Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

777-X

W Londynie 19-letnia Polka została zabita przez irackiego Kurda.

Polecane posty

Iracki Kurd Abobakir Jabari brutalnie zabił w Leeds 19-letnią Polkę Lidię M., ponieważ nie aprobował jej bliskiego związku z przyjacielem, Ajeenem Jabarem - podała lokalna popołudniówka \"Yorkshire Evening Post\" w relacji z procesu. Sąd koronny w Sheffield skazał mężczyznę na karę dożywotniego pozbawienia wolności z zaleceniem, iż musi odsiedzieć co najmniej 18 lat i 6 miesięcy. 39-letni Jabari, który przed sądem w Sheffield przyznał się do zabójstwa Polki 23 października 2007 r., mieszkał razem z 23- letnim Ajeenem, również Kurdem z Iraku. Nie akceptował bliskiego związku przyjaciela muzułmanina z katoliczką z Polski. Zabójstwa dokonał w wąskiej uliczce w centrum Leeds, dokąd zwabił ofiarę. Dusił kobietę sznurem, a następnie rozciął jej szyję i zadał jeszcze dwa ciosy nożem. Z Onet.pl Tak jak to jest gdy młoda polska siksa daje dupska irackiemu Kurdowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham polska muzke
no tal to jest :-0 one wszystkie tam jeżdżą żeby zasmakować ciapatego pytonga :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale tutaj
całkowicie zgadzam się z Florkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem właśnie w internecie ogłoszenie kolejnej polskiej 19-latki z Londynu: http://www.gumtree.com/london/26/29371126.html Jeżeli ktoś nie zna języka angielskiego, to przetłumaczę: "Jestem z Polski, mam 19 lat. Chcę spróbować seksu z bardzo dużym kutasem. Więc jeżeli masz takiego, po prostu daj mi znać i wyślij zdjęcie swojego kutasa w celu udowodnienia swojego rozmiaru." Ogłoszenie z działu "Okazjonalne Związki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale tutaj
Moja znajoma zakochała się jakieś 2 lata temu w Kurdzie i teraz nikt nic o niej nie wie bo on powoli ograniczał jej kontakty ze znajomymi i rodziną. I nie myślcie sobie, że jakaś puszczalska, bo wtedy była jeszcze dziewicą. Nie mam pojęcia dlaczego tak wiele Polek głupieje na widok śniadego faceta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następne: http://www.gumtree.com/london/51/30561951.html "Witam, jestem Polką, pracuję i mieszkam w Londynie. Pracuję każdego dnia przez 10 godzin i nie masz czasu na związek. Potrzebuję po prostu seksu. Szukam faceta który może uprawiać ze mną przypadkowy seks. Nie jestem prostytutką i nie chcę pieniędzy ani prezentów, chcę tylko wspaniałego seksu. Twój wiek nie ma znaczenie. Więc piszcie do mnie panowie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale tutaj
Florek przestań! Bo mi już wstyd się przyznawać, że jestem Polką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te dwa ogłoszenie to dwa jedyne ogłoszenia o takim charakterze jakie znalazłem. Jeżeli to odosobnione przypadki, to problemu nie ma. Gorzej jeżeli znaczny procent populacji Polek w Londynie wyznaje podobną filozofię. Mam nadzieję że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale tutaj
Ja nie mieszkam w Londynie ale w innej europejskiej stolicy. Niestety tutaj Polki cieszą się również złą opinią. Przykre ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
O widze ze idealista z marsa dawno po mordzie nie dostal...:) Uwazaj bo napewno wiele osob mialo by ta przyjemnosc w planach bo takie cioty jak ty to tylko anonimowo na necie sa odwazne, a rzeczywistosci to kupa pryszczatego sadla co to kobiete nago na necie widzialo. A zreszta ja jestem za likwidacja takich ciot jak ty, ewentualnie eksmisja daleko stad na bezludna wyspe bylo by dobrym rozwiazaniem. No i za wczasu trzeba by pomyslec co zrobic zeby takie cioty jak ty w ogole nie przychodzily na ten swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealista z Marsa dba o czystość rasową naszego narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
Niech ta ciota najpierw o swoja czystosc zadba bo cos tu powialo, i nie sa to perfumy....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
A ta ciota o tych szmatach to mowi o kolegach z podworka co to w rowek mu zagladaja? He he oj widac ze to lubi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
Te idealista a ty niech chial bys przez takiego wielkiego jastrzebia w odbycik wyczyszczony? Bo widze ze zal ci ewidetnie ze to nie ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jaką czystość Florek Wiesz ile przez ten kraj wojsk się przetoczyło \" no i dobrze. do wyboru sa i blondynki i brunetki. nie ma nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie. Opanujcie skołatane nerwy. Nie będzie likwidować ani Polek które uprawiają seks z obcokrajowcami (do czego w gruncie rzeczy mają formalne prawo), ani Idealisty który ich za to nie lubi. Każdy ma swoje życie i może zrobić z nim co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie będzie likwidować ani Polek które uprawiają seks z obcokrajowcami (do czego w gruncie rzeczy mają formalne prawo)" niech uwazaja z kim sie zadaja i tyle. Kurdowie sa mocno patriarchalni, zbrodnie honorowe sa u nich dopuszczalne. Polki niestety nieraz nie pomyślą mózgownicą najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem po prostu ludzi jest na Ziemi za dużo i brakuje im przestrzeni wokół siebie. Coraz trudniej się fizycznie odizolować, pobyć w samotności i zrelaksować się. Im większy tłok i temperatura powietrza, tym większe napięcia między ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
idealista dalej jedzie i dalej nie sa to perfumy.....a tak na marginesie to o co tobie chodzi? Przeciez i tak zadna kobieta nawet nie spojrzy na ciebie wiec nie masz sie czego obawiac ze przypadnie ci jakas po czarnym. Nie myslales kiedys zeby wyjechac daleko stad? Przemysl sobie moze taka ewentualnosc to wszyscy dobrze na tym wyjda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumię ciebie wysmiewczyni dlaczego tak zaciekle bronisz stanowiska Polek ktore powielają już i tak złą opinię jaka jest o Polkach w UK. a u każdego normalnie myslącego człowieka wzbudza oburzenie i niesmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko kolorowy też człowiek. nie widze powodów żeby sie z takim nie wiązać jak ktos się zakocha. a wspominany tu idealista nie dba o czystosć narodu, tylko chyba woli dążyć ku jego zagładzie - patrząc na to jak pisze w swoich postach o kobietach to chyba najchętniej by wszystkie eksterminował. ogólnie wstyd panowie. a podobno jestesmy cywilizowani, tolerancyjni, kulturalni, wykształceni... a tu słoma aż się sypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
A ja nie rozumiem tych obelg pod wzgledem kobiet. Co go to obchodzi co ktora robi. Niech znajdzie sobie "czysta" kobiete i spada na beke. Czemu nie napisze o sobie ze pewnie wkladak pospolitus z niego co to bzyknol by co kolwiek byle nogi rozlozylo:P Nie cierpie takich hipokrytow. Absolutnie nie jestem z atym zeby polki puszczaly sie z agranica czy to z czarnym czy to z bialym ale jego sposob myslenia absolutnie mi nie odpowiada. Ciota z niego i tyle. Coz jak woli chlopcow to niech powie i zal mu dupsko sciska bo pewnie tez by chcioal ale coz.....trzeba tam wyjechac a pewnie na bilet nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×