Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

moje miasto jest zbiorowiskiem niższych osobników :( okazy po 185 są naprawde małospotykanie, a co dopiero 190 :( z moją przyjaciółą obydwie mamy problem :P bo ona tez wysoka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kolezanka il;e ma lat?? masz lipe ze nie mozesz nikogo znalezc,ktos cie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokrzywa jest zdrowa ale ta młoda majowa jakoś tak... http://www.dlapacjenta.pl/sklep/product_info.php?cPath=&products_id=763 tak to wyglada zamiast gotować 5 min to np. włóż szyszki do termosu zakręć i po 10 min pij na litr to tak daj z pięć łyżek nawet 6 lub do szklanego dzbanka i przykrej talerzem na 10, 15 min. pic ciepły..... powoli nie duszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle co ja :P pisalam ,ze niestety nie znam starszych wysokich :P a taaak byleby mnie ktoś znalazł do lutego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde:PO dwie wysokie:P i po tyle lat:P jaki pech:P hehehe no pamietaj o mie jak poznasz starsza jakas:P i wolna ktos Cie znajdzie wychylasz sie ztlumu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam nadzieje, że jutro się wyśpie :) tylko nie mogę zapomnieć kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal widzisz pecha masz :P za dużo wybrzydzania :P a oczywiście , że będę pamiętać ;) ale tak w ogole mi się skojarzyło , mam wysokiego brata i on też woli niższe i to tak po 160-170(to już gooora ;) ) ja nie wiem , ja chyba jestem skazana na jakiegoś niższego lub mojego wzrostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze troche wybrzydzam:P{ ale ja wole zdecydowanie wyzsze i nic na to ni eporadze;D;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
dzięki Złoty , jak będziesz miał czas , to nie jest sprawa życia i śmierci , prawda :D hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty a wiesz może co może pomóc na ból nerek? :( nic mi nie jest ,ale mnie bolą same z siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
:) oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
ertre , a w jakich bluzkach chodzisz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długich za pupę :P nienawidzę jak cokolwiek mnie przewiewa i kurtki też nosze takie do kolan, najkrótsze bluzki jakie nosze to takie hm do bioder, żeby zachodziły na spodnie ;) więc to nie problem przewiania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty nie pisałam.. a mam pare białych plamek , dopiero to spostrzegłam, a nogi i ręcy cały czas mam zimne :( nawet endokrynolog mi nie pomógł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Ja też kiedyś miałem białe plamki na paznokciach ale teraz już nie. Za to jakieś mi się te paznokcie kanciaste porobiły. Takie podłużne jakby koleiny mam wzdłuż palców :( Praktycznie nie widać ale kiedyś gdzieś czytałem że to może mieć związek z włosami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to kiepsko? proszę mnie nie straszyć :P a mam rano , często.. a co do tego to zimno jest mi przeważnie.. teraz siedzę w 2 grubych swetrach i zamarzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ertre:P jestes zagrozona:P uwazajce na nia:P heh kurde az sam sie zmartwilem co z ztoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie no mam nadzieje, że żartuje :P Złoty to mów co mi jest , a nie 2 razy, że kiepsko ze mną :P nunu ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam , ogólnie jestem blondynką więc mam włosy w normie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :P ale ja się farbuję na brąz ;) a mam szare cienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×