Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

niedawno słyszałem,że stękam i jękam w chorobie .no nie smiej się bratku z czyjegoś przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, kremuj nosek, bo niedługo zacznie świecić jak żarówka i ZEWT wystawi Ci fakturę za zużycie prądu :D De---może Iwcię słabo rozgrzewają ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De kogo sie pytam??? :o Ten temat o moczu to nie moj:D:D Jestem po zabiegu prawej nerki:o Wystarczy przeziebienie i juz zapalenie mnie chyta:o Leniwcu do konca zycia sie nie wypłace:D A nos mi swieci jak to sie mowi psu kóle:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądamy Moment Prawdy na polsacie (ost.)----- jak tam te komentarze czytam to czasem mnie pusty śmiech ogarnia. Iwcia to musisz uwazuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De przewaznie jak sie rozchoruje:( Leniwcu zawsze nosze długi sweter :classic_cool: A wy ogladacie ten program? Jakiej muzyki słuchacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo za szeroki parytet aby tu wymienić od muzyki powaznej najchętniej Strausa ojca i syna szczególnie cztery pory roku,Niemen Nalepa,Ptaszyn wróblewski i mąz tej od tuturut ona sama Cholera zapomniałem masę tego jest.dawno nie słuchałem przez PM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc śpiący Leniwcu niech dzisiejsze koszmary ci sie nie śnią z gadki ze mną wczesniej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×