Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Złoty jestes jakism lekarzem?? czy kim?? pytam z ciekawosci,bo kazdmu kiedys przyda sie pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdołam jednego wieczora przeczytać 49 stron.. Może mi ktoś streści temacik i powie o czym teraz rozmawiamy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiamy o tym co jest w temacie:P czyli ladnych(podobno tak mowia:P) ,ktore to obecnie nie maja faceta.. a teraz to rozmowa zeszla na jakies choroby;] i na poszukiwanie moje wysokich kobiet:P to tyle:P a i fotki tez byly po drodze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal nie pyskuj :P bo widziales nasze zdjęcia i mówiłeś, że ładne jesteśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ertre to już wszytko jasne Muszelko 🌻 ;) Jest źle :) temperatura całego ciała wynosi ok. 36 stopni no pusi 2 stopni niżej ;) i jajeczek :) ręce i nogi tez powinny być ciepłe mieć te 36 stopni :) jesli są zimne to źle dzieje się w organizmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty ,ale jak to zwalczyć? da się jakoś na własną rękę? bo lekarze mi nie pomagają.. ale np. pęcherz mnie nie boli ,ani nie mam jakiś kłopotów , tylko nerki mnie tak bolą ,że się np.skrzywić nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze Zloty:D a mozna wiedziec gdzie posiadles taka wiedze?? ksiazki?? czy doswiadczenie?? pewni jedno i drugie;] ertre:P te fotki to poewnie fotomontaz:D hehe zartuje,ale wez sie za siebie jak kolega mowi ,ze jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci dam fotomontaż :P zobaczysz jak we 3 się zaweźmiemy i przyjedziemy to padniesz ;) z zachwytu , zaznaczę ;) a wezmę się za siebię , tylko proszę o radę jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge sie doczekac n a was przyjazd ,ale jakos w to uwierzyc nie moge:P hehe na twoj widok n apewno ;d jestes wysoka w koncu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ertre jak masz bieliznę ;) Kochanie ale lekarze Ciebie nie wyleczą co mogą zrobić to przepisać jakąś chemie ( tabletki) a jak źle będzie to operacja coś wyciąć itp.... I szukasz Pana na studniówkę? Pascal Rożnie z tą wiedzą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw musimy się zebrać w sobie ;) a właśnie gdzie Wild się podziewa? :( Złotyyyy gdzie jesteś?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to ja w sumie mam podobnie... ;) Tylko ze nie ciagle sama ;> W sumie teraz sama z wyboru.. :) U was tez tak wieje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu roznie z wiedza?? na dosw sie opierasz czy jak?? no zbierzcie sie razem i wpadnijcie do mnie... Bridget ale sama i dziewczyny tez tutaj mialy chybg ajaksi chlopakow;] u mnie zimno,ale nie wieje az tak bardzo... ps jak jeste swysoka to mozesz si ewprosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką mam? :P bawełnianą :P a wiem , już raz kazali mi brać jakąś chemię, ale się wymigałam od tego.. bo miało dość duże skutki uboczne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie,ze tak:P ale musisz byc wysoka kobieta:P hhe ertre zbiez kolezanki,a lozka da sie zalatwic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra:P jak ni eurosniesz to wtedy Cie wygonimy:P Mloda Damo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bridget :) jasne, ze tak :) !! wszyscy nowi mile widziani :) a Pascal będziesz tam miał zlot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlot:P zeby to nie wygladalo na same zwolnienie ze zlotu:P Bridget J masz wysokie kolezanki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli znachor z Ciebie taki troche... a konczyles studia w tym kierunku?? moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi jupi :D Mam wysokie kolezanki :D kilka wyzszych ode mnie ;> A ja chcialabym co najmniej 170 :D ale nie wiem czy to wyjdzie bo moja mam ma tylko 164.. Mam ambicje na modelke jesli urosne te 3 cm i nie zbrzydne :D Nie to zebym byla nieskromna ale po prostu mi sie to podoba i chcialabym sprobowac ;> Sadzicie ze jestem nadeta? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pusie mi raczej nie zimno :P, hmm prędzej mi pupa i brzuch zmraznie , chociaz sie ciepło poubieram :( jak to depresje?!!!!!???!!! oj Pascal :P jakie zwolnienie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×