Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Izuchna, dziewczyno, naprawdę zachowujesz się nieracjonalnie, a rzekłabym wręcz - INFANTYLNIE. Czaisz się na tym topiku jak tygrys i rzucasz się na każdego, kto napisze coś sprzecznego z Twoją opinią. Śmieszna jesteś po prostu:) Ale tak to jest, jak człek siedzi przed kompem, nie ma realnego życia i znajduje sobie w necie wyimaginowanego idola, żyjąc jego życiem jak tasiemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuchnaaaa >no chyba nie trzeba być bardzo bystrym, żeby zauważyć 3 >nowe nicki to nawet ty potrafisz... no tyle ze dla mnie 3 nowe wypowiedzi to nie powód żeby szukać spisku ;) >chociaż nie - ty do 3 nie potrafisz liczyć oh jak dobrze mnie znasz ;) >Sądzisz, że ktoś nowy przeczyta 130 stron, >żeby poprzeć niunię ??? sadze ze jak ktoś ma ochotę to przeczyta 130 stron żeby wyrazić WŁASNA OPINIE. Chociaż rozumiem ze w twoim świecie takie pojecie jest abstrakcja. >człowieku chyba tylko udajesz tak głupiego i nie chcesz widzieć >tej marnej manipulacji kurde no brakuje tylko słowa UKŁAD :D układ na czele którego stoi niunia :D >zresztą - z prędkością światła cedziłes jadem na podszywy > asiorkka nie zauważając , że to nie asiorekkk. ah zauważyłem ale napisałem i tak bo wiedziałem ze będzie to dla ciebie bardzo podniecające. Nie myliłem sie ;) >Poza tym nie interesuj się, czy Tulipan wie o tym lodzie, >bo chyba Asia nie musi go o tym informować. a to juz sprawa jej sumienia ;] ale jestem pewny ze kwiatek nie wie ;) >Ty pytasz swoją dziewczynę o jej doświadczenia z >przeszłości ??? łeeeee jaki burak z Ciebie. w jakim celu piszesz do mnie z dużej litery ? szacunku do mnie nie masz, ja dla ciebie zresztą tez nie , wiec daj sobie spokój z tymi udawanymi uprzejmościami , hipokrytko :D >Poza tym nie widzę przykładu wpisów tych \"idiotek\", które >robią z Asi świetą, więc papa księciunio ojej zapomniałaś co pisałaś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książe :) nie popisuj się głupotą :D Pisałeś, że wkurza cię to jak \"idiotki\" robią z Asi świętą, i jakoś pamięć mnie nie zawodzi - nigdy nie widziałam, żeby ktokolwiek tutaj napisał, że Asia jest święta i nie popełniła błędu . Dlatego z uporem maniaka powtórzę raz jeszcze - pokaż chociaż jeden taki wpis ...tak honorowo, bo jak narazie to tylko kręcisz i bredzisz :) Nie wiem też po co tak szukasz tutaj zaczepki, ja bym tam z idiotkami na twoim miejscu nie rozmawiała :P, rozumiem, że nie masz szacunku też sam dla siebie. hahaaaahaaaaaaa :D ożesz książe celowo to napisałeś ? hahahaaaa to się dopiero nazywa hipokryzja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FallenAngel__ Oj Asia tez reaguje, a ja zwyczajnie widzę to, czego Ty np. nie zauważysz. Poglądy można mieć różne, i owszem zgodzę się z tym, ale nie powinny obrażać autorki, prawda ? ale nudy Izuchna, dziewczyno, naprawdę zachowujesz się nieracjonalnie, a rzekłabym wręcz - INFANTYLNIE. Czaisz się na tym topiku jak tygrys i rzucasz się na każdego, kto napisze coś sprzecznego z Twoją opinią. Śmieszna jesteś po prostu Ale tak to jest, jak człek siedzi przed kompem, nie ma realnego życia i znajduje sobie w necie wyimaginowanego idola, żyjąc jego życiem jak tasiemiec hej hej - nie na każdego :) aż tak groźna nie jestem :D , ale owszem - na chamstwo tak. A swoją drogą to skąd takie wnioski ? siedzisz przed kompem i nie masz swojego życia ? sądzisz wedle siebie ? no to