Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

To kobieta na luzie:) widac bylo jak pod nosem ledwo sie opanowywala:D nawet jak rozmawialsmy na wazny temat to po jej minie widzialem ze ma ochote walnac smiechem:D lece bo mam zajecie male moze wpadne tu poznym wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona myśli że ja sobie ten badziewny dyplom nad łóżkiem powiesze..:-o a jak tam Iwciu u Cb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I opraw ładnie w ramke:) Tuż to pamiatka na całe życie:D A u mnie? Spox🖐️ Nie narzekam:) Jeszcze jutro do roboty i weekend:):):) Zaraz oddam swój głos:) Tylko niech mi sie ta strona wkancu otworzy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ramke :)napewno:)chciała by:) a ja już dzisiaj mam labę!!!!!!!!!!!!!!!!!! jutro nie muszę budzic się o 6!!!!! cieszę się że u Ciebie wszystko w porzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi net tak pomału chodzi, ze za nim jakakolwiek strona sie otworzy zdąze 10 razy sie wypróznic:o sliczna dziewczynka🌻 Codziennie bede oddawac swoj jakże cenny głos:classic_cool:🖐️ Ten tydzień to mi tak leciiiiiii:) Już mysle o postoju we wakacje:) Wiem, ze jeszcze troche czasu ale masz jakiegos plana na wakacje już?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam planów:( sama się nigdzie nie rusze, znajomych nie mam, rodzice raczej będą pracować więc lipa:( wcześniejsze wakacje były o wiele ciekawsze a Ty wybierasz się gdzieś daleko??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam:o Może gdzies z nasza paczka sie wybiore....:) A może razem wybijemy w świat:D Tylko ty i ja i transporter browarów:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy!:D muszę się przyznać że ja bardzo lubie piwo..:-o ale nie pije go często aby nie uchodzić za żula:p a Iwuś skąd ty jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze Ci na maila skąd:) A jakie najbardziej? Ja lubie Leszka:classic_cool: Wyżulimy sie na wczasach jak za wszystkie czasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecha? ja też! :D widzę że gusta mamy podobne!:D możemy się wyżulić, poopalać i co tylko nam do głowy przyjdzie, tylko obawiam się że to będzie na kafeterii...:-o tylko wiesz, nikt nie może o tym wiedzieć. ja jestem grzeczną dziewczyną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, spoko nikt sie nie dowie mały żulu:D Jeszcze nie spedziłam wakacji na kafe:D 🖐️ Zawsze musi być ten pierwszy raz:classic_cool: Ino przydałby sie jaki chop 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa a tak na serio to nie myśl że ja pijaczka jestem.. w życiu wypiłam 3 kieliszki wódki 1: u wujka na weselu, miałam 5 lat, kieliszek mi się pomylił z moją oranżadką i walnełam se kielonka... rzygałam jak nigdy do tąd:D 2 i 3: na osiemnastce, pisałam Ci, kazali mi! wiem, to wygląda okropnie..:-o a co do chłopów, to zawsze jakiegoś ratownika możesz poderwać, nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na mój wiek 3 to dużo.. myślę że nie popadniemy w głęboki alkocholizm:) a Ty Iwuś czemu nie masz chłopaka?? taka jesteś śliczna i mądra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwuś niestety rodzice zajęli tv.. może mi opowiesz kiedyś:) jak będziesz miała czas i ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to peszek:( Aaaaaa nie przesadzaj:D Jaka to ja nie jestem:D Nie lubie odpowiadac na takie pytania:):) Moze jestem do dupy i dlatego:o:D To, ze ty tak myslisz nie znaczy, ze inni też kwiatuszku🌻:D Zreszta nie rozpaczam nad tym:classic_cool: Każda zmora znajdzie swego potwora:D Mecz świetny:) Ale nie nawidze tego sedziego😠 Nie wybacze mu, ze podyktował naszym wrogom karnego co przez to uniemozliwiło nam wejscie ma MŚ:( I to w 90 minucie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś do dupy!! inni Cie nie znają! a sędzia to jest jakiś uprzedzony do naszych..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak każdy sędzia:D:o Za nie długo pojawi sie Izolda bedziesz miała okazje z nia poklikac i bliżej poznać to :classic_cool:laska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×