Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Dobranoc, baby :-O Ide spac, pozno juz, a maz czeka... Jutro wroce do Was. Fajnie z Wami, szkoda tylko, ze tyle smieci sie tu peta, ale co zrobic- jesien, wiatr wieje to sie zlatuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
litości, wyzywać się nawzajem możecie gdzie indziej! zachowujcie się jak ludzie na poziomie, bez wyzwisk o obelg, po co to? panie xxyyzz czy jak tam. masz na za szmaty? no świetnie, na zdrowie. ciekawe co twoja matka czy babcia na to. obyś trafił na sucz, która ci pokaże jakim niczym jesteś. prawiczku i magdo - wypowiedzieliście się. uważacie za obleśne i paskudne jeśli dobrze myślę? nie śledziłam wszystkiego, co bardziej wyrwane. macie prawo do swojego zdania, ale w tej kwestii raczej nikogo nie przekonacie, a spamowanie jest średnie. co jest złego w oralu z kolega z pracy na pierwszej randce? cholera, co kto lubi! miała na to ochotę, inaczej by to tego nie doszło, więc zejdźcie z niej:-) ja ze swoim obecnym partnerem zaczęłam znajomość od łóżka, i też trwało, zanim zaczęliśmy o tym normalnie mówić. miesiąc prawie! a co dopiero, zanim się zeszliśmy! phi więc asiorkku - uszy do góry;) co ma być to będzie. a moherami i samcami oblechami się nie przejmuj:-* a co do trzymania ręki na głowie w trakcie - osobiście uważam, że to bardzo zachęcające i podniecające. jemu się podoba i w dodatku okazuje dominację , a chyba każda kobieta lubi dominanta w łóżku? nie mówię o s-m'ach:P i nie mówię o używaniu ręki jako narzędzia siłowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R_C, wysłane. Sprawdź, czy dotarło. :) Prawik, zapomniałam... Tak mnie przytkało... Dziękuję. :) Naresca, popieram w 100 %! Cała esencja! Dziękuję Ci za te słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzieki wielkie doszlo, a barabuda tez mi wyslala dopiero zauwazylam dzieki dziewczyny, bede miala co czytac w pracy :) ja tez ie zgadzam z naresca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jubileusz
AUTORKO, GDZIE PRZENIÓSŁ SIĘ TWOJ TOPIK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
a wiecie co? jestem ateistką, ale słyszałam pewien tekst od księdza który bardzo mi się spodobał. a mianowicie, że mężczyzna, który sypia z wieloma, albo nawet z niewieloma, ale z podejściem nieszanującym kobiety, staje się ofiarą tejże kobiety. bo to ona mu, jak tu niektórzy mówią, 'daje', i to od niej zależy. to, że z nami sypiacie, drodzy panowie, zależy tylko i wyłącznie od nas. jeśli więc macie nas za kurwy, 'zniżacie się do naszego poziomu'. ps koniecznie dajcie znać, jeśli topic faktycznie się przeniósł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
ale swoją drogą, sorry za nienatemat post - drogie panie, nie ma się czym emocjonować. panowie i mohery najwyraźniej mają niezłą uciechę, mam więc nadzieję, że jako ta wyższa cywilizacja;) nie bierzecie ich na poważnie. na poważnie bierzmy tylko swoich panów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męska część
topiku nie zaspokoiła dziś swoich potrzeb i teraz ponoszą ich emocje, porażka:/ panowie miejcie w sobie troszke godności i nie ośmieszajcie się opuście temacik i nie niszczcie go swoimi wypowiedziami na poziomie przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laski nei ma co z nimi dyskutowac tezeba ich poprostu olac :) mam andzieje ze autorka wroci do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale syfu tutaj narobiliscie!!Gdzie podziala sie autorka tego topiku??Madrujecie sie tutaj bo jestescie anonimowi a w realu co to nie ja jestem, banda IDIOTOW I IDIOTEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkjujkjkjiuijk
dziewczyny dajcie spokój bo z Nimi nie pogadacie, pamiętajmy , że to tylko mężczyźni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekkaa - Uwazaj sobie na slowka a to ze nie masz humoru gowno mnie obchodzi Idiotko!!Zrob sobie palcowke moze Ci sie polepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassys girl
obdarłyście sex z wszelkiej możliwej intymności, tajemnicy, oczekiwania i poznawania drugiej osoby. wszystkie które tak popierają i pocieszają mają na sumieniu podobne zabawy, które gdzieś niezręcznie leżą im na sumieniu. ja nie oceniam - wszystkie same się oceniacie. to Was boli, że przesadziłyście, to Wy brzydzicie się sobą. Po co się tłumaczyc, szuka rozgrzeszenia i pruc dyskusję, gdy autorka sama siebie potępiła?! Czy to nie wystarczy?! Niewystarczy tym wszystkim, które źle czują się z własnymi niepoprawnymi zabawami, każda kobieta czuje, kiedy posuwa się za daleko. Każda kobieta największe baty dostaje od siebie amej i tu wszystkie Was boli. Tym bardziej, że w większosci katoliczki, a grzech trzeba odpokutowac, ale i otrzymac przebaczenie od ludu - stąd tłumaczenia i żale na forum. Może niech każdy rozgrzesza własne sumienie niż próbuje tuszowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkjujkjkjiuijk
szukałam takiego ćwoka jak ty ale nie znalazłam, widocznie mało takich ćwoków na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na nic uważać nie muszę, pierwsza zaczęłaś obrażać. A jak masz zamiar dalej to robić, to napisałam już - wypierdalaj. Palcówkę już robiłam kotku, niestety poprawiła mi humor, ale na krótko. :D Za to Ty chyba za głęboko w kakao dostałaś. Żegnam ozięble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe.............
