Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

To ty tak uważasz! Jesteś młoda zdolną dziewczyna która nie wierzy w siebie i swoje możliwosci :( Już dość użalania sie 🖐️🌻 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku jutro ide na wesele :) A tak mi sie nie chce:o Nie przepadam za takimi uroczystościami :( Zaraz bede uciekać bo bede farbowac włosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie chemie i architekture:) lubie kolor zielony, lubie chodzić w sukienkach, w butach na wysokim obcasie:)lubie bawić się z Karmelcią, lubie pisać tutaj z Wami:) interesuje się bieżącymi wydarzeniami, religią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie ide ale zaraz ;) Wysle Ci zdjecie z wesela;) Zobaczysz jaka mialam kreacje;) Nie ide sama;) Bede miała pod pachą dobrego kolege;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz że jestem młoda dziewczynka?? był przeciek??!!! a ja nie wychodze bo nie mam z kim i gdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa mi nie zdradziła ile masz lat nie boj sie ale sie domyslam. Bo gdyby tak nie bylo to bys zdradzila nam swoj wiek;) prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia tajemnicza jestes;) A u mnie z dnia na dzien coraz to lepiej. Odkad spotykam sie z pewna kobieta moje zycie nabrało barw:) Jestem szczesliwy. Pozdrawiam Cie kwiatku i uciekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×