Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

studentkawroc

-30kg to moj cel.....zapraszam

Polecane posty

.........####### MIŁEJ,RADOSNEJ .......##...........## NIEDZIELI!!! ......##............## .......##...........## ........##.........## .........####### ........########.....###### ........##............###.........## ......##♥...........###.........## .....##.........♥...##..........## ....♥##.............##.........## ...♥.♥#######...#........## ..............####......#### ______#######_____ ||QQQQQQQQQQQQQQ|| ||QQQQQQQQQQQQQQ|| ||QQQQQQQQQQQQQQ||QQQQQQ ||QQQQQQQQQQQQQQ||QQQQQQ ||QQQQQQQQQQQQQQ||.......QQQ ||QQQQQQQQQQQQQQ||.......QQQ |QQQQQQQQQQQQQQ||.......QQQ ||QQQQQQQQQQQQQQ||.....QQQ |QQQQQQQQQQQQQQ|||..QQQ ||QQQQQQQQQQQQQQ||QQQ ||QQQQQQQQQQQQQQ||QQ ||QQQQQQQQQQQQQQ||Q ||__________________|| ©© _______ ©© • ",) _______ • ",) (.,,.)~ _____ (.,,.)~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!!!!!! gdzie jestescie?????? Wiem,trace hipokryzja,bo sama dlugo nie zagladalam,ale bylam BAAAARDZO zajeta:( Jak Wasza dieta? U mnie ok,wszystko z rozwaga,bez glupot:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartusiak.roza
prosze o pomoc mam 40 kilogramów nadwagi i 26 lat moja waga zaczela sie powiekszac przy pierwszej ciaz gdy 4 lata temu szlam rodzic pierwsze dziecko córe to z 60 kg zrobilo sie 99kg o.k po porodzie 75kg wazylam 3 miesiace temuurodzilam syna i waze 110kg pomocy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×