Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

No mozesz pokazac ta fotke:P albo slija na maila czy cos:P albo podaj maila:P nie wiem jak to zropbimy IWaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem ktora to.Ona jest taka mloda:) Zawsze bylem ciekaw jak wyglada:) A co? Zawsze dostaje to co chce:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazał mi sie dzis ten kwiatuszek:) Po buzce odrazu mozna wyczytac jaka to dobra, miła i sympatyczna dziewczyna🌻 Aż sie zdziwiłam bo wyglada jak dojrzała kobitka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobija mnie topic Miss kafeterii foty oczu i ust :o powklejaly zdjecia jakas z kapeluszem z warami do pszodu jak te z ,,,,, okropnie to wyglada.:o druga oczy zrobione chooj wie czym i jakie one piekne:o i te pozy:o takie to sztuczne wszystko! A magnolia wyglada napewno jak kwiatuszek🌻 skoro ty tak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze co mysle! nie musisz sie zgadzac ale dobijaja mnie te laski :o nie wszystkie ale wiekszosc... Skanczmy ten temat:o Starszy facet na kawie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary jest ale szybki:D Popatrz jak z dnia na dzien czlowieka szczescie znalazlo:) jak sie tu pojawil to w kazdym jego poscie bylo mozna wyczus smutek a teraz suszy zeba na okragło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kawie nie bylem:( Wtydzilem sie zadzwonic. Nie wiem czemu wczesniej jakos mialem odwage. balem sie chyba ze odmowi:o nie wiem?:o Ale dzis pogodna swietna. a ty znow zniej nie skorzystasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego jeszcze nie wiem? :o Dzis na zebraniu sie okaże:) Baby mi maja dac znac! Ale nie ukrywam chciałabym jeszcze ten jeden piatek wolny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×