Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yyiyt

Szok. Moja GŁUPIA koleżanka.

Polecane posty

Gość yyiyt
do yyiyt ty swieta jakim prawem oceniasz inne dziewczyny ktore wczesniej zaczely wspolzyc? to ze z ciebie drewno to twoja sprawa ale nie masz zadnego prawa mowic zle o kims kto sam zdecydowal ze juz chce i to zrobi BRAWO, kolejna co czytać nie umie. W którym momencie ją oceniłam? Naprawdę nie interesuje mnie kiedy, gdzie i z kim się pieprzy. W poście, czego nie zauważyłaś, przedstawiłam jej beznadziejne zachowanie w stosunku do mnie. "Jesteś beznadziejna bo jesteś dziewicą". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
dlatego blagam was panowie niech mnie ktorys rozdziewiczy nie chce byc dluzej 0 wsrod moich kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jestes taka szpetna ze
zaden ciebie nie chce i dlatego jestes dziewica? Ja nie twierdze, ze ma sie pieprzyc z byle kim ale majac 18 lat i byc dziewica swiadczy o tym, ze albo szpetna, albo glupia, albo zezowata, albo garbata, albo nie normalna jestes i nie ma sie czym chwlic, bo to wcale o tobie dobrze nie swiadczy. Masz rzeczywiscie dziewczyno wielki problem ! A moze masz cos z glowa nie tak? bo zdrowy czlowiek nie pisze tak jak ty ! Nie zakldaj juz wiecej topikow o jednym i tym samym temacie ! Lepiej skontaktuj sie z psychologiem - on ci pomoze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkn
z głowa to napewno cos ma jezeli uwazasz ze z powodu bycia dziwica jest gorsza , radze zmienic twarzytswo z jakim sie zadajesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem
autorka tego topika to glupia malolata ktora nie dorosla do swojego wieku i ma z soba problemy. Zbieraj na operacje plastyczna to pomoze ci ze jakis wreszcie sie toba zainteresuje i przestaniesz byc dziewica, bo jak widac ubolewasz nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, kto jest głupszy: twoja koleżanka, czy ty zakłądając takie tematy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
ja jestem glupia teraz juz jestem tego pewna wybaczcie mi ze sie tu zalogowalam wracam do lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaleznie od tego
czy autorka wyraza sie zrecznie i precyzyjne, teksty jej kolezanki sa zdecydowanie glupie, przymitywne i niedelikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
jak mnie kochacie to niech mnie wreszcie ktos przerucha 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
Zaraz mnie zwyzywacie od zarozumiałych, ale jestem ładna. :) I ten kto napisał, że to dziwne być dziewicą w wieku 18 lat... No cóż, każdy ma inne wartości i zainteresowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×