Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

jedno mam takie fest uśmiechnięte...:0 Ale nie pokaże bo jest tam mój tato...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
ahh , miałem dziś być i nie byłem :( No i nie będę bo mykam spać :( Iwaaa i Zloty , my czekamy na wasze fotki :D Jak wszyscy to wszyscy :) Zloty , muszę zobaczyć ten twój puszek :D A póżniej wyobrażę sobie jak to u mnie będzie wyglądało :) Dziś rozpocząłem inaugurację tej kuracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
i dobranoc państwu przy okazji , jutro znowu o 6 : 00 pobódka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno mam takie fest uśmiechnięte...:0 Ale nie pokaże bo jest tam mój tato... Wiesz właśnie ja mam ta fotkę bo kiedyś pokazywałaś na krotko wyszłaś cudownie jak tak patrze na Ciebie to mi serduszko mocniej bije 👄 ślicznie się uśmiechasz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowia ze to baby sa skomplikowane:O poznalam faceta o ktorym pisalam pare dni wczesniej. od kolegi wiem ze jak mnie zobaczyl to wow powiedzial, bylismy na imprezie, raz mnie zagadal, w sumie to nie sprawial wrazenia zainteresowanego mna, potem poszlismy wsyscy na parkiet, ten od razu poszedl za mna, niby chcial ze mna tanczyc a potem tenczyl z inna, a dzisiaj zagadal o mnie do naszej znajomej chociaz ma moj numer i skumajcie o co mu chodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Nowa w wielkim mieście ::::::::::: Ja wiem o co chodzi , chyba mam nawet podobnie. Chodzi pewnie o nieśmiałość :D Mi jak się bardzo podoba dziewczyna to też powstają dylematy czy podejść czy może nie. Jeśli już podejść to o czym zagadać itd itd. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze , to połowa sukcesu i pewnie chłopak za bardzo się spiął :( Ja mam tak samo :( Będzie teraz wypytywał twoją koleżankę o to jaka jesteś , żeby jak najwięcej o tobie wiedzieć zanim zacznie próbować swoich sił :D Mi gdyby strasznie zależało na jakiejś dziewczynie to nigdy w życiu nie podszedłbym do niej odrazu , nic o niej nie wiedząc. Nigdy ! Bo byłoby ryzyko że rozmowa może się nie ułożyć i wtedy wszystko przepada :( Zawsze lepiej zbadać grunt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jak się bardzo podoba dziewczyna to też powstają dylematy czy podejść czy może nie. Jeśli już podejść to o czym zagadać itd itd. np: podchodzisz i mówisz czesc masz ładne oczy umówisz się ze mną na kawę? i już po co kombinować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani co u Was? jak żyjecie po wczorajszej nocy? bo ja po prostu tragicznie.. wykorzystałam, zapiłam, film urwany, zaufanie utracone, znajomych ogrom.. czy ktoś miał może miłą wczorajszą noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wietajcie piękni...:) Ertre no ja smacznie spałam bo rano do szkoły musiałam jechać...:0 Złoty...Ty skopiowałeś Moją fotke??????? Wredoto...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Twoich fotek z uśmiechem nie sposób nie kopiować mały brzdącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
ty groźna smutasku ? buahahahahhahahahahahhaa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
zrób tak abym na twój widok zaczął uciekać , bo jakoś do tej pory patrząc na Ciebie widzę miśka do którego można się przytulić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym się wydarła to byś zmienił zadanie. A misiek?? hmmmmmmmm ciekawe, ciekawe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
a skąd ty jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
ło matko , dalekoooooooooooooooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×