Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość Adej
Doładowania telefonu za oglądanie reklam ! Dostałem to od znajomego, który już w tym zarabia długi czas i okazało się ze to działa, bo już sam zgarnąłem kilkanaście doładowań na telefon a działa to we wszystkich sieciach komórkowych! Najlepsze jest to, że nic nie ryzykujesz, nic nie płacisz a wręcz przeciwnie! Oni Dają Ci dają doładowanie za 5zł za zdobycie 100 otinek. Wystarczy tylko założyć konto na https://www.otineo.com/app/register aby założyć konto jako "Numer telefonu osoby polecającej" podaj "48 785934364". Później żeby aktywować konto zadzwoń z numeru telefonu na który zostało założone konto na nr "22 2053944" gdzie usłyszysz "twoje konto zostało aktywowane" Rozmowa trwa 6 sekund i mnie to wyniosło 6 groszy bo stawka rozmowy jest wg operatora. No i teraz siadasz przed komputerem i tylko klikasz w reklamy... Osobiście polecam bo można sobie doładowywać konto za oglądanie reklam ! Portal jest bardzo łatwy w obsłudze, wszystko po polsku i w ogóle... Gdybyś miał jakieś wątpliwości czy pytanie to pisz na gg: 5781671 oraz e-mail: otineo.com@gmail.com UWAGA! Zakładając konto wg tej instrukcji nie tylko zaczynasz zarabiać ale także wspierasz Rodzinne Domy Dziecka funkcjonujące w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA chce takiego zaspanego leniwca...;D Ale SŁODZIAK....:) Witam Wszystkich...:* Iwcia Magnolia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie odwiedza was Ktosik to znaczy za moją przyczyna.Tak więc usówam sie aby nie pomyślał,że blokuje mu miejsce.Był szybciej na tym topicu,tak ma pełne prawo tutaj nadal przebywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa, Magnolia, Izolda, De 🖐️ ...wstałam dziś z potwornym kacem...zastanawiam się dlaczego ;) i strasznie bolą mnie nogi...::D idę dale j spać...miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popularność porąbańca
ale negatywnaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cant i pryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra i klops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Rany..
..Nie : wody, tylko: wódy.. ..albo kawy z cytryną... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra i klops
co to za lament a jak my wyczekujemy cały dzień to oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakkakkak
wedlug rodziny i przyjaciulek jestem ladna. Ja uwazam ze jestem zwykla dziewcxzyna, mam bardzo wiele przyjaciul, jestem otwarta i bardzo lubie sie smiac. Mam 24 lata i do tej pory nie mialam jeszce zadnego chlopaka. Ale podobno tylko te ciewczyny ktore maja w sobie cos szczegulnego podobaja sie chlopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i rzić wielko
jakżeś mnie olała to samo jutro zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De ja nikogo nie olewam! Od lania mam WC:classic_cool:😠 Rozłaczylo mnie z netem i dopiero teraz sie połaczyłam:o:o:o Wystapił jakis blad :o:o Czesto mi sie to zdarza ale za chwile mnie łaczy. A teraz? :o Wiesz co ja czułam,ze na kafe nie moge wejsc😭😭:(:(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×