Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Iwa ja zaraz oszaleje:o Nie uwierze nigdy nikomu kto mi powie ze mozna byc szczesliwym singlem!tyle razy slysze,ze mi tak dobrze,jestesm szczesliwa-y itp.:p a dupa:p to najgorsza rzecz pod sloncem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usnelo mi sie:D:D:D:D:D W weekend wybieram sie na łowy moze upoluje jakies soczyste miesko:classic_cool: Ktosiu na poczatku zastanow sie jakie jest zrodlo twojej samotnosci? Ustalenie przyczyn bywa trudne gdy okaze sie ze sam nie w pelni sobie je uswiadamiasz. Pogadaj wiec ze swiom najblizszym kolega, przyjacielem. Na temat swego zachowania, stylu zycia. Ja już nie jestem w tak dobrej formie jak kiedyś:D Kiedy to do 4-5 sie tu siedziało:D Dobranoc🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ledwo patrze:Dczekalem tylko az odpiszesz:D Dobranoc👄 Masz racje w tym co napisalas:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz mialem isc:) mam takiego dola ze chyba skocze :o przydalyby mi sie jakies procenty teraz:o co jest z wami Iwa? dlaczego zawsze wybieracie takich dupkow:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tobie co sie znów dzieje? :o Alkohol to chyba kiepski pomysl na doła?:o Nie pomaga nam tak naprawde w niczym tylko pogrąża jeszcze bardziej nas i powieksza nasza depresje! Pozwoli Ci tylko na moment zapomniec o tym co Cie boli. Zjedz sobie tabliczke czekolady;) Znów dostałes kosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wpadla mi do oka laska!myslalem ze cos miedzy nami bedzie.ze cos sie juz zaczyna dziac:o a tu patrze idzie pod reke z takim gosciem ktorego nie znosze. to po co te nadzieje:o sms-y itd.😠jak mnie to wkurwia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem idealny w angielskim ale on pobija wszystkich:D Jakie masz plany na jutro? Bedziesz na kafe?dobry film leci na jedynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy bede? A jak bede to poznym wieczorem. Jutro prażone ze znajomymi ;) Wlasnie go ogladam:classic_cool: A ty co bedziesz porabiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na miasto z kumplami. dosc mam siedzenie w domu i i na kafeteri. w dzien w dzien:o nie szukam tu laski bo wiem ze i tak z tego nic nie wyjdze.lubie sobie od czasu do czasu poflirtowac tutaj:Dz roznymi kobietkami :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc pchly na noc
Nie! :) Ale jesli mialabym juz to zrobic:D To bylby to milytvardziel:D:) Nie ma juz brzdaca na kafe :( Ja tez tu miłosci nie szukam. Ale nie mam nic do tego, ze inni to robia. Nie widze w tym nic złego. To nawet fajne musi być:) Taki flircik przez net a potem spotkanie w realu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×