Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yyiyt

Szok. Moja GŁUPIA koleżanka.

Polecane posty

Gość yyiyt

Mam 18 lat i jestem dziewicą. Nigdy nawet mi przez myśl nie przeszło "o Boże, jestem 18 letnią dziewicą! Moje koleżanki już dawno odbyły swój pierwszy stosunek!". Po prostu: jestem dziewicą i tyle, nie rozmyślam nad tym, nie analizuję. Aż tu nagle rozmawiam z moją koleżanką, rok młodszą (ale wygląda na trochę starszą), która (wg swoich opowieści) miała 2 partnerów seksualnych, i ogólnie uprawiała anale, orale i inne takie. I mówi ona do mnie "No co ty!!! Jesteś dziewicą?!?!? MUSIMY COŚ Z TYM ZROBIĆ!". Ja na nią patrzę, jak na debila (bo tak się zachowała). I mówię do niej "Nie mam z tym żadnego problemu, przyjdzie czas i to się stanie". A ona "No co ty, hahaha". Może, co za kretynka. A nawet ją lubiłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co _w
związku z tym mamy Ci pogratulowac ? idz rob lekcje a jak dorosniesz wóc i opisz jak sie gzilas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
Zdanie w cudzysłowiu pisałam z ironią. Niektóre są nadal dziewicami, niektóre straciły je mająs 16, 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
Nie chcę żeby mi gratulować, chciałam jedynie zobrazować ludzką głupotę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba bylo odpowiedzic jej
dokladnie tak samo:"no co ty, hahaha", bo jej wypowiedz jest bardziej smieszna i gowniarska. A nastepnym razem nie zwierzaj sie kolezankom z twojego zycia intymnego. G.. je to obchodzi. I zycze lepszych kolezanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest zdrada
no i... o co ci chodzi ?? badz sobie dziewica nawet do 40 albo sprzedaj swoje dziewictwo na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co _w
prose pani prose pani ! a glupia E. powiedziala ze nie jest dziewicą i ze ja tez neipowinnam juz byc :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jak juz mowilam DO LEKCJI ! smarkulo i spadowa z formu dla dorosłych bo zachowujesz sie jak 3latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
Niesamowite, jak osoby takie jak ja są traktowane :) Tak, lepiej żebym dawała dupy na prawo i lewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
i co_w - ty chyba nie odrabiałaś lekcji, co widać po pisowni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
exzxzcxz - nie obchodzi mnie co kto myśli o dziewictwie w tym wieku :) Dla mnie to nie jest priorytet jak dla niektórych; i na pewno nie stracę dziewictwa tylko dlatego, że ktoś mówi że powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty przeżywasz jak mrówka okres :O jestem w Twoim wieku i obecnie jestem z trzecim partnerem seksualnym. jakoś żyje i nie podniecam sie tak jak ty. chyba do takich tematów trzeba jednak dorosnąć ... mowię tu o Tobie i Twojej koleżance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co _w
yyiyt Umieszczajcie tu zdjęcia ładnych wg biustów; takie, jakie lubicie (panowie) lub takie jakie chciałybyście mieć (panie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
A czym ja się podniecam? Nie wiem czy dokładnie przeczytałaś i czy wiesz, co chciałam przekazać tym postem. Ale to już nie moja sprawa ;) Tak, do niektórych spraw trzeba dorosnąć. Warto wcześniej nauczyć się czytać ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeghgnansernsjkd
To ja jej napisze skoro chce potwierdzenia: To dobrze, ze jestes dziewica skoro uwazasz ze na ciebie jeszcze nie czas, Nie rozmawiaj na tematy intymne z kolezankami - podrosniesz i sie nauczysz, ze sama sie na tym nieraz przejedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
Mogę rozmawiać z nimi na tematy intymne, bo mnie to w ogóle nie rusza (ich zdanie na ten temat). Ja wiem swoje i już :) Dla mnie ona może mieć już 3 dzieci i naprawdę mnie to nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
Z tego co wiem forum służy dyskusji. Tak więc dyskutujemy, a ze ty masz z tym jakiś problem to już nie moja wina ;) Pominę fakt, że przed chwilą "chwaliłaś" się trzema partnerami seksualnymi. SUPER, PODZIWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co _w
yyiyt literowki moze i strzelam ale lody facetom robie lepsze :P a w moim fachu to sie bardziej liczy :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestem szmatą. moje zycie potoczyło się tak jak potoczyło. moze trochę żałuje ale przecież nie będę z tego powodu płakać. Nigdy w życiu nie namawiałam nikogo do współzycia ani nie wysmiewałam się z kolezanek dziewic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz rozmawiac z nimi
na tematy intymne, ale musisz sie wtedy liczyc z komentarzami, ktore jednak, jak widac, cie ruszaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
Nie, nie ruszają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhh .. ale co ja mam napisać.. No to ona dziwna jest jakaś przecież 18 lat to i tak jeszcze mało żeby odrazu stracić cnote:classic_cool: Aha no chyba że jakieś dziwki albo pogwałcone dziewczyny to już inna bieda. Ale jak dają dupy już w wieku 16 lat to szmaty. Nie przejmuj się tym. Odpowiadaj na takie gadki szmatki że Cię to nie interesuje i żeby się nie podniecały to ją zgasi na dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yyiyt
ty swieta jakim prawem oceniasz inne dziewczyny ktore wczesniej zaczely wspolzyc? to ze z ciebie drewno to twoja sprawa ale nie masz zadnego prawa mowic zle o kims kto sam zdecydowal ze juz chce i to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze oszukujesz sama siebie. skoro z tak błahego powodu ( powtarzam BŁAHEGO) przychodzisz na forum i dzielisz sie z nami tą wesołą nowiną i jeszcze nazywasz koleżankę "głupią" ... ( co przypomina mi wiek przedszkolny kiedy to dzieci wyzywały sie właśnie tak "gUUUpi") wybacz ale najbardziej rozśmieszył mnie tekst "i ogólnie uprawiała anale, orale i inne takie" :D wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkn
kazdy kiedys bedzie mial swoj pierwszy raz po co sie tu spieszyc z tym ???? bo co inni juz robili a co to my musimi wsztko to co koledzy i kolezanki ???? oni skocza w gówno to my takze bo wszyscy to robia ???? ;) wedługm mnie mamy cale zycie przed soba i nie ma co gnac z tym a jezeli ktos sie wstydzi dziwictwa to ma chyba komplesky ,ja mam 23 lata i kiedys dostalem porpozycje od dziewczyny ale odmowilem bo nie chialem sie spieszyc i dobrze na tym wyszedlem bo okazala sie nie warta dalszej uwagi :) tak bym tylko stracil dziwiectwo na byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz rozmawiac z nimi
Jak nie ruszaja, to po co w tytule piszesz "Szok" Wg wikipedii: Szok - silna emocja, wstrząs psychiczny, wywołane jakimś gwałtownym przeżyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zaczęłam w wieku 16. również według mnie to za wcześnie, no ale cóż, stało się. z moim drugim partnerem byłam półtora roku, od początku brałam tabletki antykoncepcyjne. aktualnie jestem w związku juz prawie rok. tak wiec moi partnerzy nie byli przypadkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
no dobra powiem wam prawde szukam tu chetnego ktory by mnie rozdziewiczyl myslalam ze jak powiem jaka jestem niewinna to sie zlecą faceci gotowi lizac moją nienaruszoną jeszcze zadnym kutasem cipe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×