Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

...Iwaaa.... jasne że nie wziełam L4 pamiętaj że co Cię nie zabije to Cię wzmocni....:) Ktosik wystawie na allegro...Puki nie wypłyneły może jeszcze ktoś kupi...:P Magnolia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jest tu kto??:D Ktosik Ty byś chciał wszystko wiedzieć...a Iwa nie udawała nikogo..:) a co do ślubu to chciałabym w lato:D poszukaj jakiejś ekskluzywnej restauracji np. w Grecji..:D nie dziw się.. ja kosztuje:D:p i nie zapomnij pomyśleć o świadkach:D Izolda bardo mi przykro z powodu Twego oczka:( to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa... ja wychodze za maż z rozsądku..😭 masz 2zł do świnki:)....i nie mów że mało... właśnie dla Ciebie zrezygnowałam z czegoś w sklepiku szkolnym...:-o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nikt? :( to za co my slub odprawimy😭 magnolia ja jestem tylko zwyklym chlopem ze wsi :(moge ci tylko zaoferowac slub nad stawami:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad stawami?? buty se w błocie uwale!:D jeżeli mam za Ciebie wyjść to niestety kredyt musisz wziąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągnikiem..nie... za mało efektowne.. ja bym wolała kombajnem:D!! to będzie dopiero show!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu żartuje..:) nie jestem materialistką..:) ale z rozrzutnikiem to świetny pomysł!!:D a świadkowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa ale Ci humor dopisuje..:-o każda czynność z ukochaną osobą jest fajna.. nawet i to rozrzucanie gnoju..:D a Ty kochana Iwo dorobisz sobie u nas na gospodarce..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra baby na dzis dosc pisania:d pojawie sie nie bawem;) Iwa a pamietasz jak chcialem to robic z Izolda😭 :D na szczescie znalazla sie ta ktora nie boi sie niczego:D papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge usnąc:o i dlaczego ktos usówa moje posty z topika:obrakuje mi tu jednego na tej stronie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem? Bo mi sie nie chce?? :o Buszuje po necie.... Przeczytałam nawet pudelka z mysla, ze jak to zrobie to może usne ale dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mow mi ze to czytasz:o to zwykle bajki:o jak mi zle.tak bym chcial miec teraz kogos tu przy sobie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi naprawde smutno:( Ilez mozna byc samemu. chce sie tulic.byc tulonym, kochanym i w ogóle:(😭chce kobiety😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra koniec tego cyrku:) Idziemy spać ;) Za nie długo wstaje nowy dzień... Miejmy nadzieje, ze lepszy;) Dobranoc:classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×