Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość Izolda22
Pascal takie są realja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
toycia ale chciaz zapamietalas co sie dzialo przez moment.i nie byl to kolejny przesiedziany nudny sylwester;):) chociaz sie napilas porzadnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toycia
boję się zapytać co to było....;D Pascal...nas trzy a każda inna. Nie jesteś obiektywny skoro lubisz każdy typ urody. Nikt nie jest pod tych względem wszechstronny a ty bys sie skusił na wszystkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie sa realia?? ze nik,t was nie chce?? dupa tam,faceci sa wstydliwi...podeszla bys do kogos i pogadala kto Ci sie podoba na ulicy w barze czy np gdzies gdziekolwiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toycia
miedzy 21 a 4 rano nie było mnie wsrod zywych;D ja generalnie pije od swieta do swieta wiec głowke mam słabiutką....a ta flaszka i nas dwie...to sie nie mogło inaczej skończyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Facet wsypał i nie zkożystał... Jak mnie do domu przynieśli to po tygodniu lekaż mi kręgi nastawiał...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
pascal - ja bym nie podeszla bo jestem strasznie niesmiala ale zawsze uwazalam ze faceci sa bardziej otwarci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toycia
ja nei zaczepiam facetów to ja lubie byc zaczepiana. mam chwile by sie zastanowić czy mam ochote na kontynuacje czy nie....zazwyczaj nie mam bo to jakieś sieroty..... faceci z kręgu moich zainteresowań są poza moimi możliwościami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typ mam,ale idealu i tak nie znajde,no i kazda z was ma cos z moejgo typu,ja i tak zawsze patrze na wzrost:P heeh gdy mi nie odpowiada to albo ja mam pecha albo ona;d zalezy jak na to patrzec:P heh a na fotkach wzrostu nie widac,nie widac charakteru,wiec etap wstepny w sumie byscie przeszly:P heheheeh zarty:P historyjki z alkkoholem i dosypywaniem vczegos niezle;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
A ja bym podeszła...:0 Raz tak zrobiłam...I trzy lata go więziłam...:) Ale już mi przeszło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta podchodzi do faceta i juz go ma:P taka prawad:D i jak jest urocza to na bank zaden facet nie odmowi,nawetr zonaty:P hehe ja bym od razu poszedl albo jakbym ni emogl to bym odraobil w pozniejszymterminie:P z kobeitami jest chyba inaczej troche,kiedys to musze wyprobowac:);]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toycia
o co chodzi z tym wzrostem? Jaki jest dopuszczalny przez Ciebei przedział?;D Ja jestem średnia krajowa hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
pascal a jaki wzrost preferójesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
A jaka jest średnia krajowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Izolda czemu zakaldasz taki temat?? masz urode:) masz pewnosc siebie:) czego wiecej potrzeba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toycia
160-170 ja jestem po srodku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preferuje 175 i wzwyz;] najlepej 180:D a moze byc i wiecej:Dmysle ,ze 190 to takich jest w sumei malo:D ale tez bym sie skusil:D idealnie to chyab tak z 185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Pewności siebie niemam...Straciłam..i nie mam nikogo....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Pascal a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
jA MAM 159...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartujesz.czemu nie masz jzu pewnosci?? idziesz ulica usmiechasz sie i znow lapiesz pewnosc siebie:) kiedys tez bylem dupa:P ale ostatnio to sie zmienilo na moja korzysc,stalem sie bardzij smialy:) da sie to wmowic sobie;d jestem tego zywym jescze przykladem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toycia
to chyba musisz byc bardzo wysoki że msz takie upodobania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
mOŻE JA TEŻ KIEDYŚ ODZYSKAM TO CO STRACIŁA...:( Puki co jeszce walcze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
159??:D hehehe to bym Die nie zauwazyl w tlumie:P hehehe a ja czego ile mam ,wzrostu??D: 195 lub 196 zalezy:P ale tak 196 bedzie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Kiedyś koleś domnie startował miał 210cm...Masakra...:0 Chyba chciał leczyć kompleksy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dosc wysoko to trzeba przyznac:) po prostu lubie patrzyc na wysokie kobiety i juz:D maja zawsze u mnie pierszenstwoi;] dasz rade:() odzyskasz:) na waszcze sczescie dziewczyny wiecej jest niskich facetow i to ja mam problem,zeby sobie znalezac wysoka kobiete:P WY nie macie zadnego problemu,on jest moim zdaniemmsztuczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toycia
ja tam lubie wysokich facetów zawsze psotykałam sie z wysokimi ostatni miał 195cm ;D generalnie facet w moim miemaniu ponizej 180 to już maleństwo;D preferuje 185 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Za to ja Ciebie bym zauważyła...Małe do pieszczoty duże do roboty...Nie słyszałeś tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toycia
Izolda...na pewno liczył że mu zrobisz loda na stojąco HAHAHAHHAH zartowałam nie mogłam sie powstrzsymac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze ,ja bym nawet nie podszedl:P{ heeh nawt gdybys by;la Miss Swita:P po prostu wysoka musi byc:P to podstawa:P ale znajac zycie to bedzie niska i bez szalu:P hehe a ja chce wysoka i z tym czyms;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×