Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

a ile maja lat te kolezaki?? owiecej niz 20??:D zycze Ci zebys urosla jak najwiecej,ale na dlugosc,nie na szerokosc:P hehe pokaz fotki zaarz ocenimi czy jeste czy nie jestes nadeta :P wpadniesz do mnie:P to uwierze,inaczej to tylko czcze przechwalki:P eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 wiosen moi drodzy :D A zdjecia zaraz jakies wynajde :P Umm..kolezanki po dwudziestce?:) Tez mam takowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bridget nie ważny wiek ;) jak dla mnie ważna jest zawartość mózgownicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy sa wysokie i po 20:P hehe takich szukam:P a 16 to dosc malo:P moj brat ma 12 i 169 cm:P hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal to Twoj brat ma tyle wzrostu co ja miałam jak byłam w tym samym wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokazala sie reszta posta -.- 169 cm.. jaki ladny wzrost ^^ Mam kolezanke 21 lat i 173 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 i 4 fotka:p widac,ze jestes odpicowna:D ale ogolnie jak na tak mlody wiek to za 5 lat sie wyrobisz na ciekawa osobke;] 169:P pewnie,ze fajny wzrost,a nie wiem czy nie ma jzu wiecej moj brat,a i ertre dziewczynki w tym wieku szybciej dorastaja i sa z reguly wyzszeja wtedy jescze ni bylem najwyzszy w klasie... Bridget co to za kolezanka??:D daj na nia namiary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosów NIGDY nie farbowałam.. Mam czarne od urodzenia chociaż na słońcu wyglądają jak bardzo ciemny brąz.. a oczy mam.. zielone. Silikonu w biuście,kolagenu w ustach,ani odsysanego tłuszczu też nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpicowana? ^^ W jakim sensie? :P A kolezanka.. sprobuj napisac na anka.lodz@wp.pl i/lub raszka2@tlen.pl Jeśli podałam zle maile i/lub nic nimi nie wskórasz podam Ci dokladniejsze namiary... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne wlosy od taty i zielone oczy od taty.. :) a chcialam sie niedawno pofarbowac... ale nie cala ;D tam pod spodem. czyli od wewnatrz czyli od karku zrobic rozowe pasemko :) Ale jakos nie moge sie zebrac do tego.. i zrobic sobie grzywke tez mialam.! eheh^^ JA niedługo się zbieram kochani ;* Złoty a pokazesz sie tu? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Bridget nieźle odpicowana jestes :P ja w Twoim wieku to się malowałam na wielkie wyjścia :P poza tym jak dla mnie ta ostatnia fotka trochę w stylu Kryś.. ale nikt nie zaprzeczy, w tym tez ja ;) że jesteś b. ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm:P a ta dziewczyna ma kogos??:D i co mi mozeszo niej wioecej powiedziec??:D hehe Odpicowana:P a wiec wlosy chyba naprostowane,mrzeski,nie wiem czy jakis makijaz jest,nie znam sie ,ale moze jakis b malutki,choc ty w sumie nie potrzebujesz takiego...usta tez czyms mazniete;] bluzeczka raczej ni edo szkoly:P hehe piersi jakby powiekszone:P a;lboi to po prostu ni eTy tylko Twoaj starsza siostra:P przyznaj sie' na tych 2 fotkach wygladasz doprawdy b ładnie i do tego kilak lat do przodu,ale mamy takie czasy ,ze 15letnie dziewczynki wygladaja jak 20ki i wtedy latwo jets sie pomylic,dobry przyklad to Twoej 4 zdjecia ,na ktorych wygladasz na kazdym inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ertre chyba wiem o co Ci chodzi :D Ale 2 i 3 zdjecia to takie bardziej codzienne.. i ja maluje sie tez na wyjscia..a tak to raczej nie mam czasu.. bo rano zawsze sie spiesze i machne dwa razy i biegiem do szkoly do ktorej mam tendencje sie spozniac.. :P ertre a Ty przewineles(as) [wlasnie, :wyciaga reke: ,milo poznac :D] sie gdzies w topiku?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty:P nie popadajmy w samozachwyt:P dziewczyna jest Mloda i n arazie ładna,miejmy nadzieje,ze za 5 lat rownie bedzie tak ładna,ale czas zawsze robi swoje...Mnie tez sie podoba:P ale ma 15 latek niestety,choc wyglada na 2 fotach spokojnie na wiecej:)... Młoda tylko nie rob głupstw w zyciu,a powinna jeszcze swoimn kobiecym urokiem ni ejednego faceta omamic:D idz juz spac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jedynie zdjęcia na email mogę wysłać ;) jak chcesz to podaj ;) Złoty , a Ty cholero jedna, nastarszyłeś itd. i zamilknąłeś!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal kolezanka jest bardzo mila i wesola osobka ;) Jest sama :D powiedz czego chcialbys sie jeszcze dowiedziec :) Powiekszone piersi i bluzka nie do szkoly?:D Piersi naturalne (i to wcale nieduże!,tu po prostu tak wyszly). Bluzka..wiem ze nie do szkoly ;) Dalam wam zdjecia te ktore mam na nk bo tak wygpdniej :> 4 zdjecie krysiowe.tak. moglam go nie dawac tu wam :P . a 1 zdjecie..umm..po prostu wyszlam an nim starzej niz na innych.. :P pokazalabym jeszcze jakies ale nie chce absorbowac tego tematu soba :) A niestety nie mam siostry.. Ani nawet kuzynki w choc troche przyblizonym wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×