współczuję. A ja jak już wiesz jestem \"strażniczką\" tego topika hahaha, więc staram się solidnie wykonywać swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No widzisz ? żałuj, że jesteś w niższym poziomie intelektualnym ode mnie imbecylko... przynajmniej by ciebie też zaczepił " hahah nie wiem czy ktokolwiek jest na niższym poziomie intelektualnym niż ten, który reprezentujesz... pod dnem nic już chyba nie ma :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a swoją drogą - jak można być "w" niższym poziomie?? Nowatorskie podejście do języka :D:D:D:D no, ale co ja - imbecyl - moge w tej kwestii mieć do powiedzenia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Pisałeś, że wkurza cię to jak \"idiotki\" robią z Asi świętą, i jakoś pamięć mnie nie zawodzi - nigdy nie widziałam, żeby ktokolwiek tutaj napisał, że Asia jest święta i nie popełniła błędu . Dlatego z uporem maniaka powtórzę raz jeszcze - pokaż chociaż jeden taki wpis ...tak honorowo, bo jak narazie to tylko kręcisz i bredzisz\" upór maniaka to masz fakt :D \"Nie wiem też po co tak szukasz tutaj zaczepki, ja bym tam z idiotkami na twoim miejscu nie rozmawiała , rozumiem, że nie masz szacunku też sam dla siebie.\" heheh wiesz nie wiem czy przewidziałas ale to działa w obie strony. rozmawiasz z kretynem ktory ponoc nie umie liczyc do trzech :P co nam to mowi o tobie?:P tak tak , wiem , poswiecasz sie dla ogołu ;] >hahaaaahaaaaaaa ożesz książe celowo to napisałeś ? >hahahaaaa to się dopiero nazywa hipokryzja to sie nazywa prowokacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuchna, szkoda, że nie potrafisz przyjąć konstruktywnej krytyki, tylko odwracasz kota ogonem. To stary retoryczny zwód, który świadczy tylko o braku dystansu do siebie i ogólnego pomyślunku:O Nie wiesz, co znaczy dyskutować kulturalnie i na poziomie. Komentujesz każdy post - po co?? Gdybyś jakoś sensownie zorganizowała sobie czas i zrobiła od czasu do czasu przerwę od kompa, to tylko wpłynęłoby pozytywnie na Twoją nadwątloną konstrukcję psychiczną i samopoczucie:D Uwierz, poza kafeterią też jest życie:P Coś czuję, że ten topik dzięki Tobie zamieni się w chory serial na ksztalt Mody na sukces:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nudy - no nie przesadzaj - gdybym komentowała wszystkie posty, to rzeczywiście nie starczyłoby mi czasu na cokolwiek innego. Napisałaś/eś do mnie personalnie, więc odpowiedziałam - dziwne gdybym tego nie zrobiła. Kulturalnie i na poziomie rozmawiam tylko z tymi ludźmi, którzy w taki sposób potrafią rozmawiać. I na prawdę nie baw się w psychologa, bo stawiasz śmieszne diagnozy - poza tym ten topik zamienia się w chory serial dzięki \"zasługom\" moim, niunii i księcia :D. Szczerze ? jeśli tobie przeszkadza - to zwyczajnie nie czytaj moich wypowiedzi - nie widzę problemu, no chyba, że jesteś tak znudzona swoim życiem i szukasz ich na siłę. Mogę napisać wzajemnie - zorganizuj sobie lepiej czas. pozdrawiam prawiczku :) witaaaaj :) To Ty mi coś na skrzynkę \"wkleiłeś \" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaach książe jeszcze :) Ja napisałam, że jesteś kretynem ??? jaaa ??? :D No przecież ja wiem, że lubisz prowokować :) tak tak lubię poświęcać się dla ogółu hehe...dawaj ten tekst o świetej Asi ( trzeba trzymać fason maniaka :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnki trzy a co robisz na topiku o klapsach z tym niecenzuralnym tekstem , którym