Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalka2384

Czy objawy drugiej ciąży są identyczne jak w pierwszej????

Polecane posty

Dziewczyny mam problem a raczej zmartwienie. Przy pierwszej ciąży moimi objawami byly straszliwie wrazliwe piersi, niestety poroniłam. Teraz istnieje możliwość że znowu jestem w ciąży, okropnie boli mnie krzyż i plecy, jestem taka zmulona \"od środka\" - nie wiem jak to opisać, ale mniejsza z tym. Zastanawiam się teraz czy to mozliwe że w drugiej ciąży objawy mogą być inne jak przy pierwszej czy po prostu coś ze mną nie tak :( bardzo proszę o Wasze wypowiedzi na ten temat z góry dzękuję i pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że to możliwe.... część z nas pewnie powie że miała za każdym razem tak samo a część że było inaczej... każda kolejna ciąża to inny czas, inne dziecko i mogą też być inne objawy... ja osobieście teraz drugą ciążę przechodzę całkiem inaczej niż pierwszą.. niestety gorzej.. no ale cóż minęło ponad 3 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andora
To zależy, jak twój organizm reaguje, w jakiej teraz jesteś kondycji, jak wygląda gospodarka hormonalna. Możesz mieć takie same objawy w drugiej ciąży, albo całkiem odmienne. Ja w pierwszej ciąży super się czułam, nie miałam mdłości, nie drażnił mnie dym papierosowy a na przykład ostre perfumy, mogłam wszystko jeść. W drugiej ciąży miałam straszne mdłości, wstręt do mięsa, przeganiałam wszystkich palaczy, bo robiło mi się niedobrze, odpychało mnie od kawy, którą normalnie lubię i piję. W każdej ciąży zestaw objawów może być różny, więc się nie stresuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podzielcie sie jeszcze swoimi spostrzezeniami co do objawów pierwszej i drugiej ciąży. Czy byly takie same???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszej ciąży moim jedynym objawem na początku był brak miesiączki- i tyle. Żadnych nudności, senności, pobolewania... Cała ciąża przebiegała praktycznie bezobjawowo- oprócz rosnącego brzuszka rzecz jasna:) Teraz jestem w drugiej ciąży i chociaż nie mogę powiedzieć, że było strasznie na początku to jednak dostałam wszystko to, co mnie ominęło przy pierwszej- nudności, wymioty, ból podbrzusza, senność itd. Na to nie ma reguły niestety- jedna kobieta może przechodzić 10 ciąż z czego każdą trochę inaczej:) Jeszcze dodam, że w pierwszej ciąży mojego brzuszka prawie nie było do 6 miesiąca, a teraz rósł stopniowo i już w 3 miesiącu był widoczny. Porównując pierwsza ciąża była przyjemniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JqqbuiiI220qqtg6ppppppo90lly1u2u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×