Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Spoko juz nie dlugo koniec swiata:D zero zmartwien i problemów;) wytrzymaj jeszcze te 3 lata:D dobranoc iwka🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia dopiero teraz odczytałam twego @ :( Nie jestem nim :D Spokojnie🖐️ A ban IP? Blokują Ci dostep na kafe, nie możesz zabierac głosu:o Nie wiem na jak długo?:o Na szczescie wystarczy pogrzebac w pewnych opcjach:);) Jak jestes niegrzeczna:) Albo dostajesz bana na nicka:D Z czarnego zamienia sie na pomaranczowy:D Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Dzień dobry.......
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przed chwilą wróciłam ze szkoły.... była taka nuda... ale teraz relaks:) jutro i w piątek znowu ciężkie dni:( do końca kwietnia mam oddać projekt. jako temat wybralam architekture.poszukacie dla kwiatuszka jakichś materiałów na ten temat jak ładnie poprosi??:)🌻 plis.. np. informacje czym dokładnie zajmuje się architekt, jakie szkoły musi skończyć..ok?? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia🖐️ łak ladnie poprosisz to moze, moze, moze cos ci poszukam:D:D:D:D:D:D leniu:p co slychac? goraco dzis masz kubeł na glowe I_I>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHm...
Sory nie wiem czy dobrze trafilem :D prosze o rade bo chcialbym byc z pewna dziewczyna bo podoba mi sie jej chartakter itp itd i w ogole jest fajna lecz jest jedno ale ....Widze co sie z nia dzieje na imprezach i jak tylko alkohol zaczyna dzialac to puszczaja jej hamulce i lize sie z innymi facetami oczywiscie miedzy nimi nie dochodzi do stosunku .... Jest wtedy bardziej dostepna i chlopaki to wykorzystuja... Boje sie ze bedzie mi przyprawiala rogi i dlatego nie wiem co robic... poczekac na inna czy moze zaryzykowac ?????? Z gory dzieki za "rade":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Ktosik* Jestem bardzo pociągająca:o:o:o HmHm ....hmmm.......hm.... Jakbym była mezczyzna nie brałabym sie za taką panne! :o Ale to twój wybór.... magnolia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopie daj spokój z takimi pannami! wystarczy ze troche wypije i sam wiesz co sie dzieje, nie wierze ze bedzie ci wierna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj jest jeden Pan który by Ci dobrze doradził! Może jak tu wpadnie to, to zrobi;) Izolda zmeczona? :( magnolia ale ty chyba nie myslisz, ze ja to ....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś tak myślałam. ale Ci wierze:) pamiętasz jak pytałam Cie czy kogoś nie udajesz??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHm...
:D dzieki za rade tez mi sie wydaje ze nie mam sie co ludzic na wiernosc z jej strony skoro Ona odwala takie akcje :D no nic zostaje tylko bardzo bliska przyjazn:) albo cierpliwosc ... moze sie zmieni jeszcze z czasem... wtedy uderze do niej Ale dzieki za zainteresowanie:D PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiesiłam się na telefonie:) magnolia pamietam, pamietam:D🖐️ Zaczepie Cie kiedyś:classic_cool: Izolda :( I nie mów, ze jeszcze idziesz do pracy? Wziełaś sobie L4? HmHm do usług:classic_cool:🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×