Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Iwaa ja mam Twoej fotki??:D czy nie? ps jest jakas kobieta chetna na pisanie albo pogadanie na Skypie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal nie masz :p Zreszta jak chcesz by Ci monitor jeszcze szedł to lepiej o nia nie pros:D:D:D Vittorio Bimbetti :)🖐️ Noooo jasne, ze tak 🖐️ Jak tylko dostaniesz w swe rece cokolwiek z Wall-ego wrzuc mi na top:classic_cool:🖐️ Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa🖐️ Ja dopiero teraz wpadlem na kafe. Zasiedzialem sie w lazience. Nie ma to jak goraca kapiel po pracy:) Moglbym calymi godzinami moczyc sie w wannie:D Ale znow nie zabawie dlugo💤 Ja tez cie nie widzialem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ciebie również i co w zwiazku z tym? :o:) Spoko ja też nie bo już mnie cos spanie łapie💤 Taaaa i jeszcze z duża iloscia piany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak co?:o Bardzo bym prosił:classic_cool: Zawsze siostrze podbieram plyny do kapieli ma takie fajne ktore sie bardzo pienia:D Strasznie ten tydzien sie dluzy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczam, ze bedziesz miał koszmary:D :o O ty złodzieju:D Masz 🖐️)) po łapach:D Ogladne chyba jeszcze sobie jakis film i do spania😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes uparta :o Odpisz mi jeszcze na tego maila! Spoko ja lubie horrory:D A jaki film bedziesz ogladac? Ostatnio ogladalem fajny film< moze ogladalas? 4 znajomych jada gdzies tam nie pamietam gdzie i po drodze jedna laska zaczyna sie klocic z gosciem! wyrzuca klucze gdzies na trawe i wtedy zjawiaja sie goscie!lapia ich i daja do lasu tam poluja potem na nich jak na zwierzyne:o makabra jak dla mnie:o podam ci tytul jak sobie wspomne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o który Ci chodzi:) Oglądałam go. Dobry jest. Tylko ta blondyna wychodzi z tego cało. Tzn.chyba bo na kancu wsiada do auta tej baby a ona trzymała z tymi starymi:o Ale lubie jak fimy sie tak kancza! Pusciłam sobie Klątwe 2 jest najlepsza według mnie! I spac mi sie nawet odechciało:o :) Ok! Odpisze ale jutro :o Poczta mi choojowo chodzi:o😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klatwe:o:o:o Nie,nie nigdy bym jej w nocy nie ogladal:oAle zgodze sie 2 najlepsza tamte sa cienkie:o Dobra to jutro odpisz tak tylko pytam. :) Iwka lece juz rano napewno sie spotkamy chyba ze cie klatwa dopadnie:o:D PAPa🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorrryyy
ponioslo mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO tylko kwestia czasu:classic_cool: Czuje i wiem, ze zalezy jej. Widze to:) Piszemy ze soba teraz codziennie. Dzwonimy:D Szczescie w srodku mnie az rozrywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tak nie dawno bylem taki samotny:(😭 Stary piernik po 40 kto przygarnie takiego:( :D Moze gdyby nie dobre rady pomawiacza kolejna dala by mi kosza:D:D A czemu Izoldy nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz stary a tys sie chcial juz pod glebe pakowac:D a Izoldy to ja sam nie wiem czemu nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×