Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Masz racje to dopiero pierwsza randka! Nie jaraj sie tak:classic_cool:🖐️ Po paru spotkaniach bedziesz dopiero wiedział czy to ta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!🖐️)) No, sie doczekałam wkancu:classic_cool:🖐️ Czułam, ze sobie poradzisz:) Teraz to Ci mozna zyczyc juz tylko jak najlepiej🌻 I na nastepny raz nie trzymaj nas w takim napieciu:D Chyba bardziej od Ciebie bylismy wszyscy podenerwowani:D:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Iwonko🌻 Przysiegam na kafe, ze to był ostatni raz:D Pozostało mi jeszcze przeprosic kolezanke ktora mnie za moimi plecami z nia umowila:o Bylem na nia troche zly i dalem jej to odczuc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Iwaaa.... tylko my pozostalismy Taaa nieudacznicy życiowi :classic_cool:🖐️ Staruszku koniecznie musisz to zrobic:) Kup🌻 i podziekuj za to co dla ciebie zrobiła bo być może to własnie ta kobieta stanie sie wybranka twojego zycia😍:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Iwaaa.... to moze my na jaka randke sie wybierzemy:classic_cool:🖐️ Dwaj nieudacznicy :D Powinnismy sie zgrac:D:D Masz prawko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupie jej ładna rozyczke i podziekuje:) Uciekam 🖐️Chcialem wam zdac tylko relacje z wczorajszego dnia:):):):) Do nastepnego🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Iwaaa.... to moze my na jaka randke sie wybierzemy Dwaj nieudacznicy Powinnismy sie zgrac Masz prawko? JA nie umiem przezutek w rowerze zmieniac a ty sie mnie pytasz o prawko:classic_cool:🖐️ Starszy facet🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komp mi siadł:o Musze mu chyba dac trochhe odpoczac:D:D Moglem sie domyslić:D🖐️ Zglodnialem cos:( Pojde cos wrzucic na zoładek i wróce pozniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupicha z jajami
kafeteria to moj dom.bez niej bylbym bezdomny:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar wyjsc na spacer z kundlem. Taka ladna i sloneczna pogoda dzis:) Jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też słonecznie:) Ale rano myslałam, że zamienie sie w sopel lodu wracajac z roboty:o A w robocie luzik🖐️ Stary powiedział, ze od kwietnia ruszamy. Już od kwietnia robimy każdy piatek:D Mam nadzieje, ze to nie tylko puste słowa:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem:o Nam tez zamiast powiedziec wprost jak stoimy to owijali w bawelne:o Rzucili mnie teraz na inny dzial:o Chooj mnie szczela. Robie z takim dupkiem za ktorego wszystko odpierdalam!!!!!!!!! Nie wspomne, ze ma wieksza stawke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to nie ciekawie:o To czemu pozwalasz sobie? :o Nie potrafisz powiedziec bucowi prosto w oczy jak jest?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zeszz w morde
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×