Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Iwa Ty nieśpisz??? :D ja dopiero mam dosteepa do kompa....:D Ale normalnie lekcje dałaś...:) jestem w szoku...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda jestem starym zgredem ktory jest strasznie zacofany jezeli chodzi o takie sprawy:o pozdr🌻 Iwa :o Wiem, wiem brak słów na mnie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldo ja tu przegrywam życie od nie powiem której juz godziny:classic_cool:🖐️ A jutro wolne także luzik;) Czekałam też az wkancu Cie zastam:) Jesteś napewno bardzo zmeczona:( Praca, nauka, chłopak... Jak ty to godzisz wszystko ze sobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godze ale już mam dosyć...Wreszcie poszłam dzisiaj na solarium słońce dodatkowo dogrza ło i spiekłam się na raka....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak grzało jak w piecu! Ale wkancu, wkancu mamy wiosne:) Gdy widze za oknem tak piekną pogode odrazu lepiaj mi sie wstaje🌻 Ja nie chodze na solarke! A co ile tak chodzisz i na ile minut?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak dawno nie mialem baby:D I dlatego:D chce sie jak najlepiej przygotowac;) Izolda nie niszcz sobie tak ladnej buzi solarium:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę tak raz na trzy tygodnie na 10 minut...I tak zawsze raz na czas żeby nie być strasznie blada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary ale ty sie przygotowywujesz do niego już hoho i jeszcze ho:o Wcisnij na gaz i jedz z tym koksem bo Ci kobita predzej zwieje🖐️)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda twoje serduszko jest chyba bardzo głodne:) Fajne zdjecie;) I nie moge sie napatrzec na twe sliczne dlugieeee włochy;) Popatrz jak ten czas szybko leci już tyle miesiecy;) Nim sie obejrzysz juz minie wam roczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypraszam sobie😴 Izolda a ty uważaj na tamtą co Ci maila podała.... Nie wiadomo kto tak naprawde kryje sie pod tym nickiem:o:( Może to być jakis zbok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda:D Nie wyobrażam sobie Ciebie jako łobóza:D Buzka taka sympatyczna. Z postów twych można wyczytac twa delikatnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe...:) Bo w pracy to mówią żem ja diabeł wcielony...:) A fot nie wysyłam przecież są....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda🌻 a ty skad jestes? Daleko zamieszkujecie od siebie? Ide spac juz dawno to powinienem zrobic:) Iwa dzieki za odpis🖐️🌻 I papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też spylam słodziaki...:) Jutro mam wolne to też się odezwę...:* Buziolki słoneczka... Iwa spać...:* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W realu nie jestem taka zła ale trzeba się do mnie prxyzwyczaić bom nieobliczalna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×