Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Wiesz co masz super poczucie humoru;) 🖐️ Potrafisz sprawić by człowiekowi odrazu poprawił sie humor;) A teraz sie napijmy ale tak by nie odlecieć:D:classic_cool: Dziekuje🌻👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybiore jak mi predkosc netu sie zwiekszy:D Mówie Ci ciagle mnie rozłącza a strony tak długo otwieraja😭 Nawet nie wiem co mi postawiłeś:(:(:(:(:( Po 10 minutach może zobacze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotluś
pewnie robi chmury ze smug kondensacyjnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Izolda22, mam pytanko, czy ja też mogłabym obejrzeć Twpje zdjęcia, ponieważ mam ten sam problem...moja poczta to karolcia0501@onet.eu proszę Cię bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia0700
Gdy bylam mala to mnie w betoniarce kolysali na lewych obrotach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Ktosik**
Moja mama nie jezdzi na rowerze bo jej dzyndzel w lancuch wchodzi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos ja zerwal:D:D Albo zarwał:D Dobranoc Iwa 🖐️ Nie mam juz sił by tu dluzej siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Czy moge prosic o lekcje z całowania:o:D Jest tu ktos o tej godzinie jeszcze:D:D Iwa kiedy bede wiedzial ze ona juz tego chce? czy wy kobiety dajecie nam jakies znaki? jak tak to jakie?jak je odczytac:(boje sie tego ze jak ja bede chcial pocalowac ona odchyli sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziadek, dziadek:o Przeciesz całowałeś sie chyba już kiedyś:)👄 Z pewnośćią wyczujesz ten moment. Za nim dojdzie do pocałunku, jest pauza i głebkie spojrzenie w oczy (o)(o) :) Z nich wyczytasz czy twoja laska jest gotowa na pocałunek👄:) W trakcie pocałunku mysl tylko o niej i o uczuciach jakimi ją darzysz😍 Ciesz sie chwilą i nie mysl o niczym innym... I nie patrz sie na partnera podczas pocałunku. Najwspanialsze pocałunki sa z zamknietymi oczami:) Wtedy skupiasz sie na tym co czujesz a nie na tym co widzisz (o)(o) :):):) Pozdrawiam 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×