Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość monixaaara
Chociaż nie.. Moim zdaniem powinna postawic sprawę jasno, albo dać sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
monixiara , jak ty jej pomoc mozesz? mozesz sobei tu pisac i pisac a ona i tak pod wplywem emocji wysle do niego smska:)a pozniej bedzie zalowac ze znow sie narzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskrecja gwarantowana
magdaxyz I jeszcze do dziewczyn, które zachęcają Asiorka do działania i w ogóle nie razi ich ten cały lodzik w kibelku:P Niby wszystko jest OK wg was ale powiedzcie tak szczerze, skąd ten gość ma wiedzieć, jaka jest autorka i czy takie jej zachowanie na imprezach nie stanowi reguły? Przeciez oni w sumie słabo się znają:P Teraz trzeba popracować nad naprawą nadwątlonego wizerunku Asiorka, a nie naskakiwać na kolesia i proponować mu kina i inne duperele:O Skoro on sam niczego nie proponuje, to po prostu nie ma na to ochoty. I wstyd czy niesmialosc nie ma tu nic do rzeczy. Same pisalyscie tyle o chemii i pożądaniu. Może to bylo jednak jednostronne?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monixaaara
Magda coś tam, rozumiem Cię aaale.. Ja tez mam od lat tego same chłopaka z którym tylko sie pieprze jak ty to powiedziałaś jak norka. Tylko był czas że zerwałam z nim z jego winy i spotkałam sie z kumplem. Piwko to tamto, gadka szmatka. Kilka spotkań i prawie stało się. Chemia była, chociaż nie chciałam tego nie potraiłam mu sie oprzeć. Ale ta chemia minęła i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
dyskrecja nioooooooo , pisz jej pisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monixaaara
No właśnie nie wiadomo co on o niej myśli.. I nie chyba nie można podsuwać rozwiązań, bo nie wiadomo jak to z jego strony wygląda :/ i pewnie sie nie dowiemy jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłam wyszłam
są kobiety,które dopieszczają swoje mizerne poczucie wartości wtedy właśnie gdy sobie pojeżdżą po kimś innym. są faceci którzy mówią swoim babkom: warto było na ciebie czekać moja świątynio, po czym idą na pieszczoty swojego wyrostka do obcej baby, bo potrzebują wyuzdania. Seks w płatkach róż nigdy nie będzie dla nich tym samym co ordynarne zrobienie loda w WC, którego to loda będzie już zawsze wspominał z rozrzewnieniem, nawet gdy go na starość dopadnie alzheimer. Kobiety. Mężczyźni UWIELBIAJĄ pieszczoty ptaka, nawet jeśli głośno o tym nie mówią. Autorko nawet jeśli nie będziecie razem, to uwierz gość będzie miał sentyment do Ciebie po wsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
monixiara, prawie sie stalo , ale si nei stalo , hamulce milas , chcociaz byla chemia nie wyladowalas z nim w kiblu z glowa wiadomo gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
pewnie ze jejnie zapmni oj nie zapomni, tylko dlaczeho jak bylo mu tak cudownie ,zwyczajnie sie z nia nie umowil? szuka tej"swiatyni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskrecja gwarantowana
przyszłam wyszłam>>> Ty sobie jaja robisz?:D Nie wierzę,że piszesz takie rzeczy bez dopalaczy:D Pewnie, że faceci uwielbiają pieszczoty ptaka, nic nowego nam tu nie objawiłaś. Ale zależy, kto tego ptaka piesci i w jakich okolicznościach. Pomijam juz drobny fakt, że niektórym laskom powtórne doswiadczenie bliskosci ptaka nie będzie juz dane :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
dyskrecja nic dodac nic ujac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki naraziue dałabym sobie spokój z nim...daj mu czas...z ta płyta to jest moze i dobry sposób zeby zagadac czy złapac kontakt ale narazie bym sobie darowala bo to jak przypuszczam nic nie da i raczej bedzie jak poprzednio teraz czekaj na jego pierwszy ruch..bo chyba juz wie ze ty byś chciała kontynuowac znajomosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą vel asiorekkk
magdaxyz - widzę, że niedokładnie czytałaś :P nie wyśle mu smsa bo nie mam już jego numeru w komórce :O więc spokojna głowa :) jedyne co teraz rozważam to danie mu filmu o który prosił tydzień temu... ale wciąż nie wiem... monixaaara, R_C, przyszłam wyszłam, suzan - dzięki za wsparcie i obronę, naprawde... wlasnie pokazuję to forum przyjaciółce i ona też jest pod wrażeniem jak przyjaźni potrafią być całkiem obcy ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłam wyszłam
