Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

dziękuję kochana Iwusiu😘😘😘 ale było fajnie, miałam 3 zlewy:D:D:D każdy był na innym stanowisku więc latałam z tymi garami jak opętana:D:D:D talerze głębokie tu, płytkie tam, stućce w innym, szklanki w jeszcze innym..:-o jak miałam chwilkę to chłodziłam się w chłodni:D:D:D i podjadałam ciasto:p a u Ciebie co słychać?? boli główka??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolio oj suszyło :( A ja sie tak nudziłam:( Z netem mnie rozlaczylo😭 Szukamy De :( Zona orange go prztrzymuje :( Ty bedziesz negocjatorem;) Ale teraz musze isc bo farbuje wlosy na palona kafe:classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iweeeeeczko???? jesteś tam?? dlaczego nasz topik usycha??😭 gdzie Deszniczek??:( gdzie Izoldzia??:( gdzie Ktosik??:( gdzie Starszy facet??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my jeszcze na taj stronie:o Kwiatuszku mam druga zmiane i bede tu poznym wieczorem:( A wczesniej mialam problemy z netem:o:o Jakis błąd za błędem:o:o A gdzie reszta? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no właśnie reszty nie ma:( a co to spór między desznikiem a ktosikiem?? o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolio dlugooooooo by tu o tym pisac:o Ale juz jest ok:) Tak mysle ale od tamtego czasu Ktosik sie tu nie pojawił:o:o Ktosik napisal ile lat ma De i zaczeło sie... :o Ale jeden i drugi podał łapke🖐️ A De nie ma bo wydaje mi sie, ze komp mu siadł całkowicie:o Ale pisał, ze ma juz na oku jakiegos:) Moze za nie długo sie pojawi bo pusto tu bez niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak długo mam go jeszcze
podnosic:o Brak mi juz sił😠 Moze by sie ktos wkancu zainteresował:o:o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!:)🖐️ kwiatuszku De siadł komp:( Dostalam maila od niego:) A ja mam na druga zmiane dlatego mnie nie ma:( Wczoraj bylam tak zmeczona, ze po pracy polozylam sie odrazu spac💤 Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu sorki?? są dwie odpowiedzi, tak i nie, więc za co przepraszasz??:D:D:D wiesz może czy Król się obraził??:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie wiesz!!! Król kafe!! czyli A mi kabel USB !!!! zniknąl tak nagle, chyba przeze mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×