zaśmieciłas ten topik he?? :D:D:D Kłamstwo ma , krótkie nóżki :D:D:D:D - tyle się napracowałaś nad prowo a tu taka wtopa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaa a co ty robisz na tym topicu??? pewnie też niejedno masz na sumieniu:) bo jakoś każdy Cię stad wypierdala, a ty nadal tu siedzisz:) i nie muszę liczyć do 10:) twoje cudowne posty mnie uspokajają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa - przynajmniej się nie podszywam :P a na topiku siedzę bo chcę i co mi zrobisz?? Zabroń mi :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szczęsliwa to chyba alter ego izuchny, która w ten sposób stwarza sobie sztucznych popleczników:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZUCHNAAAA - piszę po raz pierwszy i ostatni 1.swoja teorie spiskową o 3 nickach przypisanych jakoby do jednej osoby - możesz włozyc między bajki /sprawdzone/ 2.w związku z powyższym zaprzestań swoich wycieczek osobistych nie tylko w stosunku do niuniu ale i innych piszących 3.jesli w dalszym będziesz snuć opowieści które nie maja żadnego uzasadnienia : a.skasujemy 50 Twoich postych /ostatnich/ jesli i to nie odniesie skutku zablokujemy Ci dostep na poczatekna 48h b.skasujemy wszystkie Twoje posty i zablokujemy Ci dostep na dłuzej min.tydzień miłego weekendu wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parajna
gdzie autorka ?? Co slychac Asiorq??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha
hahahaha!!! izuchna? jesteś? co teraz powiesz? czemu milczysz? głupio ci? ;D;D proponuję udać się do dobrego psychoanalityka... ban dobrze by ci zrobił...odpoczęłabyś sobie od virtualnego życia i zajęła się tym realnym. wyobraź sobie,że za oknem twojego pokoiku też TOCZY SIĘ ŻYCIE xD może wtedy przestałabyś się podniecać byle gówienkiem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :) Jeśli faktycznie moja teoria spiskowa jest sprawdzona i nie potwierdzona - to ok :) Pani Cenzor proponuję sprawdzić, kto robi pierwszy do kogo robi wycieczki i co ma na celu. Zablokowanie mnie ? a proszę bardzo - jeśli Pani Cenzor to uważa za słuszne to proszę bardzo - osobiście nie zaczepiam pierwsza nikogo i pani moderator uwzględniała zawsze moje prośby dotyczące zrobienia porządku na tym topiku - odnośnie poczynań niuni. Pani Cenzor uważa inaczej ? Nie śledzi zapewne co tu się działo od początku - więc ma i prawo. Kto czyta ten topik to doskonale wie, jak było. Niunia pisała prośby robiąc z siebie \"kozła ofiarnego\" nie po raz pierwszy, (a wiemy doskonale jak się zachowywyała ), więc i zapewne osobiście pożaliła się szanownej Pani Cenzor :) Ja tu nikogo od lafirynd Pani Cenzor nie wyzywałam - tylko niunia, więc gratuluję pomyślunku, a teraz może mnie Pani zablokować :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuuuchna jestes
zaskakująco żałosna. Znikaj stąd juz. Prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dociera do ciebie , że Pani Cenzor ma taką możliwość czytania twoich szanownych "wypowiedzi" pochodzących z twojego zacnego czarnego nicka, ale takżr tych z nicków pomarańczowych i stąd pewnie takie wnioski wyciągnęła ;) i skończ już Izuchna bo serio zaczynam się o ciebie martwić - tak to przeżywasz :D:D Zajmij się czymś, poszukaj sobie faceta, znajdź jakieś hobby, wyjdź do ludzi ... take it easy lala :D:D -bye bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaa ;D a Ty zaraz tu jesteś :D Wyobrażam sobie, jak ślęczysz