rozczaruję was. bez dopalaczy :D natomiast straciłam kiedyś faceta bo byłam taką właśnie niewydymką i już nie miał nerwów na mnie czekać. Oprócz tego że byłam oburzona tym jak mnie instrumentalnie potraktował, teraz rozumiem go bardziej niż siebie wtedy. I zastanawiam się ile krzywdy mu takim debilnym myśleniem narobiłam. Myślę że jajka go bardzo wtedy bolały :( więc jak widzicie każdy kij ma 2 końce. Jestem bardzo ale to bardzo szczęśliwa w moim małżeństwie i mam bardzo udany sex. Może dlatego nie mam potrzeby wypisywać poematów na temat cnoty wianka i szacunku bla bla bla, bo ja tak czy siak mam dobry humor, nie muszę w tym celu nikogo wyzywać od szmat. nie wiem czy to zrozumiecie jeśli nie to trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłam wyszłam
Autorko potraktuj to jako doświadczenie, które być może musiało się zdarzyć żebyś w innej chwili,być może ważniejszej, takiej akcji nie palnęła. nie wiesz co i kto jeszcze na Ciebie czeka pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
przyszlam wyszlam odszedl bo mu nie dalas? widocznie tylko na tym mu zalezalo , facet ktory naprawde kocha poczeka,jak nie ,trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlam wyszlam one i tak tego nie zrozumieja :) poprostu to sa kobiety ktore czuja sie nizsze od mezczyzn i jesli mezczyzna nie wyskoczy pierwszy to one nie maja prawa do przyjemnosci, rozkoczy i milych chwil bo co on sobie pomysli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
Nadal rozwazasz? jak bedzi emu zalezalo na tobie sam sie odezwie i poprosi o rozmowe, wkrecasz sie i jeszcze bardziej cierpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
nie nizsze tylko - maja swoja godnosc i szacunek:) i pierwsze nie pchaja sie do łozka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
aa pewnie ze tak , zastanawiamy sie co sobie pomysli , tym sie roznimy:)MY MYSLIMY przed:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie masz jedno korzystaj z niego a nie pierdolami w stylu co sobie pomysli.. Ci ma byc dobrze, zreszta juz gdzies byl topic gdzie faceci pisali ze to nei liceum aby robic wywody nad tym kiedy laska wskoczyla do lozka ilu miala przed nim i czy warto mu dac teraz czy po 4 randce bo tak nei wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
hahaahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
niby pod kogo si epodszywasz? haha , hahah wmawiam sobie ok ,nie musze sie tlumaczyc :)bo i po co komu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
ja nia jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monixaaara
przestańcie dziewczyny :) nie kłućcie się bo to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłam wyszłam
magdo widać żaden facet nie wytłumaczył ci nigdy jak bardzo bolą jajka, jeśli się mężczyzna podnieci i nie ma wytrysku.Bo partnerka mówi NIE. Jak często w związkach z niewydymkami mężczyźni nabawiają się nerwicy sexualnej. Jak chowają się po kątach po to żeby się w spokoju zmasturbować, bo jego kobieta się szanuje. Przykłady mozna mnożyć... i może ci się to w głowie nie mieści, ale uważam że mężczyźni dobrze robią że odchodzą od takich babek. Ty ciągle myślisz w kategoriach albo albo. strasznie ubogie to podejście, ale to Twoja sprawa. natomiast dobrze by było gdybyś zrobiła coś ze swoim poczuciem wartości, bo chyba musi być strasznie niskie skoro tak intensywnie szukasz sobie sprzymierzeńców do jeżdżenia po Autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
moze i dla was jestem primitywna ,nic mnei to nie obchodzi :P takie kobiety jak wy trzymaja sie razem,tu nikt nie moze miec odmiennego zdania .ktos tu napisal ze to kurewski topik i mial racje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
podszyw ty zawsze sie gdzies wkleisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzan27
Moze zaprosisz nas wszystkie do pracy gdzie pracujecie...:D:D Zrobimy mu wszystkie takiego loda ze mu sie odechce babek;-);-) A tak powaznie Ty wiesz najlepiej w jaki sposob na Ciebie patrzy czy jest iskierka w jego spojrzeniu...Sama powinnas zadecydowac czy zaryzykowac i dac mu ten film czy lepiej zostawic wszystko tak jak jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłam wyszłam
najpierw obrazasz ludzi a potem dziwisz sie ze cie nie chca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×