Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

tu nie chodzi o zaden proces w zyiu bym goscia nie podal,nie jestem taki a po drugie wlasnie nie przesadzajmy!nie spodobalo mi sie to co on wyprawia tutaj.rozwala topik tak bez powodu i atakuje:o wiem ze dogadam sie z nim w nerwach kazdemu odwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De sobie zartował a my to na serio wzielismy:o Tylko te zarty nie były takie fajne:o:o On ma takie poczucie humoro i już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to chodzi on mysli ze to jest smieszne a to nie bylo.ale on nada lswoje:ojemu wszystko wolno ale jak ktos cos napisze do niego to juz obraza i zaczyna sie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajcie sobie łapy🖐️ na zgode. Bo tak naprawde to nie macie o co sie kłócic. De ale z pewnymi hasełkami przegiołeś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa podaje mu🖐️reszta zalezy juz od niego.uspokoilem sie juz troche i rzeczywiscie glupio to wszystko wyszlo.zamiast na spokojnie to sie atakowalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwaaa ale spalinowa:D ide spac wpadne jutro i po jutrze i w niedziele i :D:D dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałem o 4.30 aby komp mógł zaskoczyć juz całkowita ruina.Żadnego donoszenia na śmietnik nie będzie ani tym bardziej w realu procesów.Te sprawy załatwimy między sobą KTOSIK,podyskutujemy ipodamy sobie grabule.Nie bądż taki pewny,że wszystkie wpisy na czerwono są moje.Tam gdzie dobry żart to tak.Zastanów się dobrze czy bym podcinał gałąż na ,której siedzę z wami.Puszczam obelgi w niepamięć,gdyż nie byłeś zorientowany w materiii.Nie wiem czy ten nowy komp będę miał w sobotę,może być tak że sklep z 48 godzinnym opóznieniem mi go wyśle.Więc to się może opóznić w czasie.Więc miarkuj słowa i jak dbasz o cześć niewieśćią naszej Iwyyy dbaj też o innych nieco starszych,gdyż ja cię nigdy nie obraziłem.Odpowiadam w tej części gdzie sa moje żarty inne ignoruje.nie wiem czy wyslę jak komp zagrzewał sięprawie 2 godziny.Na spokojnie i bez inwektyw pogadany jak będę miał nowy sprzęt. na ra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa z tym przycinaniem rogów to mów konkretnie ,że diabłu bo jak żona to przeczyta to oskarży mnie o tym,Że niby ona te rogi mi zrobiła.Więc mogę mieć jeszcze większe kłopoty niż mam teraz.Ona nie jest zbyt przychylna gdy tu piszę ,gdyż już przesadzam z tym kompem prawie cały dzień.Teraz znów cały tydzień kolej na nas chodzić do wnuczki takod 7.30 do16.00 będę przy wnuczce to już nie będzie tylu godzin tutaj spędzonych.No to bawcie się bo eks wstała i muszę to wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa z tym przycinaniem rogów to mów konkretnie ,że diabłu bo jak żona to przeczyta to oskarży mnie o tym,Że niby ona te rogi mi zrobiła.Więc mogę mieć jeszcze większe kłopoty niż mam teraz.Ona nie jest zbyt przychylna gdy tu piszę ,gdyż już przesadzam z tym kompem prawie cały dzień.Teraz znów cały tydzień kolej na nas chodzić do wnuczki takod 7.30 do16.00 będę przy wnuczce to już nie będzie tylu godzin tutaj spędzonych.No to bawcie się bo eks wstała i muszę to wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De ale wypracowanie:D Trzeba było pisac odrazu, ze to nie ty a ty nam nie odpowiadales na posty wiec wyszlo jak wyszło:p Na Ciebie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia Serduszko Ty spania mnie masz>>>>>??? :( A i Witam Serdecznie a dla Wszystkich MIŁEGO DNIA...:* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelner!!!!! :D ale mnie potraktowała reszta gości..:( nie dostaną alkoholów. co najwyżej zimną herbatę:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×