Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Do qwertz ... fajna historia warta przeczytania.Nie lubie streszczen wiec nic wiecej Ci nie napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monixa
Co sie stało??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaaaaa
Izóchnaaaaaaaa, nie zazdroszcze im, ja chce miec w zyciu tylko jedna partnerke, za to naprawde prawdziwa ksiezniczke, a prostakiem i chamem nie jestem JESTEŚ !!! Kązdy ma prawo popełniać błędy, jesteśmy tylko ludźmi i do końca życia na błędach będziemy się uczyć ! pastwienie się , ubliżanie, nazywanie wiele osób szmatami itp. nie czyni z ciebie barwej postaci na tym topiku ! czyni z ciebie prostaka i chama ! Każdy ma prawo robić, co zechce i nic ci do tego, poszukaj sobie dziewic i wynoś się stąd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga klacz
:D moze poczekaj jeszcze z ta plytka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłam wyszłam
przecież mówiłam Wam że zgłaszam te śmieci do usunięcia, bo się flaki już mi wywracały i proponuję nie odpowiadać na takie teksty tylko od razu klikać na "zgłoś do usunięcia" czy Wam się dzisiaj też tak koszmarnie chce spać? wytrzymać się nie da po prostu. Autorko cały czas trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga klacz
Asiorek..poczekaj jeszcze chwile :D.. ja bym poczekala..to Twoja ostatnia decha, jakby co..maly asik i pretekst..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga klacz
jak poczeka to mu sie nic nie stanie..im wiecej poczeka tym bedzie bardziej chcial :) (byleby nie przesadzic :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. tylko jeśli on taki ciapuszek - kłapouszek jest to ja sobie tak jeszcze moge poczekać hoho ;) a teraz jeszcze chory to same wiecie... jak to mówi moja mama - chory facet to gorzej niż wojna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaaaaa
Izóchnaaaaaaaa, nikogo nie obrazalem, zycze autorce jak najlepiej i trzymam za nia kciuki, jednoczesnie nie szukam dziewczyny po takich przejsciach, co nie oznacza, ze takich nie szanuje, bo mimo wszystko autorka wydaje mi sie wartosciowa i wrazliwa i calkiem sympatyczna. mam szacunek do wszystkich kobiet Jak wyrażasz ten szacunek ? obrzucając kobiety wulgaryzmami ??? nawiązując do sytuacji, w jakiej znalazła się Asia? ??...dziewczyna, która sama zdaje sobie sprawę z tego, że nie było to najlepsze, która zachowała pokorę, której zdarzyło się to tylko raz, która czuje wyraźną chemię do tego chłopaka, dla której ten chłopak wiele znaczy ??? Tą dziewczynę obrzuciłeś błotem ? a teraz udajesz, że ją szanujesz???? jesteś hipokrytą i do tego wyjątkowym chamem, tyle osób ciebie prosi, żebyś opuścił ten topik, a ty nadaj kombinujesz, jak tylko zrobić przykrość Asi - jesteś żałosny... i nie pisz już nic do mnie zgłoszę to osobiście na śmietnik ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w odróżnieniu od innych ja nie mam gotowego szablonu tej drugiej osoby :P czasem zadziała chemia i koniec;) tym razem padło na słodkiego kłapouszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga klacz
Asiorek.. ja bym dala plyte jutro.. przed weekendem.. :D dzien przed wolnym (jesli nie pracujecie w sobote).. ale z drugiej strony..jesli jest chory, to nie wiem czy na piwko czy kawe bedzie chcialo mu sie isc, wiec mozesz poczekac do nastepnego tygodnia :D Albo np..mozna polozyc mu plyte z karteczka, np, kawa jutro? o 15? w tej a tej kawiarni? sama zaproponuj jesli taki ciapek z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dluzej bym nie czekala.Tylko znowu jak chory jest to czy umysl dobrze pracuje?? ;) domysli sie ,o co chodzi ?? Ciezko wyczuc goscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie boskie :D klaczko - i tak mu jutro chcialam dać, własnie przed weekendem co by sobie chorowinka mógł poogladać cos fajnego;) dziś nagram, jutro dam ale bez karteczki, za niesmiała jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie moge napisać "wracaj do zdrowia" i usmiech, czy cos takiego, ale żadnych sugestii spotkania... teraz jego ruch, bo jesli faktycznie chodzi o te nieszczesne pieniadze to w dalszym ciągu mnie nigdzie nie zabierze zanim nie dostanie wypłaty :O i tylko sie bedę wkurzać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga klacz
Asiorekkk to chociaz napisz cos.. zebys dala mu znac.. Pomysl..jesli facet, co Ty bys poczula, pomyslala, gdyby facet wreczyl Ci sama plytke? a co jakby np. napisal karteczke typu.zycze szybkie poworotu do zdrowia, albo mam nadzieje, ze film umili Ci czas podczas weekendu :P Moze doda mu to otuchy i smialosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga klacz
a w poniedzialek mozesz zapytac jak film :) i juz pretekst do rozmowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaczko - a wiesz.. ja mu kiedyś juz pożyczyłam film własnie w ten sposób i wtedy na kopercie filmu napisałam "dla ... (tu imię) i zrobiłam taką usmiechnięta buźke :) i na tym ostatnim naszym spotkaniu zgadalismy sie na ten temat i przyznał że ta usiechnięta buźka go rozwaliła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karteczka z zyczeniami powrotu do zdrowia mysle ze bedzie OK. Jemu sprawi to przyjemnosc ,a Ty wiesz ,ze nie ma w tym zadnych podtekstow ;) Co do kasy to pisalam juz wczesniej co mysle! Uwazam,ze naprawde cierpi na brak gotowki i moze tez nie lubi pozyczac!! Nie zadreczaj sie tym tylko czekaj cierpliwie na rozwoj wydarzen!! (zreszta jak pol kafe ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga klacz
Asiorek no! to film z karteczka! :D Ja lece do pracy i wymyslam, co ja teraz powinnam zrobic :P (napisalam to na 46 str.:P i co..napisal.. z samego rana:P ale olalam, pozniej napisal jeszcze raz, bo widzial, ze jestem na nk..to juz musialam cos odpisac :P) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskrecja gwarantowana
No no, niektóre to potrafią walczyć o faceta do upadłego:D Później będzie bolesne lądowanie, a szkoda Cię Aska, bo naprawdę fajnie piszesz i budzisz sympatię mimo wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*dziwni ... mialo byc :) dyskrecja,czemu mialoby byc bolesne ladowanie?? przeciez jeszcze w nic konkretnego sie nie wplatala,a przynajmniej bedzie wiedziec na czym stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×