przed monitorem :D i czekasz kiedy Izuchna coś napisze :) Wiem, ze ma możliwość sprawdzić, żadna nowość - niech sprawdza. Ty się martw aby Ciebie nie sprawdziła:) Ja tutaj nikogo od lafirynd i tym podobnych nie wyzywałam. A kto to robił ??? hmm? zapomniałaś za co wylatywałaś stąd ? A teraz jaką tu rolę pełnisz ? Czekasz co Izunia napisze :D I kto tu jest żałosny ? Troszcz się lepiej o siebie - bo Izuchna ma się dobrze i przez weekend nie ślęczała tutaj taj jak ty bidulko. A teraz paa paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie ja się umiem uczyć na błędach a ty takiej umijętności nie posiadasz i nigdy pewnie jej nie nabędziesz... i nie zaczynaj znowu bo wylecisz stąd drugi raz zapewne ... tak ogólnie rzecz biorąc to najbardziej zajadłą osobą , która najbardziej przyczynia sie do zamiany tego topiku w pole bitwy jesteś ty (wbrew temu co usilnie starasz się wszystkim wmówić :P ) jak ktoś ma inne zdanie , inny pogląd niż ty to rzucasz się jak rozjuszony byk :D:D:D - nie dyskutuję już z tobą - jesteś od tej pory ignorowana ( no chyba , że ewidentnie przegniesz) ;P - pa strażniku Teksasu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignorowana ??? hahaha :D - no cieszę się bardzo. Nie wtrącaj się między chlebek a zakąskę - to nikt tu cię nie będzie zaczepiał. Sama wiesz, że jesteś zaczepialska, a potem latasz po moderatorach i piszesz, jak to ja ciebie traktuję okropnie. Osobiście jesteś mi bardzo obojętna, i skoro nauczyłaś się czegoś, jak twierdzisz - po ostatnich \"lotach\", to chwała ci wielka. Na koniec powiem tyle - wzajemnie niunia - dopóki nie przegniesz - będziesz przeze mnie ignorowana z taką samą wzajemnością, no chyba że będzie inaczej - to udowodnię, jak się zachowujesz na kafeterii. A teraz życzę powodzonka i stosowania się do takich porad, jakie mi próbujesz tu udzielać - więcej oddechu od neta, znalezienia faceta, i jeszcze tak tylko ode mnie - wielu miłych , spokojnych chwil w gronie pradziwych przyjaciół. Trzymaj też kciuki za Asiorka, aby ułozyło się w Jej życiu jak najlepiej - bo domyślam się, że będąc tu - właśnie tak życzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to w takim razie odpiszę :) Dopóki nie jestem pewna, to nie odpowiadam - szczególnie w takiej kwestii....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak na koniec :D:D "Ignorowana ??? hahaha - no cieszę się bardzo. Nie wtrącaj się między chlebek a zakąskę - to nikt tu cię nie będzie zaczepiał." - jak wiesz to jest forum gdzie wtrącac może się każdy, nie ty o tym decydujesz- twojego "zaczepiania" też zapewne nikt się nie boi :D:D "...no chyba że będzie inaczej - to udowodnię, jak się zachowujesz na kafeterii." - już raz próbowałaś - coś ci jednak nie poszło - tak to jest jak się kłamie i prowokuje :D:D "Trzymaj też kciuki za Asiorka, aby ułozyło się w Jej życiu jak najlepiej - bo domyślam się, że będąc tu - właśnie tak życzysz. " - a skąd te domysły?? To jest topik dla WSZYSTKICH a nie tylko i wyłącznie fanów autorki - taka duża a nie wie...:O :D:D:D Zapewne nie podarujesz sobie i tyle wyjdzie z "wzajemnego ignorowania" :D:D - dam ci chwilę na zebranie myśli... :D:D-dzisiaj masz wolne, wpadne kiedy indziej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ludziska nnx d
nie chce mi sie czytac wszystkiego , jak sie skonczyla sprawa z tym kolesiem co dostal laske na randce? sa razem czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×