Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość Olivcia
ja co prawda jestem paskudna,aleeeee chcialabym sie podzielic z wami pewnymi spostrzezeniami. Wiadomo,ze faceci to leca tylko na wyglad, im ladniejsza tym ma wieksze powodzenie. To jest regula, jakkolwiek bardziej sie w to zaglebiajac pojawiaja sie rozne sprzecznosci i tak np. Moja kolezanka ze studiow sliczna dziewczyna, wysoka, szczupla, ladna buzka-oczka , usmiech, dlugo by mozna wymieniac-fajna dziewczyna, moze nieco spokojna,ale mila i wiecie co dziwne??? Nie miala w ogole powodzenia, normalnie szok. No wiadomo jak sie ladnie ubrala ( np. jakas mini) to faceci sie za niag ogladali,ale zeby sie w niej zakochiwali to inna juz kwestia. Inny przyklad mojej najlepszej przyjaciolki ( urody to kazda zwykla laska moze jej pozadroscic, na dodatek jest jeszcze z bogatego domu, po prostu niezla fuksiara; niestety w sprawach sercowych u niej kiepsko, pomimo tego,ze jest naprawde sliczna, to nie moze sobie znalezc nikogo na stale, a co dziwne byla kiedys z facetem w 2 letnim zwiazku, wszyscy zadsroscili temu kolesiowi, a wiecie co on zrobil zostawil ja. Ona miala taka depresje chodzila po psychologach, jesc nie mogla. Nie moglam w to uwierzyc, ona sliczna a on ja zostawil, na dodatek on jest paskudny , spasiony, ma urode swinska i zostawil taka fajna i mila laske...... Dziwni sa faceci naprawde.... A teraz na temat odwortnych sytuacji. Moja sasiadka znow jest naprawde brzydka ( rysy niezbyt, nos krzywy) a chlopaki za nia szaleja nawet ja niekiedy na ulicy zagaduja,wolaja o numer telefonu itp. Jak sie pojawi ona w pubie z kolezankami ( i to ladnymi) to do niej przede wszsytkim startuja. Inny przyklad.....na mojej przyjaciolki slubie, swiadek byl ze swoja dziewczyna ( ktora do ladnych nie nalezy) a taki w niej zakochany, ze az sie wierzyc nie chce ( a naprawde z niego ladny facet). Naprawde nie rozumiem facetow. Aha jeszcze jedno , zeby nie bylo ze kogos tam obrazam, musialam powiedziec na temat wygladu,co nie niektorych , zeby bardziej zoobrazowac te przyklady. pozdrawiam wszystkie babeczki i zycze wiele milosci:) - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - -- Uroda jest najwiekszym darem jaki mozna dostac od losu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina z daleka
ja tez tego nie rozumiem? moja kolezanka jest taka ladna a nie ma chlopaka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Iwaaa.... czesc🖐️ Karolina oprocz twarzy to trzeba miec tez cos w glowce! Ja wole brzydka dziewczyne ale madra niz ladna a pusta! na co mi taka?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Przejrzalam pare stronek tego forum.Zalozyla go Izolda co nie? Mam do niej pytanko,czy by nie mogla zdradzic sekretu jak poznala swojego ukochanego? Z tego co na poczatku mowila ( widzilam tez jej zdjatka, sliczna jest) nie mogla poznac fajnego faceta, a potem jej sie jakos poszczescilo. Izoldo zdradzisz co nieco? Gdzie to mozna spotkac kogos fajnego, bo masakra???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanca..:) To mój ukochany...:0)sama nie wiem jak to się stało..Ale teraz świata po za nim nie widzę...A poznałam go w pracy...:) Znowu sprawił ze uwierzyłam w siebie i pozbyłam się kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Money money orgazmoney
Olivcia ja co prawda jestem paskudna,aleeeee chcialabym sie podzielic z wami pewnymi spostrzezeniami. Wiadomo,ze faceci to leca tylko na wyglad, Najwyraźniej sama sobie przeczysz. Widać faceci nie leca jedynie na wygląd. a jeśli chodzi o wygląd to jest to pojęcie zalezne od tego kto ocenia. To, ze ty uwazasz te kolezanki za laski, nie znaczy, ze faceci musza. Na kazda dupe w mini facet poleci, ale to nie znaczy, ze mu sie podoba i chcialby z nią chodzić. jest to kwestia wielu szczegułów anatomicznych jakie rejestruje nasza podświadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aallleee ej
przeciesz jest 8 rano:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Money money orgazmoney
Iwaaa :) 🖐️ Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aallleee ej
to juz inna sprawa:o dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda🖐️ )) Ja też nie chodze:D Mam jadna na krzyż i raz na ruski rok ja założe:D Wolę spodnie. Może dlatego, ze miałam byc chłopcem:classic_cool::) Tyle godzin spałam a nadal jestem senna:o 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivcia
do Money money orgazmoney: Akurat jestes w bledzie dziewczyny tez sa wzrokowcami. Sam bys sie w niej zabujal. Trudno,zeby dziewczyna o twarzy laleczki Barbie nie byla sliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda 🌻Iwka łowiecko 🌻:) Powaznie mialas byc facetem:D I dobrze sie stało,ze nie jestes:) Jak mineła nocka? Ze masz jeszcze sily by na kafe wejsc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivcia ja mam w robocie bardzo ladna laske. Ale jakoś nie lece na nia:o Nie mysle, ze chcialbym z nia byc:o to ze ktos jest ladny nie oznacza ze kazdy sie w niej ma zakochac:o pozdrawiam🖐️:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Ktosik* byłabym Łukaszkiem :classic_cool:🖐️ Nie mam ich ale nie mogłabym usnac gdybym nie napisała tu chociaż słowa:o:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Money
Olivcia do Money money orgazmoney: Akurat jestes w bledzie dziewczyny tez sa wzrokowcami. Sam bys sie w niej zabujal. Trudno,zeby dziewczyna o twarzy laleczki Barbie nie byla sliczna. ja jestem facetem, a ty kobietą. No ale pozjadałaś wszystkie rozumy i lepiej wiesz ode mnie co wolą faceci :O Moja przyjaciółka wygląda jak lalka barbie, a nie chcialbym z nią chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivcia
do Money money orgazmoney: Jakbys nie wiedzial, to mam sporo kumpli i wiem jakie typy lasek sie lubi. A ty tak nie cwaniakuj dobra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivcia na post odpowiada Ci dojrzały facet wiec nie rozumiem dlaczego nadal upierasz sie przy swoim:o Przeciesz jest mezczyzna i chyba lepiej wie :o :) Starszy facet rownież sie z toba nie zgodził. A to, ze twoi koledzy leca tylko na "modelki" nie oznacza, ze kazdy na nie leci i chce z nimi byc!:o Pozdrawiam🌻:) No, ales ty cholernie uparta i nie da Ci sie przetłumaczyć:classic_cool:🖐️:D Dobranoc💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja popieram...Faceci w brew pozorom coraz częściej się patrzą na to co kobieta ma w głowie...:) W końcu to zawsze potencjalna kandydatka na żonę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×