Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Marysia, tak się zastanawiam czy Desznik jest dobrym dziadkiem:P? de-> same wnusie macz, czy są jacyś chłopcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria Curie Skłodowska---------- tam jest inna sprawa ale czy się dowiem czas pokaże.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze:) Marysia, dobry dziadek nie zjada wnukom cukierków:P nie no żartuję oczywiście Desz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz?:D zgadza się jak się swoje dzieci mocno kocha to dalsze w dwójnasób.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Desz w ten oto śliczny sposób ma szczęśliwą rodzinkę:) a cóż to za tajemniczą sprawę rozwiązujecie?:) Jeśli nie mogę lub nie powinnam wiedzieć to nie mówcie. Uszanuję decyzje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria Curie Skłodowska---> nie ty pierwsza o tym mówisz ale co zrobisz jak taki nietypowy typ jestemi w dodatku narowistym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos rzucania fajek to powiem Wam, że kilka lat temu moi rodzice się zawzięli i mieli rzucić- mamie się udało, tata niepodołał, mimo iż ciągle nastajemy z siostrą i pracujemy nad nim:D Maria- silna wola, niestety, musi wygrać moim zdaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś , a jeski chodzi o tą sprawę tajemniczą , to wolałabym sie nie wypowiadać bez aprobaty deszniczka , bo to Jego dotyczy , więc chciałabym być "fer" w stosunku do niego. Rozumiesz prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia, Desznik--> będę uciekać, bo mi bateria w laptopie siada, a kabe jest gdzieś u siostry a nie chcę jej budzić...powinnam tu zajrzeć jutro...miłej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia-> jasne, że rozumiem! Datego zaznaczyłam, że jeśli ma pozostać tajemnicą, to uszanuję Waszą wolę. Nie muszę wiedzieć o wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×