wstyd ,. ale robienie laski , minety, jest calkiem fajne ,. a on bedzie frajer , jak zrezygnuje z ciebie ,. aha, tylko nie zakochaj sie , przeleć go ile razy masz ochote , a co , tylko oni mogą! pozdr,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego oczekiwalas . sama soba sie brzydzisz wiec nie oczekuj od kogos szacunku , a pozatym masz tu wiele kolezanek i oooooooogromne wsparcie , wiec moim zdaniem sie nie przejmuj , zaraz i tak mnie zaatakuja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam
chyba bym sie nie odważyła , zrobić loda w knajpie ,. jeszcze z połykiem .......... a potem popiłam pepsi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam
a zadzwonił ???? , napisz , prosze bo sama jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam
a autorka to jeszcze tu uczestniczy ? bo jakieś przepychanki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkjujkjkjiuijk
fajny temacik:) (przynajmniej był na początku) dla mnie fajny bo bardzo dodobna sytuacje miałam. po" incydencie "troszke się wstydzilam miałam wyrzuty sumienia a to że obcemu brałam do buzi, a to że za szybko, a to że dalam się ponieść chwili uniesienia itd - a teraz po czasie miło to wspominam i żałuje że tylko raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam
to juz wszystko jasne ,. dzieki za odp,. bo prawda boli , a ona sie bardzo wstydzi tego co zroiła ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak technicznie to jak mialo to wygladac, magda? Jej usta na jego czlonku, jego usta na jej ustach..... :-/ glowa w nogach, nogi na kanapie, spodnie w kroku, a rece w kieszeniach? Dawaj swoja wersje technicznego rozwiazania problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABARUDA ty czytac nie potrafisz? napisalam ze nie bylo aktu :wzajemnego aktu sex'"on potraktowal ja jak szmate sciagnal spodnie a ona mu loda robila , napislam ze zrozumialbym gdyby zwyczajnie sie z nim przespala ,ale ty i tak nie zrozumiesz wiec szkoda mojego pisania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEKKA , kazdy wyraza swoje zdanie, nie zbaczamy z tematu , przeciez autorka po to zalozyla topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiorek moglabym tez Cie prosic o kopie tej ksiazki, maila znajdziesz w profilu dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, tu tylko jakies prochy na uspokojenie pomoga, melisa jest za slaba... :-D Jadowite gzy sie tu zlecialy, dobranoc, pchly na noc, karaluchy po poduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiora222
Brzydzę się sobą vel Asiorekkk uważam że jesteś super dziewczyną, każdy w życiu popełnia blędy, mam nadzieję że twoja znajomość podąży we właściwym dla ciebie kierunku. Nie czytaj tych wypowiedzi, które niewiem czemu mają służyć. Czekamy na dalsze wydarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc lekka :) ja czekam na newsy od autorki czy odezwal sie dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkjujkjkjiuijk
magdaxyz ech z nich sa takie samoluby:( kiedy facet bzyka nowo poznana laske to jest wtedy cool, wtedy jest kims bo przeleciał laske ale kiedy dziewczyna opowie, o swoich emocjach powie że nieżałuje że zrobiła loda no to wtedy ona jest już be, jest ścierwą szmata itd a ja się z tym nie zgadzam My mamy takie samo prawo do sexu!, ja mam taki a nie inny temperament i kiedy nadarza si.ę okazja korzystam z niej, życie za krótkie by sobie żałować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R_C, podaj maila, wyślę Ci tę książkę. Asia mi ją wysłała, była dziś na forum. Wzajemnie miłych snów, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×