Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

z tego co zauwazyelm to mieszka w Lodzi?? Ty takze??:D hehe no ile ma dokaldnier lat i co robi?? nie bede przeciez od niej maila pisal:P tak od razu:P nawet jej nie znam:P ma NK?? czy cos?? jesli nie powiekszone piersi to cos z nimi zrobilas:P wypchalas wata??:P heeh szkoda,ze nie masz starszej siosytry tak 5 lat:P Zloty racja wyglkada spokojnie na 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odczepcie sie od mojego biustu :D jest naprawde niewielki tylko w tej bluzce jest gleboki dekolt :) email: bridgetj@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowie Ci zebys zapytal o cos konkretnego o nia :D Ma 21 lat,owszem mieszka w Lodzi.. JA nie :P Ja mieszkam dosc daleko od niej.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze Złoty wybaczam ;) ale czy mi coś poradzisz, czy mnie wkręcałeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisze do niej:p zobaczymy co mi odpisze:P mamnadzieje,ze co do niej to sie nie mylisz:D jesli tak to Ci nogi z tyłka powyrywam:D hehe zartuje oczywiscie, a ty ja skad znasz,moze to Twoja rodzina?? jak mi ni ebedzie chciala pokazac fotek to wtedy zapytam sie Ciebie o nk:P a co do piersi, to jesczez Ci urosna:D heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah dzieki za pocieszenie... :D No napisz napisz i daj znac przy okazji czy odpisala.. :) No..ja zmykam powolutku.. Bonne nuit kochani ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja mam z żywieniem zmienić? raczej zdrowo się odżywiam.. :( paaa Bridget :* kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli sie odezwie lub nie to dam znac:p zobaczymy jak zareaguje na cos takiego:D hehe racja Zloty sexem od niej bije na kilometr:P hehe ertre odzywiaj sie zdrowo ,bo ja zwlok w Holandii nie chce ogladac:D papa Mloda;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :P to będziesz reanimować ;) ja się odżywiam zdrowo.. raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płucka mam :P a tak w ogole to nam relacjonuj co i jak ;) Izoldzia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Mecz obejrzałem i wracam jeszcze na moent do Was :) No i kolejne ciacho mamy :D ERtre :::::::: Złoty ma rację , ja odkąd się zdrowo odżywiam to odrazu inaczej się czuję . Mi melisa i herbatka zielona chyba pomogły , no i pokrzywa. Jakis taki energiczny i rześki się zrobiłem , koncentracja lepsza i uśmiech na twarzy sam mi się pojawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
oooo Izolda , dobrze że się przyznałaś że masz :D Muszę Cię przypilnować abyś te worki zlikwidowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
oops :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Izolda 22 ::::::::::::: Słuchaj , sama napisałaś topik że jesteś sama. Ja chcę Ci tylko pomóc :( Jesteś ładna ale sama siebie psujesz. Pomińmy już te "wory" ale ja sobie nie wyobrażam tego aby taka młoda dziewczyna się nie uśmiechała. Uśmiech , ten najszczerszy i najprawdziwszy potrafi zdziałać cuda , przybliżyć do siebie drugiego człowieka. Czasem jeden uśmiech jest więcej warty niż 100 różnych komplementów. Możesz mieć to gdzieś co piszę ale gwarantuję Ci że jeżeli będziesz smutaskiem z podkrążonymi oczkami to zamiast stwarzać pozory ślicznej dziewczyny będziesz uchodziła za zmęczoną znudzoną życiem:( Zrobisz co zechcesz , twoja decyzja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda ładna dziewczynka a tak smutna :) Twardzielu widziałeś fotki Ertre ;) dokładnie zdrowe odżywianie jest bardzo ważne naturalny uśmiech świadczy o coraz lepszym zdrowiu zielona koniecznie słodź :) będzie teraz tylko lepiej :) Nasi grali o czapkę gruszek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
A jeżeli chodzi o mnie to nie mam pierdolca na żadnym punkcie :( KOmpleksów także nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mily ja naprawde staram sie zdrowo zyc i odzywiac, warzywka bialka w normie, ostatnio w ogole bez jakis slodkosci, ziolka pije, ale jak widac cos ze mna nie tak :/ a Wy widze już tutaj się nk powymianialiscie, ładnie to tak beze mnie? :P Izoldziu ładne te nowe na mixerze:) a się zapytam , paznokcie Twoje ?:) bo kiedyś sama takie długie zapuszczałam,ale ostatnio obcięłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×