w kazdej kobiecie jest kurwy dwie trzecie:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akwizytor - nie wyszło. :) Nie będę mu tyłka zawracać, na tyle mi jeszcze całego świata nie przesłonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą vel asiorekkk
nie sądziłam, że coś takiego stanie się z tym topikiem :( naprawdę nie wiem co mam pisać, pierwszy raz nie mam ochoty nic pisać... nie wiem skąd i dlaczego w ludziach tyle jadu, złośliwości, pogardy dla innych... no cóż, ale tak to jest jak jest sie tylko pustą szmatą, która robi lody w kiblu... :( babaruda i inne kochane kobietki - dziękuję za serce, dobre słowo i obronę, teraz mówię Wam dobranoc, a może jutro napisze cos więcej.. idę pochlipać do łóżka... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś żadną szmatą, a już na pewno nie pustą... Wskazują na to choćby i Twoje wyrzuty sumienia, które pojawiły się, gdy przekroczyłaś pewną dopuszczalną granicę... Człowiek uczy się na błędach, bez tego nic by z życia nie wyniósł, byłoby zbyt nudne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej ja mialam takiego moralniaka pare razy,zwlaszcza gdy wychodzilam oknem z imprezy,bo za drzwiami bylo 30 kolesi mojego "nowo nabytego " kochanka no okropne to jest,nie zazdrszcze,nie wspolczuje,powiem ci tyle zrobilam tak jak ty 3 razy i zyje,glupie to jest,ale jeszcze glupsze,ze zdarzylo sie to 25-26letniej kobiecie(mi)... nie martw sie facetowi laska nie przeszkadza,i napewno bedzie tym myslal z rumiencem,nie jest na ciebie zly,ale na pewno nei bedzie myslal o tobie powaznie,i nigdy wiecej nei przepraszaj kolesia jak zrobisz mu loda:( nie ma sensu jak przelecialam w srodku jesieni kolesia na hustawce ogrodowej,gdzie mi sasiedzi widzieli moja gola doooope,to nie przejmowalam sie:D spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie tu logika
Dziewczyno nie przejmuj się tak bardzo co osoby których nie znasz piszą w necie. W rzeczywistości nie mieliby odwagi żeby tak szczekać a tak mogą sobie odreagować po ciężkim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekkaa -To proponuje zabawic sie jeszcze raz jezeli za pierwszy pomoglo na krotko to moze za drugim na dluzej Ci pomoze!! A mna sie nie interesuj bo do piet mi nie dorastasz intelektualnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłam wyszłam
Asiorku lej na to, przecież te obraźliwe rzeczy piszą głównie cipki niewydymki i faceci którym najprawdopodobniej nie staje :P nikt normalny nie wyzywa ludzi od szmat, może ich matki za mało przytulały, a może właśnie za dużo. nie wiem. są biedni, trzeba im współczuć i tyle. A przede wszystkim nie bierz tego co piszą do siebie. śpij dobrze, a do reszty apeluję nie polemizujcie z nimi, przecież oni się tu onanizują tą swoją ultra moralnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie takie czasy... kiedys jak sie pocalowalam na imprezie to byl wstyd,dzis wstyd jest za seks oralny e tam raz sie zyje.na starosc bede klepac pacierze za piecem i nikt nie uwierzy ta żwawa emerytka kiedys zrobila loda kolesiowi w gospodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intelektualny dół już tutaj zaprezentowałaś mała. Nawet nick wskazuje na Twój intelekt, przemyślane. :D Ty pokazałaś pierwsza 'klasę' wyzywając nas od bandy idiotów. Fajne imiona akwizytor. Miło mi, Lekkaa jestem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie tu logika
heh no tak jakaś dziewczynka Cię skrzywdziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×