Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

można powiedzieć że nie przepadam..:-o za dużo zła wyrządzila mojej mamie.:( i mi też:( ale o tym nie na kafe.. może babcia też siedzi i przeczyta??:D niewiadomo;:D za to drugą uwielbiam:) pamiętaj że jak będziesz głodna to przychodź do mnie, zawsze coś wymyśle:) moja mama jest szefem kuchni więc troszkę podstaw mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziesz tylko chciała to mozesz mi napisac na maila ;) Ktosik to napewno nie ta pomaranczka. Jestem pewna;) Masz wielbiciela słonko ;) Ale tylko ja wiem jak wyglada nasz kwiatuszek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki:) uprzedzam że to muzyka klasyczna:) pisząc z Tobą jednocześnie piszę projekt. musi mi wyjść minimum 30 stron.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja muszę iść. jadę do babci tylko tej drugiej, fajniejszej:) jak coś to ja napewno będę potem, bo muszę przecież skończyć ten idiotyczny projekt:-o pa🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad jestes iwa pytalem sie
kiedys w temacie o mleku:D Ale mi nie odpisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wydrukowałam pare stron, piszę już najobszerniejszą część:) chciałam aby mój projekt był w tonacji zielonej, ale moja drukarka wydrukowała mi na RÓŻOWO.... NO I MAM PROJEKT W TONACJI RÓŻOWEJ..:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...:-o ale naszczęście to nie jest wściekły róż. już bardziej purpura..:-o a jak Ci Iwciu mija dzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie i miło :) Za nie długo bede kładła sie do łóżka bo rano do pracy... A już mi sie siedziec tu nie chce. Kafeteria znów pomału zaczyna mi sie nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudzić?? no co ty...:( jak Ci się nudzi to możesz iść, nie będę Cie zatrzymywać..:) ja nad projektem posiedzę jeszcze dłuuuugo..:( nie wyrobiłam się..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ciesze sie, ze juz dawno skanczyłam szkołe:D Co roku bym musiała chyba klase powtarzac:o:D Ale ty masz głowe do nauki dlatego myśle, ze tobie to nie zaszkodzi ;) Myśle nawet, ze kafe to niezła szkoła życia:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już miałam niejedną szkołe życia...:-o napisze Ci na maila co było dla mnie szokiem :-otylko nie będziesz się śmiała, ok? ale Ty uwielbiałaś w-f a ja go nienawidze! w nic nie umiem grać, w kosza to jeszcze, ale nożna i ręczna to męka! po każdej lekcji w-fu mam zły humor..:-o JUTRO BASEN:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiałam w-f :) Tak pragne znów zagrac w siatkówke:( Jezdzic na zawody.... Lubie być w ciagłym ruchu! Ale ostatnio pisałas, ze nie bylo tak najgorzej na basenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok napisz mi na maila
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzydził mi się, bo jak tydzień temu pływałam to pod prysznicami taka idiotka napluła aż się przwie zerzygała!!:-o ja nie mogłam na to patrzeć i też zrobiło mi się niedobrze...:-o nawet nie chce sobie tego przypominać..:-o mam nadziejeę że to sprzątnęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawody sportowe to chyba najgorsza rzecz w moim życiu!!!!!!!! jak sobie pomyśle że miałabym tam wystąpić to mam dreszcze..:-o napiszę Ci ale nie dzisiaj, kiedys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo zesz:o Za każdym razem teraz tam jadac bedziesz sobie przypominała ten widok:o Teraz już Cie sie nie dziwie, ze płatki Ci wiedna na sama mysl o basenie...... Jakie laski potrafia byc ochydne to sie w głowie nie miesci:o U mnie w pracy nie wiesz czy wchodzisz do ubikacji czy na jakies wysypisko :o Jeszcze chłopa z baba tam brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszesz kiedy bedziesz
chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mała dygresja-- ze szkoły jest specjalne przejście do sektora sportowego i tam jest też basen. on jest dla szkoły i dla innych ludzi.:) więc tę pluchę widzę codziennie i na serio chce mi się wymiotować jak na nią patrze..:( był taki temat: jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci i to wszystko co tam jest tyczy się do bab:-o one też są obleśne oczywiście nie mówię o wszystkich:) już mi lżej na sercu bo kończę projekt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam pare postów z tego topicu i już wiecej nigdy tam nie weszłam :o Ja bym magnolio kobietami ich nie nazwała:o Sa gorsze niż mezczyzni. Narzekaja na swoich a wystarczy przeczytac tematy takie jak \" do czego nigdy byscie sie nie przyznaly i ten o sikaniu:o Ciesze sie, ze juz dochodzisz do konca:) 🖐️ Ja powoli bede uciekac 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×